Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Trnka sa „trtoší“ po hrádzi autom, je jediným papalášom s povolením! - chelemendik.sk

 

Trnka sa „trtoší“ po hrádzi autom, je jediným papalášom s povolením!

2020-01-11  (21:39)

 - Trnka sa „trtoší“ po hrádzi autom, je jediným papalášom s povolením!

 

Dnes 00:00 - Bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka má privilégium. Kým šoféri hromžia v hodinových zápchach, on  do Bratislavy bez stresu jazdí po hrádzi.

Bývalý generálny prokurátor Dobroslav Trnka chodí do práce aj po dunajskej hrádzi.

 

 

 

 

Pritom na hrádzu majú autá zákaz vjazdu. Trnkovi však podľa denníka

SME vybavil povolenie splnomocnenec vlády pre vodné dielo Gabčíkovo Gabriel Jenčík. Minister tvrdí, že takéto výnimky robia zo Slovenska „papalášistan“.

 

Trnka jazdí od svojho domu z dedinky Hamuliakovo. No vďaka výnimke, ktorú dostal od Slovenského vodohospodárskeho podniku, sa môže premávať aj po dunajskej hrádzi, ktorá je pre autá bežných smrteľníkov uzavretá! Podľa jeho hovorkyne šoféruje po hrádzi zo služobných dôvodov. A určite s tým neplánuje skoncovať! „Námestník generálneho prokurátora Dobroslav Trnka má povolenie vydané 9. 5. 2011. Bude ho v rámci služobných potrieb využívať do skončenia jeho platnosti do 31. 12. 2011,“ tvrdí Jana Tökölyová z generálnej prokuratúry. 

Pritom autom po hrádzi medzi korčuliarmi a cyklistami jazdí Trnka už dlhodobo. „Aj v minulosti bolo námestníkovi generálneho prokurátora Dobroslavovi Trnkovi vydané takéto povolenie. Dvakrát, v minulom a predminulom roku. Bolo to jedno z piatich povolení vydané na plnenie služobných úloh vo veci VD Gabčíkovo,“ dodala Tökölyová.

Na bežných smrteľníkov na hrádzi často striehnu policajti.Na bežných smrteľníkov na hrádzi často striehnu policajti.Autor: anc

Povolenie vydal Trnkovi Slovenský

 vodohospodársky podnik a vyprosil si ho pre Trnku splnomocnenec vlády pre vodné dielo Gabčíkovo Gabriel Jenčík. „Pán Trnka má ako prokurátor právo vstupu, kam chce,“vysvetľoval Jenčík povolenie pre denník SME, ktorý na prípad upozornil. „Neviem si predstaviť, čo mal robiť generálny prokurátor na hrádzi. Takéto výnimky zo Slovenska naozaj robia ,papalášistan´,“ tvrdí ministerživotného prostredia József Nagy.

Trnka sa už stal aj terčom posmechu. Jeho jazdu po dunajskej hrádzi ľudia diskutujúci na internete nenazvú inak ako „trtošenie“.Vychádzajú pritom z jeho nedávnych slov, keď o niektorých zákonodarcoch vyhlásil, že sa „trtošili niekde po tomto štáte a zrazu sú zvolení poslanci“.

 

Nový Čas získal celý zoznam

 ľudí, ktorí môžu jazdiť autom po hrádzi. Z neho vyplýva, že bývalý generálny prokurátor Trnka je jediným prominentným držiteľom takéhoto povolenia. Zvyšok tvoria ľudia, ktorých práca s hrádzou a vodným dielom súvisí, respektíve využili hrádzu krátkodobo pre špecializované podujatie.

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


strelec   |   2011-05-27  (11:54)
55%  
mínus plus
  Že je to svinstvo, o tom nie je treba diskutovať. Prečo ale tá "skupinka", ktorá ho minule zvolila, ho teraz nechce a je ochotná vymeniť Trnku za Radičovú, otočiť zákony aj zemeguľu? Trnka nedávno "ujel" a asi to bol len začiatok. Prečo si dávajú lokaji modrej čvargy - médiá takú veľkú námahu Trnku zdiskreditovať, aby mu už nikto nič neveril? Čo je dôvod - to by ma zaujímalo, žeby CD..


nika   |   2011-05-28  (18:57)
50%  
mínus plus
  Chodievam na hrádzu, na bicykli. Budem si viac všímať tmavý VW...

Čo sa týka Trnku, Fico spomenul nedávno v TV, že je to kvôli Balazsovi. No nič bližšie, lebo bol umlčaný.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |