Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Európa sa rozdeľuje - KRACH MULTI-KULTI - chelemendik.sk

 

Európa sa rozdeľuje - KRACH MULTI-KULTI

2020-08-01  (01:24)

 -   Európa sa rozdeľuje - KRACH MULTI-KULTI


Priznanie, že multikulturalizmus v Európe krachuje, je po ekonomických otrasoch azda tá najťažšia skúška pre Európsku úniu a pre samotnú ideológiu eurointegrácie - s priezračnými hranicami a prílevom často radikálnych imigrantov z krajín tretieho sveta. Táto vlna zasiahla aj tradične osobitne sa vyčleňujúci Londýn, kde neďaleko od Westminsterského opátstva začali znieť výzvy k džihádu. ...

zTento článok alebo toto video sú prístupné iba pre registrovaných používateľov platenej zóny Internetového klubu Chelemendik.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


juri   |   2011-02-15  (14:30)
55%  
mínus plus
  Keď moslimovia zbadali nás, "európske zdochliny", odnechcelo sa im podobať sa nám. Bez žitého kresťanstva sme totiž naozaj len zdochliny bez ideálov, úsmevu, radosti. Sme odpudzujúci. Ale pre mňa je odpudzujúca aj ich stádovitosť.


Sheelagh   |   2011-02-16  (07:34)
55%  
mínus plus
  ... pre mňa je odpudzujúca nekresťanskosť moslimov ... základom kresťanskej viery je totiž milovať blížneho ako seba samého, čo v prípade moslimov nehrozí ani náhodou ...


Davo   |   2011-02-17  (16:26)
50%  
mínus plus
  Tak ako mal komunizmus úspech aj preto že to bol protest proti spoločnosti, ktorú považovali za nespravodlivú koristnícku nemorálnu aj dnes sa hľadá únik a cesta s kolotoča konzumu a pokrytectva v tzv kapitalistickej demokracii v niečom čo má zdanlivý system a cieľ, čo motivuje. A motivácia je motorom sociálnych zmien. Západná spoločnosť ponúka len otroctvo konzumu s maličkou vrstvou vladcov vytvárajúcich zdanie demokracie kde sloboda je podmienená bohatstvom


protopartorg   |   2011-02-18  (01:37)
50%  
mínus plus
  liberalizmus musí „mať svaly“ - NIE, liberalizmus, alebo aspoň to čo sa dnes pod týmto termínom rozumie, TREBA POSLAŤ ČO NAJSKOR DO PEKIEL HORÚCICH.

Myslím že TOTO (islamizáciu Európy) naša globálna "verchuška" zrovna v pláne nemala... Takú miernu prímes islamu - iste áno, na rozloženie už i tak umierajúceho oficiálneho kresťanstva a zvyškov národných štátov. Ale hĺbkovú islamizácia, a navyše ešte veľmi konzervatívnu až agresívnu verziu islamu - to asi nie. Tým by si veľmi nepomohli. Hoci spominaní mocipáni nenávidia v prvom rade kresťanstvo, tŕňom v oku im je každé tradičné monoteistické náboženstvo s pevnými princípmi viery a morálky. Preto je teraz ich jedinou šancou zameniť dnešný tradicionalistický islam jeho liberálnou verziou, podobne ako prednedávnom zamenili tradičné kresťanské konfesie za neškodné liberálne kresťanstvo, alebo ako to niektorí volajú, "ružové kresťanstvo". Hoci navonok všetky náboženstvá zostanú zachované, v skutočnosti bude vyznávaný iba jediný "boh" - MAMON, ovládajúci všetkých a všetko pomocou všemocných peňazí.

Čím samozrejme nechcem propagovať islam (ako kresťan).

Som rád, že sa tu preberajú podobné témy, považujem ich za mimoriadne dôležité. Dokonca, ak by som si mal vytvoriť pomyselný rebríček najzávažnejších problémov, tak by spomínaná téma bola na PRVOM MIESTE.

Ak zoberieme do úvahy čisto "etnické" hľadisko (a nie napr. ekonomické), a formulujeme najnebezpečnejšie HROZBY ktoré v tomto smere plynú pre náš národ, tak by poradie vyzeralo nasledovne:

1. Imigrácia prisťahovalcov najmä z neeurópskych krajín
2. "Cigánska otázka"
3. Maďarská expanzia

Áno, problém s našim južným susedom som dal až na tretie miesto, pretože sa jedná o problém skôr politický, a neohrozuje momentálne (podľa mňa) samotnú existencia Slovákov ako etnika. Ak aj je naozaj závažným problémom pre Slovensko, je to skôr preto, že za týmto konfliktom stoja záujmy TRETEJ STRANY, veľmi vplyvnej a agresívnej. Samotné Maďarsko, bez zasahovania a podpory zvonku, už nie je v stave existenčne ohroziť okolité národy. Jedná sa o typický európsky národ, ktorý je podobne ako iné európske národy v stave pokračujúceho úpadku (demografického, ekonomického, morálneho...), a ako taký nedokáže vytlačiť žiadnu inú národnosť.

Masové prisťahovalectvo však ohrozuje samotný základ slovenského etnika - imigranti z tretích krajín sú mimoriadne "životaschopní", pritom ale neprispôsoboví, s vysokou pôrodnosťou a tendenciou vytvárať getá (akoby "štáty v štáte"). Čo však je najhoršie, takéto etnické zmeny, ak už raz nastúpia, budú NEZVRATNÉ. Presne tak ako sa popisuje v článku. Slovensko stojí ešte len na počiatku takéhoto zhubného procesu, preto ešte nie je neskoro zasiahnuť, a proces zastaviť hneď v zárodku. Ale času už veľa nezostáva...

Takisto tento problém považujem za dokonca závažnejší, než problém s Cigáňmi. Títo, hoci majú podobne vysoký prírastok ako spomínaní prisťahovalci najmä s islamských krajín, sú viazaní prevažne na územie štátu kde žijú (Slovenska). Prisťahovalci však okrem prirodzeného prírastku na území hostiteľského štátu disponujú ešte ohromnými "ľudkými zdrojmi" na území svojich materských štátov (tendencia k dodatočnému "zlučovaniu rodín"). Toto v konečnom dôsledku vytvorí podstatne vyšší demografický tlak, než domáce cigánske obyvateľstvo.

Jedinou šancou - ak nedôjde k zmene celourópskej imigračnej politiky - je obnova kontroly presunov ľudí cez hranice SAMOTNÝMI NÁRODNÝMI ŠTÁTMI, t.j. nekompromisné presadzovanie SUVERÉNNEJ NÁRODNEJ POLITIKY v tejto oblasti. A to aj za cenu znovuzavedenia pevných hraníc, t.j. vystúpenia zo Schengenu (hoci ja osobne také niečo vôbec nepovažujem za CENU, ale skôr za ZISK). Tomu samozrejme bude brániť tlak zo zahraničia, nezáujem "našich" politikov o obranu záujmov Slovenska, ale aj nezáujem samotných Slovákov o takéto otázky (museli by na hraniciach ukázať pasy, čo väčšinu z nich z pre mňa nepochopiteľných príčin strašne irituje).

Ale presadiť to bude treba, lebo EÚ sa svoju imigračnú politiku zrejme radikálne menit nechystá, čo vyplýva i z tohoto článku - diskutuje sa tam o islame, liberalizme, ale nikde ani zmienky o tom, že prvým krokom by mal byť ABSOLÚTNY STOP PRE ĎAĽŠIU IMIGRÁCIU, aby sa zabránilo ďalšiemu vyostrovaniu situácie. Z toho je zrejmé, že zachraňovať samotné aurópske národy sa nikto nechystá - zachraňovať sa bude iba LIBERALIZMUS, pred vplyvom tradičných náboženstiev (islamu), ktoré si imigranti priniesli so sebou.

PREČ Z TAKEJTO EURÓPY!!!


calimero   |   2011-02-20  (12:54)
50%  
mínus plus
  Nadšenie z multikulti nezmyslu nečakane rýchlo opadá a to aj u najskalnejších zástancov. A ja vám poviem prečo.... V minulosti totiž rozkaz znel jasne: "Multikulti je dobré a nediskutuje sa o tom!" tento "rozkaz" sa však medzi časom stihol zmeniť vo svetle nových udalostí.

Moj názor je taký, že pravý a jediný ozajstný zmysel multikulti v očiach tých "o ktorých sa nehovorí" bolo prosté zníženie ceny práce, nič viac, nič menej. Nikam ďalej plány voldemortov s celým multikulti experimentom nesiahali. A ako opadla efektivita multikulti v znižovaní ceny práce, opadá aj jeho podpora na najvyšších miestach.

Oni proste len chceli masu retardov, ktorí budú makať od nevidím do nevidím za misku ryže, bez sociálnych výhod, poväčšinou načierno, takže bez odvodov a keď budú náhodou robiť problémy, tak sa na nich vždy môže poslať cudzinecká polícia. Multikulti obohatenie a všetky tie pindy okolo, boli len zásterka. Rovnaká zásterka, akou boli sloboda a ľudské práva, keď priemyselný sever USA bojoval za zrušenie čierneho otroctva. Pravou podstatou veci bol zase len business. Čierni boli naraz síce "slobodní" ale v 99% na tom boli sociálne horšie.... dnes s odstupom času to sami černosi síce potichu, ale priznávajú.

No ale späť do súčasnosti..... Masa retardov nám medzi časom stihla zdomácnieť a nie len že sa neasimilovala, ale naopak sa od väčšinovej spoločnosti ostro vyhraňuje, tvorí uzavreté komunity, vznáša čoraz viac požiadaviek, je konfliktná, dokonca so sklonmi k extrémizmu. Bu Bu BU cudzineckej polície už na nich tiež neplatí, množia sa ako potkany ale ich deckám sa makať nechce a naopak si radšej užívajú výhod ešte stále ako tak fungujúceho sociálneho štátu a ešte viac túto už tak nočnú moru liberálov predražujú.

No proste ekonomické nevýhody multikulti prevážili v očiach tých o ktorých sa nehovorí nad výhodami a to je pravá a jediná príčina náhleho obratu. Pretože tak ako show, tak aj business "must go on" a ak businessu niečo stojí v ceste, tak to si voldemorti rýchlo vedia zjednať nápravu. Humanizmus vtedy ide náhle stranou viz. napr. občianska vojna USA.

Ako protopartorg správne píše, EU sa svoju imigračnú politiku meniť nechystá prečo?... viz vyššie.... lebo noví imigranti stále vyhovujú pôvodnému vzorcu s prácou za misku ryže. Problém sú naopak zdomácnení imigranti, títo predstavujú pre kšeft problém a bude ho potrebné vyriešiť. Predpokladám že osvedčeným spôsobom (občianskou vojnou).

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |