Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Jaceňuk potajomky odviezol do Ameriky zlatý poklad Skýtov - chelemendik.sk

 

Jaceňuk potajomky odviezol do Ameriky zlatý poklad Skýtov

2018-04-23  (20:44)

 -  Jaceňuk potajomky odviezol do Ameriky zlatý poklad  Skýtov

14.3.2014

Za to Washington pomôže Kyjevu získať úver od MMF

Za toto Jaceňuka a Turčinova treba jednoducho zabiť. Kladivom po hlave,“ - napísal v sociálnych sieťach riaditeľ Moskovského centra Ľva Gumileva Pavel Zarifullin a pripojil odkaz s detektívnym názvom Jaceňuk ukradol zlato Skýtov a odviezol do Ameriky.“ Tento súčasný kyjevský údajný premiér nenápadne odviezol so Spojených štátov zlaté zásoby krajiny a poklady Skýtov. Komsomoľskaja pravda sa rozhodla dozvedieť všetky podrobnosti z prvej ruky.

- Pavel Viačeslavovič, odkiaľ máte také informácie?

- Oznámil nám to náš dobrý priateľ, ktorý naďalej pracuje v silových štruktúrach Ukrajiny. Prirodzene, jeho priezvisko a hodnosť nebudem menovať. 7. marca o druhej v noci z letiska Borispol v USA boli vyvezené zlaté zásoby Ukrajiny a celý rad cenností, vrátane zlata Skýtov. Ako zábezpeku úveru MMF, ktorý pre Ukrajinu budú vybavovať USA. Všetko bolo prísne tajné, ale tak to vyšlo, že informáciu sa podarilo odhaliť a odovzdať ďalej a teraz treba biť do všetkých zvonov. Pretože je to zločin nielen proti ukrajinskému štátu, ale aj proti našej celej eurázijskej civilizácii! Zlaté poklady Skýtov sú predsa základom našej identity. Rusov, Ukrajincov, Turkov, krymských Tatárov. Myslím si, že už len za toto je súčasnú vládu treba zvrhnúť a vrátiť všetko zlato z Ameriky naspäť.

- Na akú sumu boli odvezené poklady? A čo je to za zlato?

- Predovšetkým sú to šperky. V skutočnosti to všetko je bezcenné. Dokonca len hovoriť o hodnote pokladu vzhľadom na naše kultúrne dedičstvo je urážlivé. Je to hodnota každého z nás. Pred Skýtmi nevieme, čo bolo na našom území. Je to samotný začiatok našej civilizácie. Bol to zločin storočia!

- Kde bolo zlato uschované predtým? Bolo prístupné širokej verejnosti?

- Rozumieme tomu tak, že ho odviezli zo štátneho trezoru Ukrajiny. Niekedy ho vystavovali v múzeách. Celkovo sú ukrajinské múzeá podľa môjho názoru teraz vo veľkom nebezpečenstve, pretože hocikedy ďalšie časti kultúrneho dedičstva kyjevskí banditi môžu buď vyviezť alebo rozkradnúť.

- Ako v prípade Káhirského múzea?

- Pravdaže! Alebo v prípade Jantárovej komnaty.

- Váš zdroj videl ako Jaceňuk odvážal poklady?

- Videl príkaz.

- V čom ich prevážali?

- V kontajneroch, v automobiloch na prevoz peňazí.

- A nikto sa ich nepokúsil zastaviť?

- Nie. Patriotická vláda na Ukrajine je porazená, patrioti v Bezpečnostnej službe Ukrajiny boli buď prepustení alebo sa skrývajú v Rusku. Strašná tragédia sa deje pred našimi očami a my si ani neuvedomuje jej význam. Pripomína to stredovek, barbarskú minulosť.

- Zlato teraz zostane v USA?

- Pravdaže. Pre Američanov sú zlaté zásoby mimoriadne vzácne. Majú množstvo peňazí, ktoré nevedia na nič premeniť. Bolo niekoľko prípadov, kedy Čína žiadala konvertovať dolár na zlato a nevedeli nič urobiť, ponúkali Číne falošné zlato. Každej zlatej miliardy sa budú držať zubami-nechtami. Budú provokovať situáciu na Ukrajine všetkými spôsobmi, aby to zlato zostalo u nich, ako zábezpeka úveru MMF. А ak kyjevský režim padne, jednoducho si ho nechajú.

- Na svojej stránke uvádzate takú prognózu: schyľuje sa k rozsiahlej vojenskej provokácii. Čo to bude za provokácia?

- Budú pokusy zmariť referendum a obsadiť Krym. Ak to kyjevská vláda nespraví, z Krymu si zoberú príklad Doneck, Charkov, Odessa. Takže je to pre nich otázka života a smrti. Budú pripravovať provokácie, na ktoré v danej chvíli nemajú zdroje. Tieto zdroje im môžu dať iba Američania.

- Samotní Ukrajinci sa o vyvezení zlata za podmienok aktuálnej informačnej vojny hádam ani nedozvedia?

- Je treba zvoniť na všetky zvony. Ukrajinské médiá klamú, naše televízie vypínajú, preto našou nádejou je internet.

- Vy ste uverejnili túto správu na oficiálnej stránke a v sociálnych sieťach. Niekto z bratov-Ukrajincov si to už všimol?

- Píšu s pobúrením, ale keďže sa tam deje množstvo hrozných vecí, ľudí to už prestáva prekvapovať.

Zdroj: kp.ru

 

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |