Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Al-Kájda plánuje útok na Reichstag - chelemendik.sk

 

Al-Kájda plánuje útok na Reichstag

2020-05-25  (16:13)

 -  Al-Kájda plánuje útok na Reichstag

Nemecko je zhrozené: Al-Kájda plánuje útok na Reichstag


 

Nemecký minister vnútra Thomas de Maiziere už v stredu informoval o rozsiahlych útokoch, ktoré v Nemecku údajne plánujú teroristi.

Thomas de Maiziere varoval pred teroristickými útokmi v krajine. Autor: reformiert-info.de
 
Teroristická sieť al-Kájda plánuje podľa údajov nemeckého týždenníka Der Spiegel útok na Reichstag (Ríšsky snem) v Berlíne. Pri tom chce zajať rukojemníkov a zabiť čo najviac ľudí. Tieto informácie od jedného z džihádistov majú byť tiež dôvodom, prečo minister vnútra Thomas de Maiziere v stredu varoval pred teroristickými útokmi v krajine. Ako uvádza Der Spiegel, informátor sa zdržiava v zahraničí. V uplynulých dňoch sa mal niekoľkokrát telefonicky spojiť so spolkovým kriminálnym úradom. Od džihádistov chce údajne odísť.

Podľa jeho údajov pozostáva komando teroristov zo šiestich osôb. Dve z nich mali pricestovať do Berlína už pred šiestimi až ôsmimi týždňami. Štyria ďalší atentátnici, Nemec, Turek, Severoafričan a muž, ktorého identitu nepozná, sa na cestu ešte len chystajú. Útoky majú byť plánované na február alebo marec.

Nemecký minister vnútra Thomas de Maiziere v stredu informoval o rozsiahlych útokoch, ktoré v Nemecku údajne plánujú teroristi.

"Odo dneška bude vidieť v krajine viac policajtov. Mal som pocit, že to treba vysvetliť občanom," povedal minister na rýchlo zvolanej mimoriadnej tlačovej konferencii. "Príde aj k viacerým opatreniam, ktoré nebudú viditeľné. Existuje dôvod na znepokojenie, nie však na hystériu," zdôraznil de Maiziere.

Nemecko dostalo podľa neho informácie o potenciálnych teroristických útokoch od "zahraničného partnera", odmietol však povedať, z ktorej krajiny. Jedným z okamžitých bezpečnostných opatrení, ktoré prijali úrady v Nemecku, je sprísnenie kontrol na letiskách a vlakových staniciach.

 

cas.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


nika   |   2010-11-20  (16:29)
50%  
mínus plus
  To je choré. Údajne zaútočia vo februári alebo v marci, zajmú rukojemníkov a zabijú veľa ľudí.
A údajný informátor chce údajne odísť od džihádistov...

Útokom /vymysleným/ na Reichstag začala 2. svetová vojna. Nemci si sami skonštruovali útok na túto "hrdosť" Nemecka a začali vojnu. Dobre vymyslené aj dnes.

V poslednej dobe sa roztrhlo vrece s údajnými útokmi a bombovými hrozbami, či výbušninami. Nakoniec sa vraj našli v toneroch, alebo sa našla atrapa bomby....Ak sa aj niečo udeje, čiže bubu výjde, prsty v tom budú mať jednoznačne cvičení špecialisti z tajných služieb.strelec   |   2010-11-21  (07:53)
55%  
mínus plus
  Tieto údajné hrozby sú "potrebné". Spravodajské služby točia ruletou a na koho padne, tak tá pustí údajnú hrozbu. Keď už toľká námaha s 11.9. inak to ďalej nemôže byť. Stádo by prestalo byť ochotné vzdávať sa demokratických práv, financovať "sväté" vojny s terorizmom. Otlačky prstov, očné pozadie, osobné údaje, kamery na každom rohu...Na letisku sa vám pozrú pod šaty, či vám správne visí pytlík alebo či si ju holíte a už už máme na spadnutie čipovanie ľudí. Začneme deťmi, viď. články v ČR okolo Aničky. Lepšie očipované dieťa nestratené ako stratené neočipované. To je ono, to je ono - to je tá sloboda.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |