Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Ukrajina - balík slamy na podpálenie Ruska - Časť 3. - chelemendik.sk

 

Ukrajina - balík slamy na podpálenie Ruska - Časť 3.

2020-02-23  (18:44)

 - Ukrajina - balík slamy na podpálenie Ruska - Časť 3.

22.7.2014

- Ako sa budú vyvíjať ďalej udalosti  u našich susedov?

- Potlačiť ozbrojený odpor v Donecku  a v Lugansku sa Porošenkovi nepodarí. Keďže nacizmus je nevýhodný  a jeho financovanie Gazpromom v podobe dodávok bezplatného ruského plynu konečne skončilo, na jeseň v jednotlivých oblastiach bývalej Ukrajiny už začne hladomor. Do jari sa zmocní značnej časti tohto územia.

Kyjev sa bude snažiť znížiť hrozbu  ľudového povstania v Novorossiji a na Východe Ukrajiny (za hranicami Doneckej a Luganskej ľudovej republiky) s pomocou neľútostného masového teroru  a humanisti a demokrati z USA  a Európskej únie veľmi radi  zafinancujú  výstavbu koncentračných táborov a rozšírenie teroristických štruktúr. Likvidácia ekonomiky Ukrajiny privedie k tomu, že jediným možným spôsobom zarábať peniaze bude služba v represívnych orgánoch a mnohí zúfalí ľudia tam pôjdu, aby mali čo jesť.

Zároveň sa bude stupňovať aj zápas o moc v samotnom Kyjeve. Banditi z Pravého sektoru, ktorí sa zatiaľ predávajú po jednom, začnú ponúkať svoje služby už na úrovní veľkoobchodného politického predaja. Zosilnejú formácie Liaška a ďalších osôb. Timošenková, čo aké je to zvláštne, nedokázala zatiaľ využiť svoje nemalé politické a finančné zdroje na vytvorenie vlastných bánd. Porošenko vytvoriť vlastnú bandu nemôže vôbec, a preto zostane dekoratívnou marionetou.

Boje o moc v Kyjeve spravia z „očisteného“ Kolomojským územia Pachanátu ideálny vzor štátneho zriadenia v očiach západných kurátorov  a budú lákať odovzdať mu aj moc nad Kyjevom, spraviac z neho vrchného vládcu nacistickej Ukrajiny.
Tento vnútropolitický chaos oslabí účinok teroru  a vytvorí možnosť rozsiahleho ľudového povstania.

Ak sa podarí  –  vláda nacistov bude naštrbená a najpravdepodobnejšie bude oslobodený aj Kyjev. Potom ťažko skúšaná Ukrajina sa začne spájať s Ruskom.

Ak však toto povstanie bude porazené alebo potlačené v zárodku – Ukrajina sa behom roka premení na  divoké pole. Aktívna časť obyvateľstva sa rozuteká za zárobkami do Ruska a na Západ alebo sa stane žoldniermi. Jediná alternatíva tomu je formálne povolenie zákonom formovanie  vlastných ruských súkromných vojenských spoločností podľa vzoru amerických a európskych, bojujúcich na Ukrajine.  Nato aj Štátnej dumu je možné na jeden deň prerušiť dovolenku  - a vtedy domobrana Juhovýchodu získa podporu, ktorá umožní znovu oslobodiť Kyjev od nacistickej okupácie ešte pred začiatkom zimy. Ale to je málo pravdepodobné: vláda Ruska sa bojí Tretej svetovej vojny proti Západu.

Zdroj: http://www.kp.ru/daily/26254/3134122/


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |