Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Voľby prichystali tipujúcim hody - chelemendik.sk

 

Voľby prichystali tipujúcim hody

2020-05-29  (04:39)

 - Voľby prichystali tipujúcim hody

14. júna 2010  8:28


Na výsledkoch volieb stávkové kancelárie príliš nezarobili, skôr naopak. O prehre hovorí napríklad stávková kancelária Viktory Tip. Ľudia v nej na volebné výsledky stavili dokopy takmer 50-tisíc eur. Výhry, ktoré si vyberú, dosiahnu možno až päťnásobok tejto sumy.

"Tipujúci boli opäť šikovnejší," priznal kurzový odborník Ján Poláš. Podľa toho prerobila na voľbách nielen Viktory Tip, ale i ostatné kancelárie, vyplýva to z vývoja ich kurzov. "Samozrejme sa očakáva, že stávková kancelária na každej udalosti zarobí. Väčšina tipujúcich však vidí do politiky viacej ako do športu," vysvetlil Poláš.

Tipovať sa dalo na počet strán v parlamente, ich percentá, volebnú účasť. Najväčší záujem bol podľa Poláša o súboje dvojíc, najmä KDH - HZDS, kde tipujúci správne hádali víťazstvo kresťanských demokratov. Straty Viktory tip zmiernilo, že volebná účasť bola nakoniec vyššia ako pred štyrmi rokmi. Ľudia verili politológom a stávkovali opačne.

Na dueloch dvojíc sa pre nízky kurz nedalo veľmi zarobiť. Viacerým vyšli stávky na percentá, kde neváhali staviť sumy od 300 do 400 eur. Najúspešnejší z nich správne určil percentá všetkých ôsmich politických strán, ktoré mala kancelária v ponuke, uhádol dokonca aj to, že SMK neprejde do parlamentu.

"Zariskoval a vyšlo mu to. Za 333 eur, ktoré stavil na jeden tiket, vyhral štrnásť a pol tisíca eur," vraví Poláš. Rovnaké tipy klient rozpísal i na ďalšie dva tikety. Dokopy si odnesie viac ako 22-tisíc eur.

Zdroj: pravda.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |