Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
VEREJNA SUTAZ NA CO NAJPRESNEJSIU DEFINICIJU TOHO, CO JE MOMENTALNE NA SLOVENSKU POLITICKA STRANA - VITAZ DOSTANE KNIHY NASHO VYDAVATELSTVA AKO DARCEK - chelemendik.sk

 

VEREJNA SUTAZ NA CO NAJPRESNEJSIU DEFINICIJU TOHO, CO JE MOMENTALNE NA SLOVENSKU POLITICKA STRANA - VITAZ DOSTANE KNIHY NASHO VYDAVATELSTVA AKO DARCEK

2020-05-26  (11:59)

 - VEREJNA SUTAZ NA CO NAJPRESNEJSIU DEFINICIJU TOHO, CO JE MOMENTALNE NA SLOVENSKU POLITICKA STRANA - VITAZ DOSTANE KNIHY NASHO VYDAVATELSTVA AKO DARCEK

 

 

 ·  ·  · piatok, 11:46
 • Natasa FeckovaJaníčko Krásny MilýJán Hospodár a 2 ďalší označili, že sa im to páči.
  • Chelemendik Sergej PUMPA NA VEREJNE A STATNE PENIAZE
   piatok, 11:46 ·  ·  7
  • Pavol Kocúr Kardoš zásterka pre zlodejov
   piatok, 11:50 ·  ·  1
  • Angela Lencsesová Banda narcistov , ktorých spája a zjednocuje jediné slovo-vlastný prospech
   piatok, 11:55 ·  ·  3
  • Jana Lopošová berú sa do úvahy len tie parlamentné,alebo aj tie neúspešné?:-)...lebo tam je asi trošku rozdiel:-)
   piatok, 11:58 ·  ·  1
  • Miško Jančo ‎...politicka strana=zastupca sukromneho kapitalu
   piatok, 12:10 ·  ·  2
  • Magda Machackova Strana darmozracou snaziaca sa len o svoj prospech a co najviac vytlc a dostat sa do parlamentu ku korytam,nejde im o ludi iba o seba a sebe podobnym.....
   piatok, 12:14 ·  ·  2
  • Maroš Bujňák Ropuchy jedovaté čo sedia na prameni bohatstva tohto štátu
   piatok, 12:14 · 
  • Stanislava Lippaiová Pokazený dvojcestný ventil.Do vlastných vrecák" natečie" a naspäť nie a nie pustiť.
   piatok, 12:18 ·  ·  4
  • Janíčko Krásny Milý Politicka strana je zdruzenie ludi ktori chcu byt este bohatsi na ukor ludi s cielom co najviac kradnut alebo inak banda legitímnych zlodejov.
   piatok, 12:23 ·  ·  1
  • Ján Hospodár politická strana-zrkadlo voličskej základne...
   piatok, 12:45 ·  ·  1
  • Jan Sustek Finančná mafia
   piatok, 13:14 ·  ·  1
  • Ľudovít Kakaš Mocensko-populistické spoločenstvá , ktoré pod rúškom záujmu o riešenie vecí verejných a vytvárania verejného dobra sa snažia predovšetkým ukojiť svoje mocensko-materialistické túžby heslami typu - nikto Vám nemôže toľko dať ako Vám my dokážeme sľúbiť.
   piatok, 13:48 ·  ·  4
  • Magda Machackova Alebo..:Co ti ja slubim to ti nikto nedaaaaaaaaaaa:))
   piatok, 14:28 ·  ·  4
  • Ľudovít Kakaš politická strana = second hand sĺubov
   piatok, 14:59 ·  ·  1
  • Michal Waldo Valjašek Ja by som politikov a politické strany definoval ako vytváračov planých nádejí a túžob v ľuďoch.... Pričom využívajú všetky dostupné prostriedky (TV, "nezávislých" novinárov....) aby ľudí presvedčili. Ale problém by som videl aj v ľuďoch samotných, pretože namiesto neustáleho vzdelávania sa a pracovaní na sebe samom radšej sa spoliehajú na "spasenie" od vytváračov planých nádejí a túžob... Je to začarovaný kruh.
   piatok, 15:04 ·  ·  2
  • Lacko Grom ‎3D fantasy in the elite club
   piatok, 15:08 ·  ·  2
  • Anna Horáčková je to anti modré z neba pre nás občanov,pod heslom:len snívajte,vaše sny sa aj tak nesplnia!!!
   piatok, 16:12 ·  ·  2
  • Anna Benedeková politicka strana? a to je co? a kde? u nas je PENTA
   piatok, 17:10 · 
  • Stefan Valko Bábkové divadlo - Ľudia platia za predstavenie tým čo nimi hýbu.
   piatok, 17:35 ·  ·  1
  • Záhorský Boleslav rozdeľovači štátnych zakázok a príspevkov pre (väčšinou zbytočné) mimovládne organizácie
   piatok, 18:45 ·  ·  1
  • Lacko Grom Dalo by sa to aj nazvať: "Vy snívajte, my ptržijeme!"
   piatok, 18:59 ·  ·  1
  • Stefan Hoppan Hracia konzola v rukách zbohatlíkov!!
   piatok, 19:40 ·  ·  1
  • Jaroslav Tomčo Záujmová skupina presadzujúca kolektívny egoizmus.

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 - Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


Bublinka   |   2011-11-13  (19:14)
50%  
mínus plus
  to je najvasia zahada,mnohi ludia vchodia do politickych stran cisti, ale kazdy s nich vyjde zasraty.


vian   |   2011-11-13  (20:05)
50%  
mínus plus
  Už dávno ma prešli ideály a naivita ohľadom možnosti niečo vo voľbách zmeniť. Hlavne keď som si uvedomil, že žiadna revolúcia nie je ani spontánna, ani dielom ľudí z ulice.
.
O politických stranách, resp. ich členoch píše napr. František Koukolík vo svojich knihách (odporúčam). Označuje ich za tzv. deprivantov alebo sociopatov. Sú to ľudia väčšinou nadpriemerne inteligentní, schopní urobiť ten najlepší dojem a samozrejme presviedčať svoje okolie o tom, že majú snahu pomáhať (v akejkoľvek populácii je ich výskyt údajne od 8 do 13%).
.
V skutočnosti (alebo skôr z pohľadu "obyčajnáho človeka", keďže sám pochybujem o tom, čo je skutočnosť) sú to však bytosti (geneticky?) zbavené vlastností ako súcit, svedomie, morálka, či zmysel pre spravodlivosť. Jediným hodnotovým meradlom je pre nich vlastný zisk a prospech.
.
Bolo niekoľko príkladov politikov, ktorí tieto vlastnosti nemali a samozrejme aj rýchlo skončili (diskreditácia, zosmiešnenie, vydieranie, vražda), pretože títo ľudia sú schopní poznať jeden druhého veľmi rýchlo a nepustia medzi seba odlišné povahy.
.
Baviť sa o týchto kreatúrach a ľuďoch v pozadí, ktorí ich platia, by vyšlo na samostatný článok. A do toho sa mi nechce - a keďže nemám Facebook a konečne som si zaplatil predplatné, prispievam len takto :)


nika   |   2011-11-13  (21:24)
55%  
mínus plus
  Keby mali voľby niečo zmeniť, dávno by ich zrušili, toto je stará známa pravda, na ktorú sa zabúda.
Páčia sa mi prirovnania v príspevkoch: politická strana-zrkadlo voličskej základne, Toto je ono...
Na jednej strane je veľa ľudí znechutených z pravicových, ľavicových, viac doprava orientovaných, od stredu do ľava orientovaných, menej doprava a viac do stredu /???!!!/ orientovaných strán, ktoré všetky hľadia len na vlastné záujmy /teda záujmy mafií ktoré ich tam dostali/, ale na druhej strane keď prídu voľby oni IDÚ VOLIŤ MENŠIE ZLO. Pýtam sa: čo je to menšie zlo, kto je to menšie zlo v praxi? Zlo, či je malé alebo veľké, ostáva vždy len zlom...Slovenský národ je národ neuvedomelých samonasieračov! A po voľbách každý kvíli a nadáva na tých ktorých si volili alebo aj nevolili, ono je to fuk, kto je zvolený, pretože ako píše Kaddafi vo svojej Zelenej knihe, žiadna politická strana nezastupuje záujmy občanov, ale svoje, tak ako žiadny parlament nemôže hovoriť za mňa, teba, či Joža od susedov, ale len za seba. Kto môže zastupovať mňa, alebo p. Chelemendika? Nikto, len my sami, pretože sme nezastúpiteľní.

Je len jediné riešenie: Urobiť veľkú kampaň a neísť voliť! To je jediná schodná cesta, jediné riešenie zo sračiek, v ktorých sa topí svet, žiadne iné neexistuje. My politikov nepotrebujeme, pretože oni nás dostali tam, kde sme teraz - sme nevoľníci 21 storočia.
Politická strana je teda ako boháč z Evanjelia, ktorý každý deň hoduje a zabáva sa a občan je Lazár, ktorý sedí hladný, otrhaný a plný vredov pod stolom a snaží sa najesť aspoň odrobiniek, ktoré tam dopadnú, a delí sa o ne ešte aj so psami. Ale Lazár 21. storočia - sprostý, zmanipulovaný médiami, platiaci neúnosné a stále sa zvyšujúce "päťdesiatky", ktorý síce kritizuje boháča a na neho nadáva, ale dovolí si to len pred psami, s ktorými sa nachádza pod týmito stolmi.BIBA   |   2011-11-14  (10:53)
50%  
mínus plus
  Politická strana je :
Súčasnému stupňu rozvoja spoločnosti - zaostalé,nepatričné,a škodlivé zoskupenie slaboduchých jedincov, vedené vychytralými a bezcharakternými /po peniazoch a moci túžiacimi/ "typmi" ktorým "politika" formou tzv. parlamentnej demokracie - umožňuje bez patričnej kvalifikácie, odbornosti, vzdelania a praxe získať osobný prospech, životné výhody a hlavne neprimerané bohatstvo na úkor ekonomickej devastácie štátu.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |