Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Zistila, že je prostitútka a navyše mŕtva - chelemendik.sk

 

Zistila, že je prostitútka a navyše mŕtva

2020-05-30  (04:55)

 - Zistila, že je prostitútka a navyše  mŕtva

Slovenka prišla z dovolenky a zistila, že je prostitútka a navyše mŕtva


2. septembra 2010  14:38

Rakúske médiá musia riešiť trápny problém. Ukázala sa totiž, že si splietli identitu 22-ročnej slovenskej prostitútky, ktorú minulý týždeň vo Viedni zavraždili. Údaje o dievčati, ktorú polícia identifikovala len ako Luciu R. z viedenskej štvrte Rudolfsheim- Fünfhaus, si médiá našli vrátane fotografie na sieti Facebook a vydali ju.


  • Vo Viedni našli zavraždenú prostitútku, pravdepodobne Slovenku

Teraz sa však zistilo, že ide o inú mladú ženu, jej menovkyňu. Slovenka z Facebooku sa totiž vrátila z dovolenky a s úžasom zistila, že je prostitútka a navyše mŕtva. Poškodená chce dotyčné médiá žalovať.

"Všetky médiá, ktoré fotografiu vydali, sme už vyrozumeli," povedala Birgit Kramlová z advokátskej kancelárie Wolffa Theisa, ktorá poškodenú zastupuje. Právna situácia je podľa Kramlovej úplne jednoznačná. Zákony a právnické predpisy v takom prípade hovoria o povinnosti nepravdivú poškodzujúcu informáciu "odstrániť, zverejniť opravu a odškodniť," uviedla. "Poškodená bude žiadať svoje práva vo všetkých troch bodoch," zdôraznila.

V prípade mladej prostitútky, ktorú v piatok našli vo svojom byte mŕtvu, už v noci na pondelok zadržali 41-ročného Srba. Podľa polície ide o známeho jedného zo zákazníkov obete, zatiaľ ale nie je isté, či je páchateľom. Obeť mala na tele mnoho bodných a rezných rán, smrteľným sa jej stalo bodnutie do srdca. Po čine bol v byte na niekoľkých miestach založený oheň, ten sa však nerozhorel a len dymil. Obeť našli dvaja známi, ktorí ju prišli navštíviť, tých však polícia z podozrenia vylúčila.

Zavraždená žena bola na viedenských úradoch riadne nahlásená ako prostitútka a mohla túto činnosť vykonávať v danom obvode.

Zdroj: ČTK


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |