Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Рене Кривошик Dobrý deň Chcel by som vyjadriť svoj názor na nepokoje, ktoré sa chystajú na Sloviensku - REKCIA Z FB - chelemendik.sk

 

Рене Кривошик Dobrý deň Chcel by som vyjadriť svoj názor na nepokoje, ktoré sa chystajú na Sloviensku - REKCIA Z FB

2020-02-23  (04:45)

 - Рене Кривошик  Dobrý deň Chcel by som vyjadriť svoj názor na nepokoje, ktoré sa chystajú na Sloviensku - REKCIA Z FB


Dobrý deň
Chcel by som vyjadriť svoj názor na nepokoje, ktoré sa chystajú na Sloviensku, a ktoré si myslím nič nezmôžu nakoľko ľudia, stále ešte nedokážu rozlíšiť Dobro od Zla!!!

******
Tak ako to asi podľa mňa je?
...ľudia často nechápu rozdiel medzi slobodou a vinou, ktorú má vláda krajiny na vazalstve. Ľudia si totiž myslia, že práve politici, banky či iný magnáti sú v priamom súvise so slobodou či neslobodou!
Ľudia nevedia, že tieto veci spolu vôbec nesúvisia ani keby v tom naozaj našli akúkoľvek filozoficko-ekonomickú spojitosť!!!
Ľudia, sme HLÚPI a myslite si o tom čo chcete!

Naša/vaša hlúposť spočíva v tom, že vyjadrujete svoju nespokojnosť protestmi, revolúciami, alebo svojou apatiou či hladovkou čo sú v podstate ich plány v Nás zakorenené ;-)
Nejeden sa pýta a to ako do nás mohli zakoreniť? Veď ja som slobodno mysliaci človek a sám predsa viem ako mám za svoju slobodu bojovať!!!
Áno, vieš to! Ale ja sa pýtam odkiaľ to vieš ako máš proti tomu bojovať? Kde si sa naučil samotný akt odporu? Veď malé dieťa nechodí do ulíc, malé dieťa ide od seba a plače, tak kde sa toto dieťa naučilo ako "efektííívne bojovať" voči utláčaniu? 
Áno, máte pravdu tí, ktorí ste si už v duchu odpovedali, že proti neslobode sa bojuje revolúciami a protestmi a že sme sa túto úplne neefektívnu metódu (dejiny tak ukazujú z dlhodobého hľadiska) naučili v TV alebo novinách!!! ONI, nás učia všetko tak aby to zapadlo do ICH plánu na ovládnutie čo najširších más!

Ja sa ale pýtam - KTORÝ Z VÁS VIE AJ O INÝCH METÓDACH ODSTRÁNENIA VAZALSTVA???
NIKTO nevie NIČ!!!
A prečo neviete o inej metóde?
Lebo v TV ste ju nikdy nevideli, v novinách sa o nej nikdy nedočítali a rozprávkových knihách upravených rôznymi "VEDECKÝMI" ustanovizňami vám o tom vaše mami nikdy nečítali!!!

Viete, hovorí sa že čo je to Teória šialenstva - je to stav, kedy človek chce dosiahnuť iný výsledok tým istým postupom ako dodetarz, vtedy sa musí nutne považovať za blázna!!!!!
A čo chcete VY urobiť, vy ľudia nabití silou na protesty a revolúcie? Chcete doterajšou metódou (štrajk, revolúcia, demonštrácia), ktorá nikdy nevykonala žiadnu nápravu túto nápravu vykonať :DDDD Nehnevajte sa, ale ja sa musím naozaj smiať a smejem sa od ucha k uchu na Vašom ŠIALENSTVE!!!! ;-)

Ale vrátim sa späť.
Hovoril som o nejakej inej metóde, inej taktike ako tej, ktorú do nás nainštalovali terajší páni Zeme. Vy sa teraz môžete spýtať a aká je tá metóda, taktika, či stratégia? Kde sa o nej hovorí? Kto nás ju naučí tak aby sa to všetko u nás zmenilo na stav kde by sme mali už konečene všetci pokoj a kľud?
Skôr ako o tejto "taktike" niečo poviem spomeniem ešte jeden citát z Biblie nakoľko predpokladám, že väčšina z vás sa Bibliou zaoberá a možno jej aj veríte: "Ľudia buďte tichí, lebo tichí budú dedičmi Zeme!"
Áno a v tomto čiastočne tkvie podstata tej taktiky. Dokonca aj tí Zlí, temní, politici a bankéri či ako si ich nazvete, sú Vlastníkmi Zeme práve preto, že všetko čo robia úspešne robia v tichosti a to čo púšťajú do éteru je presne to čo je nepodstatné, ale vás to nakŕmi vo vašom hlade po senzácii, ktorá by mohla byť tým mučedníkom zodpovedným za dnešné zlé časy. a Vy im to takto lacno žožeriete aj s navijakom!

Takže nie priatelia, nie revolúcie a kriky na uliciach, ale práve tichosť, nenápadnosť a ponorenie sa samých do seba, vám pomôže na ceste k slobode! KAždý musí začať od seba a nie na ulici vykrikovať a ľuďom objasňovať (objasňuje len neschopný, sa hovorí ;- ) to čo ak doteraz nevedeli, a zrazu po hodine protestu by mali vedieť!!! Veď ani vy sami, ktorí tam vykrikujete okrídlené vety ste sa tie veci a svoj postoj nenadobudli za hodinu postávania v mraze ale minimálne za niekoľko mesiacov či rokov usilovného dumania nad vecami!

Stále nevidíte podstatu revolúcií a demoštrácií? Stále veríte, že práve toto je cesta ktorá niečo zmení?
Stále nevidíte tú podstatu naozajstnej zmeny Sveta??? Tej zmeny, ktorá pramení z ľudskej Duše, teda zo stavebnej jednotky sveta, z tej tehličky, na ktorú sa potom položí ďalšia a ďalšia. A práve táto tehlička je najdôležitejšou v celej tejto veci, Duša človeka! Videli ste nejaký film, kde by sa postupnou zmenou charakterových vlastností jednotlivých ľudí, a postupom času (roky a roky) všetkých obyvateľov dopracovali k nejakému úspechu? 
Ja nie! 
A prečo?
Lebo keby sme do svojich myslí inštalovali takéto programy správania sa, tak ONI by vedeli, že by nemali proti nám šancu! Lebo nie je nič silnejšie ako ľudia, ktorí idú jeden druhému bok po boku a všetci spolu vedia o čo im ide a prečo tam sú, a nie ako dnes len ľudia vyhecovaní akousi demonštráciou, dočasne naladený pod vplyvom davovej psychózy konajúci niečo o čom nemajú niekedy ani poňatia a aby si svoje zmanipulované počínanie nejako obháli sami pred sebou, tak si do hláv uložia prvé heslo, ktoré niekde prečítajú a uveria mu presne tak ako celý život verili náboženským dogmám!!!

Nie ľudia! Neverte ničomu a nikomu, ani svojej mame nič, ale popremýšľajte nad vecami, ujasnite si či naozaj chcete zmenu trvalú, nabádajte na myslenie aj svojich priateľov (myslenie je najsilnejšia zbraň sveta!!!) a postupnými debatami v tichosi aby sa o vás nedozvedeli zveľaďujte myslenie ľudí okolo seba použijúc vlastný príklad, lebo ako sa vraví v jednom príbehu - "v mladosti som chcel zmeniť Svet, ale nepodarilo sa mi to, tak som chcel zmeniť aspoň svoje mesto, ale ani to nešlo, v starobe som chcel meniť aspoň svoju ulicu, alebo neskôr rodinu, ale až teraz pred smrťou som zistil, že som mal zmeniť sám seba"!!!!!

A preto ľudia opäť raz platí tá nepopulárna veta, že - pomaly ďalej zájdeš, alebo ako vravieval môj učiteľ na gitaru, že - čím pomalšie cvičíš René, tým rýchlejšie budeš naozaj hrať ;-)

...a verte mi, že ja chcem hrať tú krásnu skladbu nazvanú Slobodný život, čo najskôr ;-)

Pekný deň prajem všetkým vám ;-)


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |