Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Výzva za mier! Európania, naozaj chceme III. svetovú vojnu? - chelemendik.sk

 

Výzva za mier! Európania, naozaj chceme III. svetovú vojnu?

2021-10-16  (20:31)

 - Výzva za mier!  Európania, naozaj chceme III. svetovú vojnu?

 


Európski  spoluobčania! „Naši“ politici chcú dokázať, akí sú užitoční  pre EÚ, NATO a USA. Očakávajú, že ich „tvrdý postoj“ voči Rusku  vynesie v kariérach  vyššie, na ešte lepšie platené posty, ako majú dnes,  preto sa predháňajú v návrhu sankcií, vysielaní bojových jednotiek  a iných prejavoch nekontrolovanej agresie proti Rusku, čím zo dňa na deň  zvyšujú riziko 3. svetovej vojny.  Sú tak zaslepení svojou vlastnou nekontrolovateľnou mocou a vidinou jej ďalšieho rastu, že  rátajú s tým, že Rusko ustúpi  na poslednú chvíľu tlaku  NATO a k vojne nedôjde.  

 Ale v čom má Rusko ustúpiť?  Čo má Rusko urobiť, aby boli spokojní?  Má sa vzdať svojich území a odstúpiť  ich dobrovoľne každému, kto o nich má záujem? PRAVÝM   CIEĽOM  všetkých tých, či už sú z Európy, alebo spoza oceánu, ktorí chcú vyvolať vojnu,  je bohatstvo Ruska.  Má Rusko rozdať  svoje  bohatstvo, aby sa vyhlo vojne?  Má zlikvidovať svoje vlastné obyvateľstvo ako Ukrajina?  Všetci, čo uvažujú triezvo,  vedia,  že sa to nikdy nestane!  Rusko nikdy nepodľahne tlaku, ako nepodľahlo v minulosti, tak ani v budúcnosti.  

Dnes je už jasné, že vojna sa v plánoch jej strojcov nemá skončiť na Ukrajine, hlavným cieľom je Rusko, a vojna má zachvátiť aj celú Európu. Čo zabezpečí pre USA vyšší zisk,  a čo USA rýchlejšie vytrhne z krízy, ako vojnová výroba?  Čo účinnejšie zlikviduje  konkurenciu USA v podobe EÚ a Ruska, ako vzájomné vyvraždenie celých národov  v Európe? Čo USA pomôže viac rozšíriť sféru svojho vplyvu, ako  povojnové pôžičky, presne podľa odskúšaného scenára 2. svetovej vojny?     

 Svetový vojnový konflikt reálne hrozí! V tej súvislosti sa zamyslite, kto z Vašich politikov Vám prezradil, že po prijatí Ukrajiny do NATO  a vstupe EÚ do konfliktu odvedú Vašich potomkov na východný front, kde veľmi pravdepodobne položia život?  Kto z politikov  tam pôjde do zákopov s nimi?  Kto z vojnových štváčov, ktorých kráľovsky platíte zo svojich daní a kto z ich mediálnych spolupáchateľov  Vám prezradil, že  toto nebude len  dobrodružná víťazná výprava na východ, ale sa to skončí  ako 3. svetová vojna za použitia atómových zbraní?  Kto dokáže predpovedať účasť Číny, ktorá je v tomto konflikte spojencom Ruska? Kto  vyhodnotí reálnu  silu americkej armády, ktorá doteraz bojovala vždy len so slabším protivníkom, veď Hitlera porazili Rusi!  Na čo sa vlastne vojnoví štváči spoliehajú?

Jedno je isté, v tejto vojne víťaza nebude!  Kde sa schováte pred jadrovými výbuchmi?  Máte dosť hlbokú jamu a dostatok potravín, aby ste v nej vydržali 1000 rokov, kým sa zníži úroveň žiarenia na únosnú mieru?  V mene čoho má umrieť vaše dieťa na východnom fronte, v mene čoho má zahynúť vaša rodina, v mene čoho má prestať existovať všetko, čo poznáte, v mene čoho má  zhorieť  svet?  V mene demokracie?   

Kde  vidíte demokraciu v tom čo sa deje na Ukrajine? My vidíme len  nepokryte fašistickú vládu,  armádu, porušujúcu  medzinárodné konvencie a premyslenú  genocídu vlastného obyvateľstva, ktorého vinou je len to, že hovorí po rusky.  A čo na to Európa? Viete si predstaviť, že by si niektorý národ v EÚ  vydobýjal svoju samostatnosť spôsobom, ako to robí Ukrajina? Bola snáď Ukrajina doteraz nesamostatná, že bojuje o samostatnosť?  Mala snáď vládu, ktorú EÚ neuznávala? Nemali snáď Ukrajinci svoje národné práva?  Európska únia sa vzdala  svojich princípov, a svojim postojom sa stáva  spolupáchateľom genocídy.  Čo môžeme očakávať od EÚ my sami, občania EÚ,  keď  tak rýchlo a ochotne búra vlastné hodnotové základy?   

 Rusi sú veľký, kultúrny  a mocný národ, bez ktorého by Európa v dnešnej podobe nikdy nevznikla. RUSKO NIE JE NÁŠ NEPRIATEľ, nepriateľom každého občana Európy sú  nenásytní politici, ktorí sa za svoju moc a peniaze  chystajú zničiť všetko, čo je nám drahé.  

Môžeme zabrániť chystanej vojne s Ruskom, do ktorej nás tlačia politici a kúpené médiá? Áno, môžeme! 

Čo môžu urobiť  obyčajní , malí ľudia?  Keď všetci malí a slabí robia to isté, zmenia všetko! Môžeme to zmeniť, lebo musíme!

Bojkotujme všetkých politikov, ktorí  zvyšujú  napätie, ktorí volajú po ďalších sankciách, po intervencii proti Rusku! Bojkotujme ich na všetkých úrovniach, vo všetkých voľbách! Nedopusťme uplatnenie  zla, ktoré chcú šíriť! Bojkotujme vstup Ukrajiny do NATO! Bojkotujme médiá, ktoré nám vojnu podsúvajú ako jediné riešenie!

Verme! Rusi aj Ukrajinci sú dva múdre národy, ktoré riešenie nájdu.

NEBOJME SA!

Rozširujte túto výzvu všetkými vám dostupnými spôsobmi, vo všetkých Vám dostupných jazykoch! 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |