Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Деловые предложения<br/><br/> - Chelemendik.sk - archív

Деловые предложенияVýbuchy v Moskve

2022-01-22  (08:45)
Dva výbuchy otriasli dnes ráno moskovským systémom metra v čase najväčšej dopravnej špičky a zabili najmenej 37 ľudí a zranili 25 ďalších. Informovali o tom ruské záchranné služby a tlačové agentúry. Podľa podozrení najvyššieho ruského vyšetrovacieho orgánu išlo o terorizmus, hoci zatiaľ nie je jasné, ako došlo k explóziám.


Nasytíme celý svet

2022-01-24  (05:56)
Dokument odhaľujúci cesty, ktorými sa potraviny dostávajú na naše stoly. Komu vlastne platíme stále viac a viac za naše potraviny? Prečo zelenina a ovocie putuje toľké kilometre? Prečo sa v Rakúsku denne vyhadzujú tony chleba? Aké šance majú drobní poľnohospodári v porovnaní s nadnárodnými korporáciami?


Skutočná tvár EÚ

2022-01-24  (06:01)
Dokument odhaľujúci skutočné plány tvorcov EÚ.


Mučili spoluhráčov elektrošokmi

2022-01-23  (12:40)
Kam až jsou schopni zajít lidé v televizních show? Tak tuhle otázku si položila televizní stanice France 2 a vymyslela experiment, který na ni měl odpovědět. Ve fiktivním zábavním pořadu nařídila soutěžícím trestat chyby spoluhráče ranami elektrickým proudem. Z 80 účastníků to odmítlo jen 16, zbytek do svého spoluhráče "pustil elektrický proud o napětí až 460 voltů" a sledoval, jak umírá.


Pieseň o Novom svetovom poriadku

2022-01-23  (00:53)
Inteligentná hiphopová pieseň s textom a obrázkami odhaľujúcimi plány strojcov Nového svetového poriadku.


Veľký brat hľadá pomocníkov

2022-01-23  (02:55)
V Holandsku zaviedli systém Burgernet, prostredníctvom ktorého sa každý môže stať pomocníkom Veľkého brata. Sú v ňom občania, ktorí sú ochotní dobrovoľne pomáhať polícii. Reklamné video Burgernetu ukazuje situáciu "akčného zásahu", v ktorom policajti s pomocou občanov lapia zlodejov.


Dača Medvedeva

2022-01-23  (15:58)
Prezident Medvedev nás prijal vo svojej rezidencii dvadsať kilometrov od Moskvy. Prezident na nás pôsobil ako pokojný, uvoľnený a zároveň sebavedomý človek. Je treba podotknúť, že sa dosť málo podobá na kremeľských pamätníkov. Prezident plynulo hovorí anglicky, je ľahké s ním nadviazať kontakt. Spýtal som sa ho, ako sa mu darí kombinovať svoj život v Kremli a na tejto „dači“ v lese. Medvedev odpovedal, že pre Moskovčanov je lepšie, keď je tu. Pravdaže mal na mysli príšerné zápchy, ktoré sa tvoria, keď sa pohybuje po hlavnom meste. V osobnom fotoalbume ruského prezidenta, ako aj v Putinovom, je veľmi veľa záberov športovej a fyzickej aktivity. Tiež nám porozprával, že jeho koníčkom je fotografovanie. Medvedev vždy nosí so sebou fotoaparát. Teraz mu funkcia prezidenta nedovoľuje robiť portréty a vystačí si s krajinkami. Potom sme sa presunuli do pracovne a práve tam, pri krbe aj začalo naše stretnutie, ktoré trvalo približne hodinu. Zdroj: Medvedev, un président "serein et décontracté"


O nebezpečenstve sociálnych sietí

2022-01-23  (12:28)
Ľubomír Huďo o nebezpečenstve sociálnych sietí


Ostré protesty v Řecku

2022-01-23  (04:22)
V Řecku sice pokračují prudké protesty proti opatřením řecké vlády, dnes probíhá další generální stávka, začínají napadat i novináře z dalších evropských zemí, ovšem všimli jste si, jak česká média jako jeden muž prakticky přestala o Řecku přenášet zprávy? Samozřejmě, elity se obávají, že se nespokojenost a boje přesunou i do jiných členských zemí EU. Pak už by to přestalo být ukočírovatelné.


Uhlíkova daň prichádza

2022-01-23  (16:54)
TV prima dne 05.03.2010 odvysílala reportáž, ve které informuje občany ČR o zavádění tzv. uhlíkové dani. Proti zavedení uhlíkové daně se jistě zvedne obrovská vlna kritiky. Proti sobě bude jako vždy stát hlas lidu VS lobistické zájmy bank, u kterých mají závazky téměř všechny fungující státy na světě. Aby se mohly splácet stále rostoucí finanční deficity, banky tlačí na vlády aby schvalovaly další daně a tím se zajistil stálý přísun peněz na skryté účty těchto finančních institucí. Vždyť ony se ty každoroční stamiliónové státní deficity z něčeho financovat přátelé musí...


NATO v Afganistane nikdy nezvíťazí

2022-01-23  (16:02)
Tarik Mohya Ad-Din: Ste slávny vojnový veliteľ, mnohých Mudžahídov a bojovníkov v regióne ste školili práve vy. Porozprávajte nám, prosím, vaše videnie reálnej situácie v Afganistane teraz a v minulosti. Amir Sultan Tarar, vojnový veliteľ bojovníkov: V mene Alaha všemohúceho a milosrdného, je to veľmi dobrá otázka. Po prvé by som rád využil príležitosť a vyjadril svoj rešpekt voči poslednému generálovi, ktorý velil ruskej armáde v Afganistane. Keď vláda jeho krajiny sa rozhodla opustiť Afganistan, odišiel ako posledný, s veľkou statočnosťou, bol to posledný bojovník, ktorý prešiel cez rieku Amur.


Grécko: polícia zastrelila teenagera

2022-01-24  (06:55)Bill Gates: Vakcíny znížia populáciu

2022-01-24  (06:57)
Bill Gates přiznal: Vakcíny mají snížit populaci Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní organizace TED.


Ukradli Ukrajinci alebo Rakúšania?

2022-01-24  (05:46)
Vtipná reklamná kampaň na vstup do profesionálnej ukrajinskej armády.


EÚ - nový Sovietsky zväz?

2022-01-23  (02:57)
Vladimír Bukovskij - bývalý sovietsky disident, ktorý emigroval do Británie, rozpráva o tom, že Európska únia je Sovietsky zväz prezlečený do západného kabáta. Na konkrétnych príkladoch presvedčivo ilustruje toto tvrdenie.


| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |