Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Útok v Moskve: Rusi zverejnili fotku zohavenej hlavy teroristu! - chelemendik.sk

 

Útok v Moskve: Rusi zverejnili fotku zohavenej hlavy teroristu!

2020-05-25  (15:10)

 - Útok v Moskve: Rusi zverejnili fotku zohavenej hlavy teroristu!


 

Ruská Federálna bezpečnostná služba (FSB) varovala pred pripravovanými útokmi ešte koncom minulého roka. Na policajné oddelenia boli rozoslané výstražné správy o organizovanej bande z Čečenska, ktorá má uskutočniť sériu útokov v Moskve. Terčom atentátnikov mali byť stanice metra, autobusové zastávky a verejné zhromaždenia. Píše o tom portál LifeNews.

Agenti poznali dokonca aj ulicu v Moskve, na ktorej si banda našla byt a mala v ňom zorganizovať štáb. Nevedeli však presnú adresu.

Skupina mala udrieť už počas silvestrovských alebo vianočných osláv začiatkom januára. Pôvodne malo ísť o menšie útoky: výbuchy áut na trhoviskách a pred pravoslávnymi kostolmi. Neskôr sa ku skupine mali pridať vycvičení teroristi z Pakistanu, ktorí sa mali podieľať na útokoch väčšieho rozsahu. FSB vedela aj o tom, aké občianske preukazy budú mať pri sebe teroristi.

Špeciálnou skupinou medzi nimi mala byť jednotka samovražedných atentátnikov – mužov a žien. Jej veliteľom má byť istý Dagestanec Israpil Validžanov. Podľa ruských tajných služieb tento muž nahradil zlikvidovaného Magomeda Ali Vagabova, ktorý mal na svedomí minuloročné bombové útoky v moskovskom metre.

Israpila Validžanova považujú Rusi za organizátora útoku na letisku.

Ruská polícia pátra po Israpilovi Validžanovovi, ktorého považujú za veliteľa skupiny samovražedných atentátnikov a organizátora útoku na letisku Domodedovo.

Ruská polícia zatiaľ nepozná identitu samovražedného atentátnika, ktorý odpálil bombu na letisku Domodedovo. Predpokladá sa, že ide o muža zo Severného Kaukazu vo veku 30 až 40 rokov. Odborníci sa snažia zistiť jeho totožnosť porovnávaním vo viacerých policajných databázach. Fotografiu jeho zohavenej hlavy rozoslali na policajné oddelenia po celej krajine, aby ho mohli identifikovať.

Po výbuchu od atentátnika ostala len hlava. Podobné poškodenia svedčia o tom, že nálož bola upevnená na tele, a nie v batožine, ako sa pôvodne predpokladalo.

 

cas.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |