Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Votrelci v Bielom dome - chelemendik.sk

 

Votrelci v Bielom dome

2020-05-26  (16:27)

 - Votrelci v Bielom dome

Agenti riešia, ako sa na večeru do Bieleho domu dostal nepozvaný pár

Americká tajná služba vyšetruje, ako sa na oficiálnu medzištátnu večeru do Bieleho domu mohli dostať nepozvaní hostia.

Manželskému páru z Virgínie sa totiž v utorok večer podarilo prekĺznuť na slávnosť, ktorú na počesť indického premiéra prichystal americký prezident Barack Obama. Informovali o tom spravodajské agentúry.


Michaele a Tareq Salahiovci neboli na zozname hostí. Napriek tomu do Bieleho domu na večeru prenikli. Podľa hovorcu tajnej služby Eda Donovana ale Obamovi žiadne nebezpečie nehrozilo. "Narušitelia" večierku totiž vraj museli prejsť rovnakou kontrolou ako ďalších 300 hostí. Kontrola má za úlohu odhaliť prípadné zbrane .

Tajná služba sa o trhline v ostrahe dozvedela v stredu potom, keď sa začali pýtať médiá. Salahiovci sa totiž so svojím kúskom pochválili na internete . Jedna z mnohých fotografií zo štátnickeho večierku, ktoré sa objavili na FaceBooku Michaele Salahiovej, ukazuje pár s usmievajúcim sa americkým viceprezidentom Joe Bidenom.

Na inej fotografii je zase dvojica s blízkym spolupracovníkom Rahmom Emanuelom či washingtonským starostom Adrianom Fentym. "Bola som poctená pozvaním na štátnu večeru, ktorú poriadal prezident Obama s prvou dámou na počesť Indie," uviedla Salahiová na svojom FaceBooku.

Donovan nechcel povedať, či tajná služba pár už kontaktovala. Neuviedol, ako dlho dvojica v Bielom dome bola. Postup ostrahy sa teraz preveruje. Z prvotných zistení vyplýva, že kontrolné stanovište nepostupovalo podľa pravidiel a riadne sa neuistilo či je dvojica uvedená na zozname hostí. "Je dôležité poznamenať, že prešli všetkými bezpečnostnými kontrolami ako všetci ostatní hostia," povedal Donovan.

Zdroj: ČTK


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |