Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Po smrti ropného dolára Amerika čoskoro môže začať valčík s iným partnerom, ktorého meno znie – tretia svetová vojna - dokončenie - chelemendik.sk

 

Po smrti ropného dolára Amerika čoskoro môže začať valčík s iným partnerom, ktorého meno znie – tretia svetová vojna - dokončenie

2020-02-25  (07:47)

 -  Po smrti ropného dolára Amerika čoskoro môže začať valčík s iným partnerom, ktorého meno znie – tretia svetová vojna - dokončenie
Čo bude nasledovať po smrti ropného dolára?  - dokončenie

Plán globalistov odhalený


Je zvláštne, že globalisti odhalili kľúč, svedčiaci o ich zámeroch, ako aj veľkú časť plánu ich hry. Je pochopiteľné, že obchodné centrá a štadióny sú efektívnymi  terčmi pre fiktívnych teroristov, aby počet obetí bol čo najvyšší a vytvorila sa emocionálna reakcia u Američanov, konkrétne strach a pokora. Najmä ak uvážime, že najväčší vlastník obchodných centier v Severnej Amerike Simon Property Group a tiež profesionálne športové združenia vstúpili do partnerského programu  Ministerstva národnej bezpečnosti „Čo si videl, to povedz“. Ak vezmeme do úvahy kúpu 3,4 miliónov kg trhaviny, ktorá sa použila pri atentáte na federálnu budovu v Oklahoma City, nevyžaduje si to nijaké osobité schopnosti v predvídaní alebo budovaní vzťahov, aby sme pochopili pripravujúci sa scenár.
Pre tých, ktorí nie sú informovaní, stratégia lživej vlajky už začala fungovať, pretože smrť veľvyslanca Stevensa v Líbyi bola iba prvým útokom pod cudzou vlajkou, ktorý má nasmerovať kurz na vojnu proti Iránu a Sýriu. Načo je potrebná destabilizácia Sýrie? Pretože  je to cesta k útoku na Rusko s využitím zbraní stredného a veľkého doletu.
Vytvoriť zámienku na vedenie vojny a vzápätí úspešne prehovoriť Američanov na vedenie vojny je jedna vec. Ale vyhrať vojnu, je niečo celkom iné. Do akej miery seriózne sú Rusi a Číňania naklonení čeliť imperialistickým Spojeným štátom? Berúc do úvahy to, že aj čínsky prezident Si Ťin Pching, aj generál Ču čcheng Hu pohrozili USA jadrovou vojnou v prípade vpádu do Sýrie alebo do Iránu. Rozumné je predpokladať, že je to nová verzia „osi zla“ načrtnutá na piesku. Čína, India a Rusko spojili svoju ekonomickú budúcnosť a zriekli sa dlhového dolára a  nový ekonomický kurz zamerali na zlato. Ustúpiť nechcú.

Možné vojenské hrozby
Čína sa chváli tým, že v prípade vojenského konfliktu môže na bojové pole pozvať sto miliónov ľudí. Rusko má viac než 1300 jadrových rakiet a India sa už dávno primkla k jadrovému bohatstvu. Tieto riadky môžu v čitateľovi vzbudiť záujem – či dôjde k eskalácii konfliktu v jadrovej zrážke? Iba ťažko si viem predstaviť situáciu, v ktorej prehrávajúca strana sa by sa neuchýlila k použitiu v lepšom prípade taktických jadrových zbraní.

FRS sa pripravuje prežiť blížiaci sa uragán
Aká nerozumná musí byť americká vláda, kontrolovaná Federálnym rezervným systémom (FRS), aby sa pustila do takejto nebezpečnej a potenciálne katastrofálnej vojny? Radšej sa opýtajte -  čo môžu stratiť? V minulosti FRS vytváral majetky na úkor peňazí iných ľudí. Tá istá stratégia sa bude používať v tretej svetovej vojne, pretože vojnu povedie FRS za vaše peniaze a riskovať bude vašimi dospelými deťmi, aby si splnil svoju poslednú fanatickú misiu s cieľom zachovať FRS.
V minulosti India kupovala 12 miliárd dolárov ročne za privilégium kupovať ropu a naše banky Indiu mali veľmi radi. India sa ale pripojila k povstaniu proti ropnému doláru a začala kupovať iránsku ropu za zlato. Situácia sa ešte viac zhoršila, pretože Čína podľa všetkého začala monetizovať zlato, čo môže znamenať koniec papierovej nezabezpečenej meny v USA a Európe. Ropný dolár je odsúdený na zánik  a spolu s ním aj americká životná úroveň, ak Amerika neprinúti Iráncov kapitulovať a vrátiť ich ropnodolárovému systému.
Nikdy by som si nebol pomyslel, že môžem skúmať svoju pozíciu  na jednej strane s FRS, ako teraz, pretože alternatíva je veľmi nepríjemná. Na jednej strane môžeme začať nebezpečnú vojnu, ktorá ohrozí našu existenciu. Na druhej strane stretávame sa tu  s ekonomickým holokaustom epických rozmerov. Ak by sa  nám aj podarilo prežiť  v budúcej vojne a vojna sa ekonomiky nedotkne, pred americkým obyvateľstvom bude stáť perspektíva  rozbehnutia inflácie, vyvolanej QE3, ktorá nebude mať časové ani peňažné obmedzenia.
Prirodzene, mohli by sme rozvíjať alternatívne zdroje energie, za ktorými by svet prišiel k nám, to sa  však FRS nehodí, lebo jeho dominovanie je spojené s ropu. Existuje ešte jedna možnosť – odmietnuť zaplatiť dlh. Viac než 90% dlhov súčasných suverénnych štátov zapríčinili bankové aféry, ku ktorým globalisti prinútili národné vlády, aby premiestnili svoje dlhy do národných rozpočtov štátov. Preto, ak nechceme kapitulovať pred globalistami, jednoduchá odpoveď spočíva v tom, aby sme sa zriekli dlhov voči týmto gaunerom, zriekli sa všetkých hypotekárnych úverov, dlhov na kreditných kartách a študentských pôžičiek.
Keďže ale väčšina dlhu predstavuje dlh bankárom Wall Street, na čele s FRS, odmietnutie dlhov nemôže nesprevádzať rozsiahla občianska vojna, pretože bankári sa dobrovoľne nehodlajú vzdať svojej hlavnej dojnej kravy. Ak si bankári želajú začať svetovú vojnu, niet žiadnych pochybností o tom, že občiansku vojnu rozpútajú.
Záver
Medzičasom sa figúrky na šachovnici rozostavujú na prípravu  tretej svetovej vojny. Ak sa ako národ podvolíme vôli bankárov, desiatky miliónov z nás zomrú. Mnohí si myslia, že kurz sa dá zmeniť, ak zmeníme  ľudí, ktorých sme si zvolili. Americký národ musí urobiť hrubú čiaru, pretože stávky ešte nikdy neboli také vysoké.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |