Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Деловые предложения<br/><br/> - Chelemendik.sk - archív

Деловые предложенияZemetrasenie v Chile a HAARP - dôkazy

2022-01-23  (02:58)
Svedkyňa zemetrasenia v Chile rozpráva v spravodajskej relácii, že videla farby na oblohe, tesne po začiatku zemetrasenia. Reportérka toto jej tvrdenie ignoruje. Ale autori videa nie – jej výpoveď potvrdzujú unikátnymi zábermi z Chile aj Japonska, spravenými krátko pred zemetrasením. Sú to bizarné farebné úkazy na oblohe, ktoré vyzerajú presne ako stopy, ktoré zanecháva pri svojej činnosti americká geofyzikálna zbraň HAARP...


Zosmiešnenie prezidenta EÚ

2022-01-23  (12:34)
Nechcem byť hrubý, začal svoje vystúpenie v európskom parlamente poslanec Nigel Farage. Všetkým bolo v tom okamihu jasné, čo bude nasledovať. "Máte charizmu vlhkej handry a vyzeráte ako nízko postavený bankový úradník," zhodnotil nového "prezidenta" Európskej únie Hermana Van Rompuya. "Čakali sme niekoho ako Obama, dostali sme vás."


Boľševizmus trvá

2022-01-22  (22:49)
Praha - V seriálu Svědectví o svobodě právě sledujete někdejšího signatáře Charty 77 a jednu z vůdčích osobností alternativní hudební scény v sedmdesátých letech Mikoláše Chadimu. Skladatele, saxofonistu, kytaristu a zpěváka, jehož jméno je spjaté se skupinami Elektrobus, Extempore a Kilhets - klíčovými soubory spjatými s Jazzovou sekcí - uplynulých dvacet let od pádu totality moc nenadchlo.


Amerika nezvládne útok hackerov

2022-01-23  (16:48)
Na energetický a bankový systém USA môžu zaútočiť počítačoví teroristi – napríklad hackeri z Ruska. Myslí si to vedecké centrum, ktoré inscenovalo takýto útok – aby preverilo schopnosť vlády reagovať na hrozbu. Bývalí úradníci Bieleho domu, ktorí sa zúčastnili na „počítačovom Armageddone“, to nezvládli.


Demokracia - skaza pre Rím aj USA

2022-01-24  (04:18)
Vedeli ste, že "bašta demokracie" - USA - boli v skutočnosti založené ako republika a vo svojej vlastnej ústave nemajú o demokracii ani slovo? Prečo radíme fašistov do pravice? Ktoré režimy sú naozaj ľavicové a ktoré pravicové - a hlavne, ktoré sú pre ľudí lepšie? Dokument prehľadne a bez zavádzania vysvetľuje rozdiely medzi jednotlivými druhmi spoločenských zriadení, ukazuje rozdiely medzi demokraciou a republikou, vysvetľuje prečo padol Rím - výborná paralalela so súčasnosťou USA.


Tajné spolky

2022-01-23  (15:22)
Dokumentární cyklus Tajná společenství je exkurzem do světa, kam nemá obyčejný smrtelník přístup. Dokument se snaží odpovědět nejen na základní otázky týkajících se těchto společenství, ale také poodhalit jejich podíl na zásadních historických událostech. Kdo jsou bavorští illumináti? Co je zednářství a jakou úlohu sehrálo při vzniku Spojených států, ve Velké francouzské revoluci a dalších klíčových událostech světového významu za poslední tři století?


New Age - zamaskovaný fašizmus?

2022-01-23  (15:38)
Dokument predstavujúci hnutie New Age ako podporný prostriedok strojcov Nového svetového poriadku ako zotročiť a zmanipulovať ľudí. Učenia, ktoré sú servírované pod maskou harmónie, mieru a prosperity môžu v skutočnosti napomôcť vzniku nového fašistického režimu, na čele ktorého bude stáť silný charizmatický vodca. Sfanatizovaný dav ho bude považovať za boha, tak ako kedysi Hitlera...


Šokujúce vystúpenie v Europarlamente

2022-01-22  (07:37)
Europoslanec Nigel Farage si dovolil kritizovať Európsku úniu v Európskom parlamente, viackrát sa ho snažili umlčať, ale predsa len stihol porozprávať zaujímavý príbeh, skôr ako mu vypli mikrofón. České titulky.


Jevgenij Pľuščenko - mal dostať zlato!

2022-01-22  (11:39)
Gratulujeme Jevgeniovi Pluščenkovi k skvelému vystúpeniu a druhej olympijskej medaile. Hoci vo Vancouvri získal iba striebro, milióny fanúšikov v Rusku a na celom svete sú presvedčené, že je najlepší a rozhodnutie sudcov bolo nespravodlivé.


Nový darček pre našich čitateľov!

2022-01-22  (05:24)
Milí priatelia! Máme pre Vás dobrú správu: každý zaregistrovaný čitateľ portálu chelemendik.sk získava od nás nový darček: 10 % ZĽAVU NA VŠETKY PRODUKTY vydavateľstva Slovanský dom a všetky ruské knihy, cd, dvd, suveníry ktoré si môže zakúpiť v našom KNÍHKUPECTVE RUSKÉ KNIHY alebo objednať na dobierku.


W.Engdahl: Agónia Wall Street

2022-01-22  (08:49)
Slávny analytik William Engdahl, s ktorým Sergej Chelemendik spravil veľké interview, poskytol rozhovor aj ruskej televízii Russia Today o zániku finančného systému USA.


Kríza v kancelárii - HUMOR

2022-01-23  (10:18)
Ako sa vysporiadať s finančnou krízou v kancelárii. Krátky humorný animák.


BBC - Eurozóne hrozí kolaps

2022-01-23  (16:01)
V páteční analýze trhu uvádí banka, že periférie eurozóny, především jihoevropské země, jsou nyní v těžké situaci. Směnný kurz eura je vzhledem ke stavu jejich ekonomik nadhodnocený a vede ke ztrátě jejich konkurenceschopnosti a celkovému hospodářskému poklesu.


V Británii Britov skoro neuvidíte

2022-01-22  (06:20)
Video ukazuje ako vyzerajú ulice v Británii - Britov tam takmer neuvidíte. Vysvetľuje príčiny imigračnej politiky ľavičiarov, ktorá priviedla k tejto situácii. Upozorňuje aj na to, ako tí istí ľavičiari obviňujú z rasizmu a nacionalizmu každého, koho znepokojuje nadmerné množstvo imigrantov, reálne komplikujúcich život domácim. Dôvod? Nie je v tom žiadny "humanizmus" a "ľudské práva", sledujú svoje vlastné záujmy, multikulturalizmus je pre nich výhodný.


Obama spôsobí svetovú vojnu

2022-01-23  (02:58)
Mali by ste sa báť Baracka Obamu, nie je taký, ako si myslíte, domnieva sa historik a kritik americkej diplomacie Webster Tarpley.


| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |