Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Žirinovskij o leteckom nešťastí v Alpách - chelemendik.sk

 

Žirinovskij o leteckom nešťastí v Alpách

2020-08-03  (23:35)

 - Žirinovskij o leteckom nešťastí v Alpách

28.3.2015

Zásadné problémy, ktoré viedli k leteckému nešťastiu v Alpách sa ukrývajú v spôsobe života západných Európanov a ich prehnanom vzťahu k ľudským právam. Práve spoločnosť  vytvorila predpoklady pre podobné tragédie. Vyhlásil to 27. marca poslanec Štátnej dumy, predseda LDPR Vladimir Žirinovskij.   

 „Ako sme sa dozvedeli, kopilot Andreas Lubitz  trpel depresiami a syndrómom vyhorenia. Podľa  našich štandardov by mu nedovolili šoférovať ani autobus, nieto riadiť lietadlo. V Európe však majú iné myslenie. Podstata spočíva v prehnanej  snahe dodržiavať ľudské práva. Právo psychicky labilného človeka riadiť lietadlo bolo povýšené nad bezpečnosť pasažierov. Výsledkom toho je 150 mŕtvych,“ vyhlásil politik. „Nie sme za nutnosť dotknúť sa práv jednotlivca,  ale v nijakom prípade nie na úkor iných. Každý má právo odísť zo života, nikto ale nesmie vytvárať podmienky, aby  mohol so sebou zobrať aj iných ľudí“.

Do tej istej roviny sa dá zaradiť  aj správanie kapitána lietadla, ktorý vyšiel na toaletu 20 minút po štarte a v kabíne nechal osamote mladého neskúseného kopilota.

 „Keď letec nastupuje do lietadla – mení sa predovšetkým predovšetkým na pilota, ktorý zodpovedá za životy pasažierov. Let mal trvať iba dve hodiny, a  kapitán sa vzdialil na toaletu hneď po štarte. Nedalo sa to absolvovať  pred odletom? Aj to je istá kultúra: právo človeka  na komfort na úkor bezpečnosti,“ pokračoval Žirinovskij.

Mimochodom podľa ruského poslanca sa psychický stav ľudí v globálnom meradle zhoršuje.

Zdroj: Ria Regnum


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |