Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Ukrajinská armáda trpí drvivú porážku na Donbase, behom 2 týždňov prišla o 1100 vojakov a o viac ako 100 tankov - chelemendik.sk

 

Ukrajinská armáda trpí drvivú porážku na Donbase, behom 2 týždňov prišla o 1100 vojakov a o viac ako 100 tankov

2020-07-11  (09:27)

 - Ukrajinská armáda trpí drvivú porážku na Donbase, behom 2  týždňov prišla o 1100  vojakov a o viac ako 100 tankov

29.1.2015


KyberBerkut znovu uverejnil dokumenty, potvrdzujúce obrovské straty ukrajinských okupačných vojsk.

Útok ukrajinských vojsk na Doneck bol zastavený domobranou a definitívne sa zasekol, obrovské zoskupenie Ozbrojených  síl Ukrajiny sa dostalo do nového kotla pri Debaľceve a v najbližšom čase môže prestať existovať.


Cena „blitzkriegu“ je vysoká: iba behom dvoch týždňov bojov Ozbrojené  sily Ukrajiny stratili 1100 vojakov, na bojovom  poli  zostalo viac ako 100 zostrelených tankov, do zajatia k obrancom Donbasu sa dostali desiatky ukrajinských vojakov a dôstojníkov. Dnes tieto strašné cifry sú jedným z najstráženejších tajomstiev kyjevskej chunty.

Vedenie Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny, ministerstva obrany aj samotný prezident Porošenko nešetria silami, snažiac sa presvedčiť verejnú mienku Ukrajiny o tom, že „straty nie sú“, „nepriateľ je porazený“, „tisícky teroristov sú zlikvidované“.

Ale v realite je všetko naopak: vojská sú demoralizované a vzdávajú sa do zajatia, rezervy nie sú, mobilizácia hapruje, povolaní nováčikovia utekajú do Ruska a na Západ. V panike veliteľstvo Antiteroristickej operácie vydáva šialené príkazy, formuje v tyle blokovacie oddiely,  posiela do nezmyselných útokov proti dobre pripravenej obrane povstalcov neskúsených mladých vojakov.

Pritom zločineckí velitelia ako prví utekajú  z frontu  а vypisujú si preukazy účastníkov bojových akcií, aby získali výhody. A to všetko  v čase, keď obyvateľstvo oblasti blízkej od frontu trpí pod útokmi dezertérov-záškodníkov, maniakov-zabijákov v rovnošate vojakov ukrajinskej armády!
My, KyberBerkut, vidíme všetky tieto fakty, zločiny kyjevskej chunty sú ňou samou zadokumentované.  Dokumenty, umiestnené nižšie, boli získané z počítača hlavného vojenského prokurátora Ukrajiny.

My, KyberBerkut, sledujeme aj ďalšie zločinecké organizácie, ktoré rozpútali občiansku vojnu na Ukrajine.Dokumenty nájdete TU:

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1422520375


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |