Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Bioterorizmus a nový svetový poriadok - 2. časť - chelemendik.sk

 

Bioterorizmus a nový svetový poriadok - 2. časť

2020-02-27  (15:01)

 -  Bioterorizmus a nový svetový poriadok -   2. časť...Vo februári 2009 sídlo nadnárodnej farmaceutickej spoločnosti Baxter, nachádzajúcej sa v Rakúsku, rozoslalo do šestnástich laboratórií európskych štátov 62 kilogramov látky, určenej na výrobu vakcíny na „sezónnu chrípku“. Jeden technik jedného z laboratórií v Českej republike zistil, že látka je nakazená dvomi živými vírusmi chrípky. Jeden vírus bol obyčajný sezónny vyznačujúci sa týmito charakteristikami: veľmi nízka úmrtnosť (menej ako 1%), ale veľmi vysokou úrovňou šírenia (nákazy). Druhý vírus mal veľmi nízky stupeň šírenia, súčasne sa ale vyznačoval veľmi vysokým stupňom úmrtnosti (60%). Je zjavné, že pri zmiešaní týchto dvoch vírusov vznikla veľmi vysoká pravdepodobnosť vzniku nového vírusu, vyznačujúceho sa obidvoma kľúčovými charakteristikami – vysoký stupeň šírenia (nákazy) a úmrtnosti. Ak by tento pracovník náhodou neobjavil fakt, že látka bola nakazená (alebo by informáciu utajil), vznikla by reálna hrozba veľmi nebezpečnej pandémie, veď 62 kilogramov látky je niekoľko tisíc dávok vakcín...
Rakúska novinárka Jane Burgermeisterová uverejnila v tejto záležitosti vlastný výskum a zamerala sa na zdravotnícku organizáciu OSN a na vlády viacerých štátov. Obvinila spoločnosť Baxter z bioterorizmu a pokusu o hromadné zabíjanie. Fakt, že látka bola nakazená, oficiálne potvrdila aj samotná spoločnosť. Napriek tomu, celá  záležitosť sa doteraz  prešetruje práve spoločnosť Baxter bol zverený zverili vývoj novej vakcíny proti chrípke typu A.
Iný príklad. Situáciu v Mexickom zálive mnohí označujú ako „štátny bioterorizmus“. V roku 2010 bývalý topmanažér ropnej spoločnosti s 25-ročnou praxou a v súčasnosti ochranca práv Ian Crane, v programe rádia Voice of America vyhlásil, že to, čo sa deje v Mexickom zálive, je operácia s cieľom likvidácie obyvateľstva. Počas programu aktivisti-ochrancovia obyvateľov pobrežia informovali o tom, že viac než 100-tisíc ľudí v tejto oblasti už ochorelo na „mor Zálivu“ a miliónom ľudí to hrozí. Pritom British Petroleum zaplatila horentné sumy za to, aby aktivisti nedostali priestor na širokú informáciu. Americký plukovník Michael Edwards vo februári 2011 napísal článok nazvaný Modrý mor Mexického zálivu je sankicovaný bioterorizmus, v ktorom zdôraznil, že americkí obyvatelia, žijúci na juhu USA sa podrobili geneticko-inžinierskemu biologickému teroru. M. Edwards je presvedčený, že „zámerne vytvorená biologická vojna“ sa onedlho zmení na svetovú, pretože horizontálne prenášané syntetické gény sa potichu šíria  vo vode aj vzduchom. Začali sa náhle prejavovať u rýb, vtákov, cicavcov aj u človeka.
Podľa informácií M. Edwardsa, v súčasnosti sa v Mexickom zálive vyskytujú štyri geneticky modifikované umelo vytvorené baktérie. Kožné choroby, nádory, pneumónie, vnútorné krvácanie s mnohými inými príznakmi, ktoré sa vyskytujú v oblasti Mexického zálivu, priamo súvisia s týmito baktériami s umelo modifikovanou DNK.
Podľa Edwardsa práve tieto baktérie, pôvodne určené na požieranie ropných škvŕn, teraz provokujú nové doposiaľ neznáme ochorenia, proti ktorým sú antibiotiká prakticky bezmocné. Prečo sa všetky príznaky nájdené u vtákov a rýb objavujú aj u obyvateľov Mexického zálivu? Edwards to vysvetľuje horizontálnym prenosom génov, génovými mutáciami.
Ďalší prípad. Minulý rok, neďaleko Atlanty, štát Georgia, nejaký Američan odhalil sklad, kde sa nachádzali plastové rakvy rôznej veľkosti, ktoré zakúpila americká Federálna agentúra pre mimoriadne situácie /FEMA/. Celkovo od 500-tisíc do  jedného milióna rakiev. Do jednej plastovej rakvy sa dalo zmestiť päť ľudí. FEMA má k dispozícii početné väzenské tábory, rozmiestnené po celom území USA. V posledných rokoch spoločnosť Halliburton vybudovala 800 takýchto táborov. Vedú k nim vybudované železnice a cesty a sú vybavené pristávacími plochami . Tábory sú napríklad v Texase, vo Virgínii, Marylande, Arizone. Doteraz nikto z amerických oficiálnych predstaviteľov jasne nevysvetlil, prečo USA potrebujú toľko plastových rakiev a táborov pre väzňov. Oficiálne cieľ projektu - príprava na veľkú vojnu s obchodom s drogami. Neznie to však presvedčivo a navyše boj s obchodovaním s drogami nie je funkciou FEMA.
Objavuje sa čoraz viac svedectiev o tom, že v rozpore s americkou ústavou prebieha preprofilovanie vojakov na činnosť vnútri krajiny.
Spisovateľ Rand Clifford uverejnil článok Amerika! máš sa čoho báť /America! Be truely Afraid/, ktorý hovorí o tajných rozkazoch vlády USA a o represiách, ktoré Američanov čakajú. „Podobne ako nacistické koncentračné tábory, píše Clifford, „tábory FEMA sa tiež delia na červené a modré línie. Červený zoznam -  to sú nepriatelia Nového svetového poriadku. Dva týždne pred zavedením vojenského režimu musia byť deportovaní do tábora s okamžitou likvidáciou. Sú to reálni a potenciálni lídri alebo aktivisti. Aj Modrý zoznam obsahuje nepriateľov nového svetového poriadku,   nie sú to však lídri. Po zavedení vojenského režimu títo ľudia majú byť „preprogramovaní“ v táboroch. Tí, čo prežijú budú použití ako otroci“.
Clifford predpovedá rozpustenie USA ako suverénneho štátu v korporatívnom novom svetovom poriadku. Americký spisovateľ poukazuje, že „pastori a predstavitelia iných náboženstiev boli agentmi spravodajských služieb a tajnou políciou spracovávaní tak, aby veriacich viedli „k podriadeniu sa vláde“ v podmienkach vojenského stavu, v otázkach vlastníctva, uskutočňovania programov masovej vakcinácie a násilného sťahovania.
Na pozadí znižovania životnej úrovne amerických občanov, americké úrady americké úrady sa pripravujú na protivládne vystúpenia nespokojných Američanov, ktorí si neuvedomujú, prečo ich vláda míňa bilióny dolárov na záchranu bankárov, namiesto toho, aby pomohla hlavnej mase pracujúceho obyvateľstva. Najpravdepodobnejším východiskom z tejto situácie pre americkú mocenskú elitu bude zavedenie mimoriadneho alebo vojenského stavu, ktorý vláde, ako aj štruktúram ako FEMA rozviaže ruky. Vtedy sa začne program Readiness Exercise 1984 (REX-84), ktorý zahŕňa zavedenie vojenského stavu, presťahovanie obyvateľstva, zatýkanie a uväznenie tých, ktorí sa chcú búriť.
Na realizáciu scenára môže byť využitý biologický útok zo strany nejakých „teroristov“, tzv. operácia pod lživým heslom (false flag operation). Hovorí sa, že uragán Katrina v auguste 2005, umožnil FEMA odskúšať si premiestnenie veľkého počtu obyvateľov do táborov a militarizáciu danej oblasti. Konkrétne tu pôsobila „slávna“ Black Water, odskúšaná v Iraku. Zostáva nejasné, kedy bude rozhodnuté, že nastal „správny čas“ a aký dôvod si USA vyberú na zavedenie  mimoriadneho stavu...
Ak sa vrátime k šíreniu vírusu v Yosemitskom parku, dá sa predpokladať, že pred voľbami bude s touto témou pracovať tím republikána Mitta Romneyho, ktorá obviní Obamovu administratívu z toho, že nevenovala pozornosť národnej bezpečnosti, vrátane bakteriologického nebezpečenstva. Prirodzene Romney vyhlási, že „Amerika bude potrebovať „silnú ruku“ na prekonanie existujúcich hrozieb.  Pomlčí však o tom, že práce táto „silná ruka“ otvorí cestu k nastoleniu budúcej diktatúry v Amerike...
Zdroj: Fondsk.ru


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |