Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
V Líbyi sa plánuje pozemná operácia - chelemendik.sk

 

V Líbyi sa plánuje pozemná operácia

2020-05-25  (16:26)

 -  V  Líbyi  sa plánuje pozemná operácia


Zdroj z prostredia ruskej tajne služby tvrdí, že ak sa Kaddáfi nevzdá po leteckých útokoch, spojenci nasadia do operácie pozemné jednotky.

MOSKVA. Medzinárodné koaličné sily plánujú v Líbyi uskutočniť pozemnú operáciu. Začať by sa mohla koncom apríla. Uviedol to dnes nemenovaný vysoký predstaviteľ ruských spravodajských služieb, citovaný tlačovou agentúrou RIA Novosti.

"Informácie prichádzajúce z rôznych zdrojov naznačujú, že krajiny NATO, za aktívnej účasti Británie a Spojených štátov, vypracovávajú plán na pozemnú operáciu na líbyjskom území," povedal zdroj.

"Podľa všetkých náznakov bude pozemná operácia odštartovaná, ak sa koalícii nepodarí dosiahnuť kapituláciu režimu (Muammara) Kaddáfího vzdušnými a raketovými útokmi".

Ak nastane tento scenár, pozemný zásah by sa mohol začať koncom apríla alebo začiatkom mája, uviedol zdroj.

Bezpečnostná rada OSN 17. marca schválila vytvorenie bezletovej zóny nad Líbyou a odobrila "všetky nevyhnutné opatrenia" na ochranu civilistov pred útokmi síl Muammara

tasr


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


strelec   |   2011-03-26  (19:49)
50%  
mínus plus
  Možnosti majú bombometčíci piesku a nevinných len dve. Ešte chvíľu machrovať a do zabudnutia nechať toho - tento vývoj asi síce nenastane, ale v médiách už vlastne nastal. Druhá je Líbyu premeniť na Irak. V tom prípade najskôr nakope USA do velenia NATO, už sa podarilo a nasledovať bude vysadenie kontingentu blbov. USA bude chytať hada cudzími rukami. Merkelová po pádu vrtuľníka akosi otočila, ale nemyslím žeby vyslala, ostáva to najskorej na tom francúzskom blbcovi. Len efekt dosiahne presne opačný, nebude ho voliť po takejto vleklej a pozemnej vojne so stratami nikto, ani vlastné blchy.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |