Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Vladimír Živčák: Máme veľkú príležitosť postaviť sa na stranu pravdy a svetla - chelemendik.sk

 

Vladimír Živčák: Máme veľkú príležitosť postaviť sa na stranu pravdy a svetla

2020-04-02  (05:16)

 - Vladimír Živčák: Máme veľkú príležitosť postaviť sa na stranu pravdy a svetla

23.5.2014

 

Blížia sa nám voľby europoslancov, dramatizuje sa situácia v susednej Ukrajine a s tým prichádzajú rôzne predpovede. Niektoré sa týkajú budúcnosti EÚ, iné situácie na Ukrajine, ale ja mám iba jednu predpoveď, ktorá je pomerne dlhodobá:


Zapamätajte si!


Nebude dlho trvať a príde doba, keď sa vynoríme z toho šialenstva, ktoré nás obklopuje, ktoré nám vtĺkajú do hláv a budeme sa za seba strašne hanbiť. Budeme schopní zaprieť sami seba, keď si spomenieme na to, čo sme počúvali, čomu sme boli schopní uveriť a čo sme pokladali za pravdu. Ako sme sa podieľali na tom, aby nás niekoľko Judášových potomkov dostalo k novinám, časopisom a televíznym obrazovkám, ktoré sú ako stará zanedbaná žumpa plná výkalov a zvratkov.

Nebudeme vedieť pochopiť ako bolo možné profitovať na nešťastí našich blízkych. Nebudeme schopní vysvetliť našim potomkov ako sme boli toho všetkého schopní. Budeme sa snažiť nasilu potlačiť myšlienku na to, aké zvrátené prostitútky sme považovali za dôveryhodné osoby. Počúvali ich a verili ich slovám. Budeme sa snažiť presvedčiť ľudí okolo nás, že na vine sú oni, akýsi neurčití ľudia, ale oni sú a budú medzi nami a budú ukazovať prstom na niekoho neexistujúceho.

No je potrebné povedať, že my sme spolupáchateľmi tohto hnusu, nie iba tí čo to píšu a vydávajú. Tým, že tieto zvrátenosti počúvame, že im veríme, že tieto časopisy kupujeme a čítame s nimi dobrovoľne a vedome kolaborujeme.

Máme však veľmi veľkú príležitosť skoncovať s kolaborantstvom, postaviť sa na stranu pravdy a svetla. Je to také ľahké a jednoduché. Stačí iba 24.5.2014 ísť k volebnej urne a správne voliť. Preto aj ja idem voliť jedinú správnu voľbu pre Slovensko a volím kandidáta, ktorého poznám, ktorého si vážim a ktorý chce zmeniť a zmení Slovensko.

Preto volím stranu č.5 a kandidáta č.1 – Sergeja Chelemendika!


Vladimír Živčák

Nižné Ružbachy č. 34


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |