Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Na Ukrajine sa už buduje Štvrtá ríša - chelemendik.sk

 

Na Ukrajine sa už buduje Štvrtá ríša

2020-07-08  (21:30)

 - Na Ukrajine sa už buduje Štvrtá ríša


Autor: Oľga Četveriková


Hlavná vojna, ktorá sa dnes vedie proti Rusku, to je vojna informačno-psychologická, nasmerovaná na zmenu nie iba politických názorov, ale aj celkového svetonázoru národa. Odborníci hovoria o „vojne vedomia“,  cieľom pôsobenia ktorej je určitý požadovaný druh pohľadu na svet.

Keď pred niekoľkými rokmi Parlamentné zhromaždenie rady Európy ( PACE ) prijalo rezolúciu, ktorá zrovnala ZSSR s nacistickým Nemeckom v súvislosti s vypuknutím Druhej svetovej vojny, bolo jasné, že Západ pripravuje rehabilitáciu nacizmu. Keď (ak vôbec) sa toto nakoniec stane, kritika nacizmu sa bude považovať za trestný čin a tvrdenie, že „Hitler je hlavnou obeťou stalinizmu“ sa stane jedným zo základov novej ideológie.

Udalosti na Ukrajine – to je jasné svedectvo toho, že prvá etapa Západom utajenej rehabilitácie nacizmu sa završuje... Jedinečnosť ukrajinského fenoménu je v tom, že sa tu nový nacizmus objavil v podobe grandióznej chiméry spájajúcej fašistov, sionistov, liberálov, okultistov, ekumenistov, pápežencov, protestantov. Masiek a ideových nálepiek je mnoho, no realita je len jedna. Bez ohľadu na formálnu príslušnosť k tej či onej konfesii, strane alebo sekte, všetci majú rovnakú predstavu o budúcom svetovom poriadku i o metódach jeho nastolenia. Aj náboženstvo majú rovnaké: je to náboženstvo totálnej moci, v ktorého systéme je každému pripravené určité miesto a jeho diel vlastníctva ( „Komu kosť, komu mäsa dosť“ ).

S príchodom éry európskych revolúcií si Západ privykol klaňať sa nadčloveku – tvorovi, ktorý postavil sám seba na miesto Boha. Dnes podobu tohto nadčloveka predstavuje tu prezident Spojených štátov amerických, tam rímsky pápež, alebo komisár OSN pre práva človeka. V kolektívnej forme sa objaví ako NATO, OBSE, Rada Európy, Európska únia, Svetový židovský kongres, nakoniec ako Chabad. A tento výtvor sa snaží ustanoviť svoje poriadky na krvi.    


Aby sa zabránilo ľuďom siahať na právo „vyvolených“ na totálnu moc, je nutné uskutočniť nie len zmenu vedomia, ale premenu celej štruktúry ľudskej duše. Totálna moc – to je absolútna kontrola nad myslením, cítením a hlavne nad vôľou ľudí. Spôsoby vnútenia cudzej vôle sa rozpracovávali počas stáročí v rôznych tajných lóžových štruktúrach. V celoštátnom rozsahu sa to prvý krát v praxi podarilo v nacistickom Nemecku, ktoré bolo výtvorom anglo-amerických a sionistických kruhov uvedomujúcich si krach svojho trockistického projektu v Rusku.

 


Dnes, pozerajúc sa na to, ako nežne si západní politici hrkútajú s jaceňukmi a turčinovcami, ktorí vydali rozkazy na krvavé trestné operácie, ako oligarchovia-sionisti financujú fašistických bojovníkov, jasne si uvedomuješ, ako je Európa zabalená do nacistického „nového poriadku“ podobného tomu z 30-tych rokov 20. storočia. Ako obradne sa klaňal pred Hitlerom John Chemberlain, ako pochodovali s nacistickým pozdravom športovci na Olympíjskych hrách v Berlíne v roku 1936, ako si židovskí bankári čičíkali nacistami založenú Banku pre medzinárodné platby (Bank for International Settlements /BIS/) v ktorej uskutočňovali svoje kšefty počas celého obdobia vojny.
 


Zriadenie nacistického režimu v Nemecku sledovalo niekoľko cieľov.

Po prvé, zničenie sovietskeho Ruska, ktoré predstavovalo taký model spoločenského rozvoja, ktorý bol založený na hodnotách, ktoré boli v absolútnom rozpore s vierou v zlaté teľa.

Po druhé, zjednotenie Európy pod vedením nemeckých podnikateľov do jedného hospodárskeho celku finančným centrom ktorého by bola Banka pre medzinárodné platby (BIS). Tá by predstavovala štruktúru zabezpečujúcu koordináciu záujmov centrálnych bánk štátov, ktoré medzi sebou bojovali. Plánovalo sa, že po zjednotení Európy Nemeckom, nacistické vedenie bude vymenené nadnárodnou elitou, ktorá bude pokračovať v budovaní nového poriadku už v celosvetovom rozsahu.

 


Po tretie, realizácia sionistického projektu vytvorenia štátu Izrael, kvôli čomu bolo nevyhnutné priniesť ako obeť časť židovského národa. Po vojne, priživujúc sa na strádaniach obyčajných židov, sionistická verchuška vytvorila náboženstvo Holokaustu, ktoré sa zmenilo v účinný nástroj ovládania svetovej spoločenskej mienky v záujme židovského veľkokapitálu.

Po štvrté, transformácia Nemecka na arénu pre gigantický experiment uskutočnenia kontroly vedomia. Bol to program úplnej premeny človeka v súlade s metódami eugeniky. V „pozitívnom“ zmysle ( formovanie „nového človeka“ ), aj v zmysle „negatívnom“ ( transformácia na ľudský surogát ). Pred vojnou Nemci vykonávali eugenické experimenty v tesnej spolupráci s americkými a anglickými vedcami.

Po vojne bol celý tento bohatý materiál starostlivo zozbieraný a prevezený do Ameriky. Cez „Potkanie cesty“ (Ratlines) Vatikánu v rámci operácie „Spojenie“ americká rozviedka vyviezla hlavných nemeckých vedcov, ktorí boli zapojení do amerického výskumného programu pod kontrolou tajných služieb. Tak to bolo, napríklad, s Vernerom von Braunom, ktorý sa stal jednou z rozhodujúcich osobností NASA. To isté sa stalo s vedúcim Inštitútu eugeniky v Berlíne, Otmarom von Verschuerom, ktorý bol v roku 1949 zvolený za člena - korešpondenta znovu založenej Americkej spoločnosti genetiky človeka ( American Society of Human Genetics ), ktorá skryla skompromitovanú eugeniku pod novú etiketu „genetika“. A prvým prezidentom tejto spoločnosti sa stal spolupracovník Rockefellerovej univerzity, G. D. Meller, ktorý v roku 1932 pracoval v nemeckom Inštitúte cisára Wilhelma na programe výskumu mozgu.

Jednou z najväčších akvizícií Američanov sa stal nemecký generál Reinhard Gehlen, veliteľ hitlerovej rozviedky na východnom fronte a zakladateľ „organizácie Gehlen“, ktorá bola neskoršie premenovaná na Spolkovú spravodajskú službu Spolkovej republiky Nemecko (BND). Práve v dôsledku programu „Brainstorming“ prevedených Gehlenom, spoločne s prezidentom Trumanom, vedúcim Strategických služieb (OSS) B. Donovanom a Allanom Dullesom, bola reorganizovaná spravodajská služba SŠA s cieľom jej premeny na vysoko efektívnu tajnú podvratnú organizáciu. Tieto snahy vyvrcholili v SŠA v roku 1947, kedy bola založená Rada národnej bezpečnosti a CIA. Ako napísal výskumník Ron Patton, „bola to právnická špička ľadovca, zahaľujúca masu nemeckých nezákonných vládnych projektov, vrátane tajných programov na ovládanie mysle“.

Aj mnohé euroatlantické organizácie pracujúce pre eurointegráciu, ktoré vznikali po vojne, tiež hojne využívali služby bývalých nacistov. K ním patrí aj prvý tajomník Bilderbergského klubu princ Bernhard (začínajúci svoju kariéru ako esesák) aj prvý šéf Európskej komisie Walter Hallstein.

Dlhé roky sa program Nového svetového poriadku uskutočňoval pod heslami humanizmu. Fakt jej hlbokého spojenia s okultnými štruktúrami sa skrýval. Dnes sa všetko zmenilo. Humanizmus prerástol do transhumanizmu, je otvorene hlásané „právo“ človeka na prekonanie samotnej ľudskej prirodzenosti s prechodom k najradikálnejším formám experimentovania s človekom, vnárajúc ho do pekelného sveta.


Ak predtým Západ vystupoval v úlohe bojovníka s „bezbožným komunizmom“, „islamským fundamentalizmom“, dnes konečne vyslovil meno svojho skutočného nepriateľa. Ako nedávno vyhlásil jeden z hlavných iniciátorov pripojenia Ukrajiny k EU, švédsky minister zahraničných vecí Carl Bildt, v niekoľkých posledných rokoch sa Rusko zmenilo k horšiemu. Ak v prvých desiatich rokoch po rozpade ZSSR Rusko vo svojej politike demonštrovalo príklon k západným hodnotám a snažilo sa vštepiť ich vlastnému obyvateľstvu, dnešné ruské vedenie hľadá súzvuk s obyvateľmi a postavilo sa do ostrej opozície voči Západu. Putin, vyhlásil Carl Bildt, demonštruje oddanosť nie k svetoobčianskym, ale k pravoslávnym hodnotám, no Pravoslávie je nebezpečnejšie ako islamsky fundamentalizmus a predstavuje hlavnú hrozbu Západnej civilizácie a to aj preto, že sa snaží regulovať rodinné vzťahy a je nepriateľské voči homosexuálom a transvestizmu.

Takže maska poriadkumilovnosti, ktorú dlho nosili architekti Nového svetového poriadku, je zhodená. Oni prešli k otvoreným fašistickým, neľudským metódam riadenia. To, čo dnes vidíme na Ukrajine – to nie je recidíva nacizmu, je to súčasť uskutočňovania postupného strategického plánu : presne takto si predstavujú Nový svetový poriadok najsilnejšie finančné klany. Aj vykŕmený kriminálnik Kolomojskij – to je ich dieťa.

Týmto sa vysvetľuje mŕtvolné mlčanie západných politikov, organizácií na ochranu ľudských práv, rímskeho pápeža a ďalších „mierotvorcov“ o tých hrozných vojnových zločinoch, ktoré sa odohrávajú pred našimi očami na Ukrajine. Oni všetci sú spolupáchateľmi zločinov, oni vedia rozmýšľať len v termínoch vojny. Na poslednom stretnutí Bilderbergského klubu sa otvorene hovorilo o príprave vojny proti Rusku. Priznal to priamo jeden z účastníkov stretnutia, holandský politik C. Diederik.

A hľa, čo nám píšu z Ukrajiny ľudia, čí hlas nie je počuť v žiadnom médiu: „Celý dnešný deň bombardovali a ostreľovali Krasnyj Liman a Slavjansk, mám tam blízkych príbuzných. Kopy mŕtvol, oni sedeli v pivniciach, strašné zverstvá. Zabíjajú deti, rozbombardovali nemocnicu pre duševne chorých v Semjonovke. Proste ju zrovnali so zemským povrchom, ostreľovali sanitky, ktoré viezli ranených, rozbombardovali okresnú nemocnicu, zranili chirurgov... Ľudia nemajú chleba, nevozia ho už niekoľko dní, z obchodov vykúpili posledné zásoby. Tanky a obrnené transportéry stoja pod oknami. Nacisti chodili a preverovali osobné doklady po domoch, označovali domy krížami, neviem, čo to znamená. Za najmenší odpor – zastrelenie. Ťažko tomu uveriť? Ale je to pravda... Nedá sa opísať tá hrôza. Sú horší ako fašisti“.


Preklad z ruštiny: Tibor KorečkoZdroj: http://www.fondsk.ru/news/2014/06/10/na-ukraine-uzhe-stroitsja-chetvertyj-rejh-27939.html


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |