Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Trumpov bývalý poradca napísal knihu o tajomstvách Clintonovcov - chelemendik.sk

 

Trumpov bývalý poradca napísal knihu o tajomstvách Clintonovcov

2020-02-23  (03:28)

 - Trumpov bývalý poradca  napísal knihu o tajomstvách Clintonovcov

6.10.2015

V knihe pod názvom The Clintons' war on women  uvádza, že Bill Clinton, ktorý od roku 1993 do roku 2001 bol americkým prezidentom,  mnohé roky podvádzal svoju manželku. Tá z tohto dôvodu údajne upadala do hystérie a  zúrivosti a   často ho fyzicky napádala, „bila tvrdými predmetmi a škriabala“,  informuje TASS s odvolaním sa na New York Post. 

V knihe, ktorú napísal Roger Stone spolu s Robertom Morrowom, ktorý je v anotácii ku knihe  predstavený ako „výskumný pracovník a alternatívny historik“  sa píše aj o tom, že Hillary Clintonová mala pravidelne konflikty aj s pracovníkmi Tajných služieb, zodpovedajúcich za ochranu prvých osôb štátu. Jedným z dôvodov vraj bolo vraj to, že bodyguardi odmietali nosiť jej tašky.

Autori sľubujú odhaliť „najtemnejšie tajomstvá členov tejto rodiny a to aj vrátane liečenia jedného z jej členov od drogovej závislosti, čo sa v médiách ani raz nespomínalo.

Stone a Marrow tvrdia o tom, že sú pripravení predložiť „také šokujúce fakty, ktoré môžu Billa Clintona pripraviť o popularitu a Hillary zmariť plány stať sa druhým zástupcom Clintonovskej rodiny Bielom dome.

Kniha sa dostane do predaja v USA 13. októbra, informujú RIA novosti.

Roger Stone bol dlhé roky konzultantom miliardára Donalda Trumpa. Pôsobil aj na poste pomocníka prezidenta  Richarda Nixona.

Pre Trumpa je Hillary Clintonová jedným  z hlavných súperov v predvolebnom zápase. Podľa posledných štatistických prieskumov, Trump vedie rebríček popularity  medzi republikánmi. Clintonová stojí zase na čele demokratov. V posledných týždňoch, ako uvádzajú miestni politológovia, sa napätie medzi týmito dvom politikmi vystupňovalo.

Predvolebný zjazd Demokratickej strany sa podľa očakávania bude konať vo Philadelphii 25.-28. júla 2016. Zjazd republikánov je naplánovaný na 18.-21. júla 2016 v Clevelande. V závere obidvoch zjazdov majú byť oficiálne  stanovení oficiálni kandidáti za jednotlivé strany na  prezidentský post.

Pripomeňme, že Clintonová  sa nedávno stala terčom škandálu, lebo používala  osobnú elektronickú poštu  na vybavovanie  služobnej korešpondencie počas funkcie americkej štátnej tajomníčky.

Zdroj: http://www.vz.ru/news/2015/10/5/770435.html


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |