Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Vladimír Živčák - Každý hanlivý prejav proti Rusku a slovanskej vzájomnosti bolí a ponižuje - chelemendik.sk

 

Vladimír Živčák - Každý hanlivý prejav proti Rusku a slovanskej vzájomnosti bolí a ponižuje

2020-02-23  (04:23)

 -   Vladimír Živčák - Každý hanlivý prejav proti Rusku a slovanskej vzájomnosti bolí a ponižuje

    

 

 

 

 

 

 

 

Pán Chelemendik ako občan SR som hrdý na to, že Vy príslušník bratského ruského národa ste si vybrali za druhý domov náš kraj. Žijete tu už dosť dlho na to, aby ste poznali podrobnejšie a aby ste sa sám presvedčili, že naše vzťahy k ruskému národu a k Rusom sú úprimné a v nás hlboko zakorenené.
            Viem, že aj u nás je dosť Judášov, ktorí za špinavých „30 strieborných“ budú zrádzať a špiniť kohokoľvek, bratský ruský národ nevynímajúc. Je to aj dôsledok masívnej kampane vo verejných oznamovacích prostriedkoch, kde je veľmi málo počuť niečo pozitívne o Rusku a jeho predstaviteľoch.
            Môžem Vás však ubezpečiť, že v mojom okolí je veľmi silné proruské naladenie. Jednoduchí ľudia, ktorí nežijú z judášskeho príjmu nepodliehajú týmto tlakom a ich postoj k Rusku je pevný, úprimný a čestný. S národom je to ako s človekom, teda, že je malý postavou neznamená, že je malý duchom. Boli sme vychovávaní k láske a bratskej spolupatričnosti s Ruskom a takto vychovávame aj teraz mladšie generácie.
            Vzájomná slovanská spolupatričnosť a príbuznosť k najväčšiemu slovanskému národu nevymrie, o tom som pevne presvedčený a robím všetko preto, aby to tak bolo a aby sa to zlepšovalo.
            Každý hanlivý prejav proti Rusku a slovanskej vzájomnosti bolí a ponižuje. Ako človek, ktorý prešiel kus sveta a má bohaté skúsenosti musíte vedieť, že tieto moje slová nie sú iba prázdne frázy, ale že to myslím úprimne a že to tak aj skutočne je.
            Na mojom pracovisku nájdete na nástenkách výroky ruských predstaviteľov, ich fotografie a diela. Vladimír Putin nie je iba ruským predstaviteľom, ale v našich srdciach aj predstaviteľom všetkých Slovanov túžiacich po slovanskom zjednotení.
            V minulosti som pracoval ako príslušník PZ v oblasti poriadkovej služby. V súčasnosti pracujem ako náčelník Mestskej polície v Podolínci. Je to oblasť, kde žije aj veľká skupina etnickej menšiny a práca a život tu nie je jednoduchý. Niekedy je to zložité a ťažké, veľmi ťažké. Silu na prekonávanie týchto ťažkostí čerpám predovšetkým zo skúseností nazbieraných od ruských bratov v minulosti. Veľmi pozitívne na mňa pôsobia aj súčasné zmeny v Rusku. Verím, že prejav pána prezidenta Vladimíra Putina zo dňa 4.2.2013 v ruskom parlamente o menšinách sa raz bude vyučovať v dejepise aj na Slovensku. Živím v srdci myšlienku, že sa mi raz podarí stretnutie s Vami.

 

            Prajem Vám veľa zdravia, vytrvalosti v cennej práci, porozumenia a za všetko veľmi pekne ďakujem.

 

                                                                                                                                          Vladimír Živčák


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |