Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Viera Melušová - DOBRÚ SILU považujem za výťah zo súčasného pekla rozkladu a zániku Slovenska - chelemendik.sk

 

Viera Melušová - DOBRÚ SILU považujem za výťah zo súčasného pekla rozkladu a zániku Slovenska

2020-02-18  (00:53)

 - Viera Melušová  - DOBRÚ SILU považujem za výťah zo súčasného pekla rozkladu a zániku Slovenska

Vážený pán Chelemedik, drahý duchovný otec DOBREJ SILY,


tu pripájam moje identifikačné údaje plus zopár viet o tom ako vnímam DOBRÚ SILU a čo pre mňa znamená.
Veľmi rada sa aktívne zapojím do práce Výboru alebo každej inej činnosti v rámci mojich možností v prospech DOBREJ SILY


Naša vec je spravodlivá, nepriateľ bude porazený, víťazstvo bude naše!

Viera Melušová


 
DOBRÁ SILA  a môj postoj k nej a nádej Program DOBRÁ SILA ma oslovil tak ako každú osobu, ktorá je dlhodobo nespokojná so stavom Slovenska po roku 1989, kedy sa našim územím prevalila „nežná“ revolúcia.  

Sľuby, ktorými nás kŕmia jednotlivé vlády SR od 1993 a konkrétna hospodárska, vnútorná aj zahraničná politika týchto vlád sú v praxi riadenou genocídou väčšiny občanov SR.
Vidím okolo seba a na vlastnej koži poznám, kam Slovensko dospelo a ako hlboko padlo za 20 rokov „samostatnej“ existencie, ako pokleslo aj v rámci svetového rebríčka životnej úrovne z 18. miesta v 1989 na dnešné 38. miesto.
Slovensko je umelo udržiavané ako kolónia, hoci predtým ako súčasť Československa sa rozvíjalo a stalo priemyselno-poľnohospodárskou krajinou s rozvinutým priemyslom aj poľnohospodárstvom.
Najväčším potenciálom Slovenska bol vždy slovenský človek a jeho pracovitosť, usilovnosť, tvorivosť, mierumilovnosť, skromnosť, zmysel pre rodinu, spravodlivosť a dobromyseľnosť a dobroprajnosť, možno až naivnosť. 
Dnes po 20 rokoch „samostatnosti“ je Slovensko úplne rozkradnuté, deindustralizované, zbedačené, zbavené energetickej potravinovej sebestačnosti, s priemernými príjmami pracujúcich takmer najmenšími v rámci EÚ, hoci produktivita práce je porovnateľná aj so špičkou EÚ. Mladí nemajú možnosť zakladať si rodiny vo svoje vlasti a húfne odchádzajú do sveta za prácou a tam si nachádzajú svoj nový domov. Státisíce ľudí už zo Slovenska odišli pracovať do sveta, lebo inak by tu umreli od hladu. Starší nad 40 sú v práci v domácom štáte hrubo diskriminovaní, ľudia v preddôchodkovom veku vyhadzovaní zo zamestnania, mladí bez nádeje na prácu a penzie tak malé, že vyžiť z nich je umenia alebo dôvod na samovraždu.
Za 25 rokov sa v krajine usídlila mafia siahajúca až na najvyššie riadiace posty štátu. Informačný priestor je obsadený západnými majiteľmi protislovenského razenia. Média občanom vymývajú mozgy, v programoch sa prezentujú iba západné „hodnoty“, správy zo sveta aj domova sú silno a tendenčne filtrované alebo zamlčované, vytvára sa celková negatívna nálada a úpadkové myslenie, média sú zamerané na konzum a podpriemernosť v každom ohľade.

DOBRÁ SILA presne hovorí o tom, čo chcú sily ZLA. Aj naša slovenská skutočnosť za posledných 25 rokov je jasným obrazom a dôkazom, ako sa ZLO nasťahovalo do našej mierumilovnej krajiny, pričom cestu mu otvorili politické špičky po 1989 a aj všetky ostatné doterajšie vlády v nastúpenom trende pokračujú. Bez ohľadu na to, či sa samé označujú za pravicové, liberálne či neoliberálne alebo ľavicové.
DOBRÁ SILA v kapitole HLAVNÉ IDEY jasne určuje nevyhnutnosť základných ídeí, ktoré absentujú na Slovensku dlhodobo a ktoré povedú Slovensko späť na cestu obnovy. Každá z nich je naliehavá a potrebná a bez ich presadzovania do života a každodennej politickej a hospodárskej praxe nie je možné Slovensko zachrániť a obnoviť.
Nebude to jednoduchý postup presadzovať ich do života a praxe Slovenska.
Tí, ktorí veríme v DOBRÚ SILU, budeme sa musieť zorganizovať a pôsobiť smerom nahor aj nadol prosto, inteligentne, vytrvalo a priamočiaro.
Bez týchto ideí v praxi si nedokážem predstaviť záchranu a obnovu Slovenska.
DOBRÚ SILU považujem za výťah zo súčasného pekla rozkladu a zániku Slovenska a bude treba veľa našej životnej sily, dostať Slovensko na cestu DOBRA A SPRAVODLIVOSTI.         
DOBRÁ SILA prichádza ako silné svetlo v hodine dvanástej do ťažkej a takmer nepreniknuteľnej tmy poroby zbedačeného ľudu a národa Slovenska, jeho beznádeje a pomalej ale istej smrti pod súčasným vedením politických špičiek SR. 
    


Ďakujem a teším sa na spoluprácu pre DOBRÚ SILU


ПАНИ ВЕРА!

СПАСИБО ВАМ ЗА ДУХОВНОГО ОТЦА ДОБРОЙ СИЛЫ - ТАК КРАСИВО ДАЖЕ Я САМ СЕБЯ БЫ НЕ НАЗВАЛ!

БУДУ СТАРАТЬСЯ БЫТЬ ДОСТОЙНЫМ ВАШИХ СЛОВ!


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |