Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Ukrajina – okupovaný štát - chelemendik.sk

 

Ukrajina – okupovaný štát

2019-12-05  (16:57)

 - Ukrajina – okupovaný štát

25.3.2015


Sergej Glazjev, ekonóm, poradca ruského prezidenta v otázkach eurázijskej integrácie

Uznesenie Najvyššej  rady o vyhlásení Donbasu za okupované územie je chorobným prejavom paranoje, ktorá zasiahla mozgy proamerickej moci, dosadenej Washingtonom, na to, aby riadila Ukrajinu.


Títo ľudia sa zhostili úlohy pánov Ukrajiny, hoci sa k moci dostali  v dôsledku štátneho prevratu. Vládnutím ich nepoveril ukrajinský národ, ale americké spravodajské služby.

V skutočnosti je okupovaným územím Ukrajina, ktorú riadia bábky amerických spravodajských služieb.
Iba slepý nevidí, že reálnym prezidentom Ukrajiny je americký veľvyslanec.

Fraška s voľbami do Najvyššej rady, stranícke zoznamy, ktoré boli odsúhlasené na americkom veľvyslanectve, nemajú nič spoločné s vyjadrením vôle ukrajinského národa.

Rovnako prezidentské voľby, v ktorých pre USA nepohodlní kandidáti sa stali objektom štvania a boli nútení Ukrajinu opustiť.
Odborníci na volebné technológie vám vysvetlia, že za Porošenka  nehlasovalo viac ako 15% voličov. Ani ich hlasy nemali nijaký význam, lebo výsledky volieb vopred určil Štátny department USA. Je to rovnaká imitácia, ako voľby vo fašistickým Nemeckom okupovanom Francúzsku.
Ak si pamätáte, aj tam bola vláda, podriadená Ríši a pracujúca na vojnu so ZSSR. Podobne aj súčasnú ukrajinskú vládu fakticky  schválili americké spravodajské služby zo svojich agentov a pracuje v prospech vojny s Ruskom a s národom Ukrajiny.

Kyjev zorganizoval nútenú mobilizáciu mužského obyvateľstva na bratovražednú vojnu. V podstate je to masové zabíjanie občanov v mene štátu prostredníctvom priameho násilia.

Mobilizáciu na vojnu s Donbasom Kyjev vykonáva nútene a nelegitímnym spôsobom. Ukrajina sa dopúšťa vojenského zločinu proti civilnému obyvateľstvu rukami násilne zverbovaných mužov, ktorí bojovať so svojimi bratmi nechcú.

Pod hrozbami strachu a dlhodobého väzenia ich nútia páchať masové zabíjanie svojich spoluobčanov. Je to typická politika Anglosasov na okupovaných územiach. Opakovanie politiky okupačnej vlády v Indii, kde dodali tisíce zbraní miestnym  občanom a donútili ich bojovať s vlastným národom. Niečo podobné nie tak dávno robili americké bábky v Argentíne, Chile a Brazílii.

Minské dohody boli dosiahnuté bez USA, ktoré si neželajú  mierový  proces. Američania potrebujú vojnu, aby posilnili svoju silu v konkurencii s Čínou, s ktorou beznádejne prehrávajú. V mene zachovania svojej hegemónie sú Anglosasi pripravení vyhubiť polovicu ľudstva, s čím aj začali, rozpútajúc vojnu proti Rusom na Ukrajine.

Ich cieľom je nastolenie priamej kontroly nad Európou, Ruskom Strednou Áziou, čo im podľa  geopolitikov, živených  Brzezinského bludmi, prinesie výhody.

Americké spravodajské služby priamo riadia Bezpečnostné služby , Ozbrojené sily a ukrajinskú vládu. Preto budú robiť všetko na príkaz z Washingtonu.

Prikazujú likvidovať Rusov a provokovať vojnu s Ruskom. V tom spočíva hlavná úloha dosadených bábok na Ukrajine. Na rozpútanie vojny s Ruskom potrebujú jednotu so svojimi  spojencami v NATO a našťastie, nie v všetci európski politici súhlasia s úlohou amerických bábok.

Ako ukazujú svetové dejiny, východisko z tejto situácie je  v národnooslobodzovacom procese s okupantmi, ktorí sa dnes nie príliš líšia od  fašistov.
Potvrdzujú to  takmer denne – kyjevská vláda vyhlásila svoje historické následníctvo vo vzťahu k banderovcom a iným hitlerovským kolaborantom. To, že namiesto Nemecka včera, prebieha dnes okupácia Ukrajiny USA, je pre ukrajinský národ principiálne irelevantné.

To, že vtedy sa obete fašistického režimu počítali na milióny a dnes – na desaťtisíce, že nacisti vtedy za nepriateľov označovali Židov a komunistov a dnes Rusov, na veci nič zásadne nemení. Súčasní okupanti skončia rovnako ako minulí – medzinárodným tribunálom a trestom za páchanie zločinu proti ľudskosti.

Zdroj: http://www.vz.ru/opinions/2015/3/19/735265.html


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |