Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Radičová neprekonala traumu - chelemendik.sk

 

Radičová neprekonala traumu

2020-06-28  (05:59)

 -  Radičová  neprekonala traumu

Radičová vedie štát, ktorý jej spôsobuje traumu, tvrdí Húska

TASR  

Je čudné, že predsedníčka vlády Iveta Radičová (SDKÚ) vedie štát, ktorý jej spôsobuje traumu. Povedal to ekonóm, bývalý poslanec a vrcholný predstaviteľ HZDS Augustín Marián Húska.
"Radičová sa chválila tým, že neprekonala traumu z rozdelenia spoločného štátu. Prinajmenšom je čudné, aby teraz mala vôľu viesť štát, ktorý jej spôsobuje traumu," pripomenul Húska postoje premiérky k rozdeleniu Československa.

Na otázku, ako hodnotí neúspech HZDS v posledných parlamentných voľbách, Húska poznamenal, že príčin sa v jednej chvíli nahromadilo viac. "Bolo treba škandalizovať práve tú politickú silu, ktorá k obnoveniu štátnosti viedla," vyhlásil. Priznal však, že chyby robilo aj hnutie. "Politická sila, ktorá môže pôsobiť ako nadpozemská sila mravná, to je nemysliteľné. Všetci sú len ľudia s ľudskými parametrami. Tobôž politici, ktorí prichádzajú k moci a zdrojom, sa samozrejme vždy zafúľajú," povedal.

V prípade HZDS sa však podľa Húsku objavilo množstvo "parazitov", ktorí chceli využiť príležitosť. "Nielen byť blízko moci, ale najmä blízko rozdeľovania majetku, ktoré bolo vynútené slobodným svetom. Aby sme uskutočnili tú tzv. rýchlu privatizáciu," povedal Húska, podľa ktorého nemalo hnutie vždy "šťastnú ruku" pri personálnych otázkach.

Čo sa týka posledného roku, HZDS malo podľa neho v čase celosvetovej krízy viac zdôrazňovať potrebu ochrany slovenskej štátnosti. "Kríza je obrovská a veľmoci vôbec nevedia, či z nej vyjdú nie že pošramotené, ale či z nej vyjdú ako celky," uzavrel Húska.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


o.tarovsky   |   2010-08-22  (17:25)
55%  
mínus plus
  Slovensko má ťažkosti s udržaním suverenity a samostatnosti. Príliš ľahko nám tu dokážu sorošovci nasadiť rôzné karikatúry za predstaviteľov štátu, no nie národa.... Slovensko je stále do určitej miery rak. uhorsko. To pomaly skapína. Správne v ústave máme zakotvené, že chceme budovať štát na cyrilo-metodejskej tradícii, len sa zabudlo, že to čo pripisujeme Cyrilovi a Metodovi z väľkej časti prislúcha sv. Rastislavovi. Práve on založil celkom odlišnú koncepciu štátu ako je tá dnešná. On založil a rozvíjal štát ako kultúrne ,civilizačne a ekonomicky nezávislý od nemcov, dokonca v protiklade ku vtedy agresívym nemcom.. Dokázal nad nemcami víťaziť. Tieto osoby, ktoré nie sú hodné predstavovať našú krajinu, nám štát , štátnosť nebudujú nerozvíjajú, oni ho pomaly likvidujú...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |