Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
WikiLeaks: Ak chytia bin Ládina, v Európe vypukne nukleárne peklo - chelemendik.sk

 

WikiLeaks: Ak chytia bin Ládina, v Európe vypukne nukleárne peklo

2020-02-23  (05:03)

 - WikiLeaks: Ak chytia bin Ládina, v Európe vypukne nukleárne peklo

 

Údajný osnovateľ útokov z 11. septembra varoval USA, že ak chytia alebo zabijú Usámu bin Ládina, al-Kájda rozpúta v Európe "nukleárne peklo". Odhalili to utajované dokumenty americkej diplomacie, ktoré získala organizácia WikiLeaks a v pondelok ich zverejnil britský denník Daily Telegraph.

Chalíd Šejk Mohammed údajne vyšetrovateľom počas jedného z mnohých vypočúvaní povedal, že odplata za bin Ládina bude veľmi krutá a jej súčasťou bude okrem výbuchu jadrovej bomby v Európe aj útok na terminál britského letiska Heathrow, najvyťaženejšieho letiska na starom kontinente. Zadržiavaný podozrivý terorista taktiež vyšetrovateľom povedal, že terčom útoku sa stane aj najvyššia budova v štáte Kalifornia.

Chalíd Šejk Mohammed sa od roku 2006 nachádza v americkom zariadení v kubánskom zálive Guantánamo. V snahe získať informácie o ďalších útokoch ho americkí vyšetrovatelia podrobovali tvrdým vyšetrovacím praktikám hraničiacim až s mučením, akým bol napríklad tzv. waterboarding. Nemecký Der Spiegel preto v pondelok píše, že jeho vyjadrenia o jadrových bombách v Európe môžu byť sporné.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


Oracle 911   |   2011-04-25  (20:56)
50%  
mínus plus
  Sporné - inak povedané vyslovene lož. Mne to pripomína tie politické procesy z 50. a z po-normalizačného obdobia kde mali pripravené priznanie len museli z dotyčného vymlátiť ten podpis.


nika   |   2011-04-26  (07:39)
55%  
mínus plus
  Je to samozrejme klamstvo, pretože všetci vieme, kde vznikla myšlienka odpáliť budovy v NY. A keďže nepochádzala zo žiadnej teroristickej siete Al Kaida, tak celá táto vraj tajná depeša je podvrh.
Napokon Wiki Leaks disponuje s kde čím, dnes už si nikto netrúfne odhadnúť, čo z toho je pravda a čo lož, nakoľko pravda v dnešnom svete je pojem neznámy.


strelec   |   2011-04-26  (08:04)
50%  
mínus plus
  Dozvedel som sa práve novinku, že v Československu sme mali v 50-tych rokoch koncentráky a dokonca ešte v 1970 sme mučili. Oracle 911 kde sa to dá naštudovať ? lebo ja viem, že na tomto demokratickom území (pokiaľ tu nefušovala Amerika, bola tortura zrušená Máriou Teréziou). Prirovnávať dnešnú Ameriku a jej praktiky v potláčaní ľudských práv je málo s Hitlerom, aj ten bol proti nim demokrat. Komouši boli úplne slabý odvar. Škoda len, že tá červená totalita nebola naozaj. To by dnes nemali disidenti a ich deti vysoké školy, to by tu nikto nedoviezol "farebnú revolúciu" a nespravil si tu Klondik, nespravil z nás otrokov práce a konzumentov odpadu západu a vlastne škoda písať čo všetko negatívne, škoda si pokaziť deň. Sporné nie je nič, je to celé výmysel, lož, propaganda, vedomá manipulácia. Áno, možno dokonca vybuchne niektorá atómka v Európe, Japonsko ich možno inšpirovalo, zraziť Európu cez severnú Afriku sa voľajako nedarí, dolár v prd..ani čachre s kurzom ropy nepomáhajú....


Oracle 911   |   2011-04-26  (11:11)
50%  
mínus plus
  Máte pravdu, zabudol som dať vymlátiť do úvodzoviek. Stačilo na toho chudáka zatlačiť a popísal, a potom cynicky dodali že "načo ste sa priznali keď ste nevinný", alebo ani nemusel priznať lebo každý "vedel" že je vinný.

Tak či onak tie časy sa vracajú, viď prieťahy okolo procesu s editorom webu Zvedavec. Otázka znie na ako dlho?

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |