Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
V Európe sa začala vojna - DOSTALI SME MAILOM - chelemendik.sk

 

V Európe sa začala vojna - DOSTALI SME MAILOM

2020-06-02  (00:27)

 - V Európe sa začala vojna - DOSTALI SME MAILOM

23.11.2015

Dnešná správa prevzatá z denníka Al Ahram hovorí za všetko. Turecký novinár Mehmet Akhul priniesol autentické svedectvo o plánoch a ich realizácii priamo z centra bojov takzvaného Islamského štátu z oblasti strednej Sýrie.

Rok a pol tam pôsobil pod menom Mohamed Akhe ako bojovník tzv.Islamského štátu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islamský štát (ISIS) ako podvod riadený zahraničnou tajnou službou. Vo vedení ISIS sú ľudia trénovaní v zahraničí a niektorí dokonca aj takí, čo boli už zatknutí americkými vojskami v Iraku a neskôr prepustení. Ich identita je pomerne málo známa a ťažko zistiteľná. Utečenecká kríza je podľa Akhula organizovanou vojnou pripravovanou ISIS na prevezenie armád ISIS do Európy. Všetky akcie s deťmi a ženami sú zastierací manéver, ktorý má ukľudniť verejnú mienku v Európe a zdvihnúť vlnu solidarity.
Cieľom majú byť samozrejme najvyspelejšie ekonomiky EÚ. Bojovníci ISIS medzi sebou komunikujú prostredníctvom mobilných GSM telefónov v sieti Spojených Arabských Emirátov Etisalat, ktoré majú zaplatené priamo z ISIS. Tým je aj vyriešená záhada, ako mohli takzvaní chudobní utečenci komunikovať medzi sebou z moderných smartphonov celé týždne v roamingovom režime, pričom nemali peniaze údajne na nič.
Príkazy a velenie ide cez veliteľov skupín, ktoré tvoria prevažne
obyvatelia Sýrie a Iraku a jedna skupina je vedená troma mužmi, za predpokladu, že sú na jednom mieste. Preto sa takzvaní utečenci domáhali sami rozhodovať, kde budú umiestnení.
Ich taktika má začať takzvanou guerillovou vojnou, čo je v podstate partizánsky spôsob boja a to narúšaním verejného poriadku, infiltráciou domáceho obyvateľstva a kontaktom s už žijúcimi skupinami v EÚ.
Toto je dôkaz, že celý systém v EÚ reprezentovaný zradcami ako
Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní totálne zradili
Európu a nechali ju nepripravenú na totálnu vojnu vedenú z vnútra. Akhul podrobne popísal organizačnú štruktúru bojovníkov tzv. Islamského štátu (kalifátu)(ISIS) v Európe. Takzvaní utečenci z vojnových oblastí sú v skutočnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a deťmi, ktorí nadväzujú kontakty s už existujúcimi štruktúrami, ktoré v Európe už pôsobia.
"Vojna v Európe sa začala" vyhlásil operačný dôstojník policajného veliteľstva v južnom Hessensku po rozsiahlej akcii odhaľujúcej rozsiahlu sieť moslimských vojenských štruktúr v Nemecku. "Toto je výsledok rannej mimoriadnej porady riaditeľstiev troch susedných spolkových krajín", dodal. Jeho britskí kolegovia podnikli po Akhulovom svedectve operatívny zásah, odhaľujúci sieť moslimských partizánov v oblasti Midlands. Pripravovali teroristické útoky a sabotážne akcie po celej krajine, čo má byť začiatok prenesenia bojov z Blízkeho východu do Európy.
Ako Akhul uvádza vo svojom príspevku v Al Ahram z dnešného rána, tzv.utečenci komunikujú väčšinou cez dubajského operátora firmy Etisalat, ktorá do dnešného obeda zablokovala niekoľko desiatok tisíc účtov, ktoré komunikovali neustále len a výlučne cez roamingových partnerov v Európe. Kontrola a odpočúvanie telefonátov začalo policajnými orgánmi v nemeckej spolkovej krajine Hessensko, kde je najviac teroristickýchbuniek ako aj vo Veľkej Británii.
Podľa svedectva Akhula je v Európe odhadom viac ako 450 tisíc
bojovníkov ISIS, z ktorých je približne 80% aktívnych. Ostatní sa
skrývajú, alebo sú mimo kontroly veliteľov ISIS. "Maďarská armáda je v stave pohotovosti a pripravená na násilný zásah
v prípade narušenia hraníc", vyhlásil premiér Orbán.
Mehmet Akhul je momentálne (situácia o 18:30) na policajnom
riaditeľstve v Ammane a podľa hovorcu policajného riaditeľstva sa
stále nevie, kedy a za akých okolností bude prepustený.
Informácie čerpáme zo zdrojov Ammánskej pobočky Al Jazeera ako aj od spolupracovníkov v Káhire a Ammáne. Európe sa začala vojna.

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |