Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Tomáš Kopřiva - Kto je Karel Schwarzenberg? - SHO - chelemendik.sk

 

Tomáš Kopřiva - Kto je Karel Schwarzenberg? - SHO

2020-08-03  (23:14)

 - Tomáš Kopřiva  - Kto je Karel Schwarzenberg?   - SHO
 

„Volte Karla!"

Česká republika žije posledných pár týždňov priamou voľbou nového prezidenta. Do druhého kola postúpili dvaja kandidáti, Miloš Zeman a Karel Schwarzenberg. V tomto článku sa budem venovať druhému kandidátovi Karlovi Schwarzenbergovi. Považujem totiž za nevyhnutné varovať našich slovanských bratov pred touto tragickou figúrkou Bilderbergu.

Kto stojí za Karlom Schwarzenbergom?

 

Jeho kampaň sa nesie v mene hesla „Volte Karla!“. Voľbou takéhoto familiárneho sloganu sa snaží PR oddelenie volebného tímu nahovoriť ľuďom, že Karel je obyčajný Čech, ktorého hlavným záujmom je dobro Českej republiky a jej občanov. Vo svojom prezidentskom programe okrem iného píše: „Pojem EÚ ako super štát je mi cudzí. Budem sa zasadzovať o Úniu, ktorá je pre občanov a v ktorej každý národ bude mať svoje dôstojné postavenie.“ „Nebudem mlčať pri raste vplyvu extrémizmu a posilňovania hnutí, útočiacich na menšiny...“ „Zdá sa mi, že sa v dnešnej dobe podporuje všetko možné, okrem tradičnej rodiny.“

V skratke, jeho program nám jasne hovorí, kto je pán Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena von und zu Schwarzenberg. Polovicou svojho programu nám jasne ukazuje svoju zvrátenú tvár a tou druhou nám dáva bez obalu  na obdiv svoju schopnosť  klamať. Všetko je o to tragickejšie, že Karel Schwarzenberg sa prezentuje ako kresťan vyznávajúci tradičné hodnoty. Ale aby nám bolo vyššie napísané jasnejšie, pozrime sa na doterajšie pôsobenie pána Schwarzenberga.

Kto je Karel Schwarzenberg

Schwarzenberg je v prvom a najdôležitejšom bode účastník Bilderbergu. Bilderberg je zločinecká skupina najvplyvnejších ľudí sveta, presnejšie ultra kriminálnikov, ktorá svojvoľne určuje chod sveta. Rozhoduje sa tam o bytí či nebytí národov. Ďalej je členom Trilaterálnej komisie, ktorá plní podobnú úlohu ako Bilderberg a je mu podriadená. Netreba zabúdať na to, že obidve organizácie spadajú do konceptu Nového svetového poriadku, medzi ktorého hlavné body patrí zánik národných štátov či absolútna kontrola nad jednotlivcom.

Schwarzenberg podporil dohodu ACTA. Jedná sa o dohodu, ktorá mala zaručovať lepšiu ochranu autorských práv. V skutočnosti táto „dohoda“ bezprecedentne narúša osobnú slobodu jednotlivca, právo na súkromie. Zavádza špehovacie techniky a robí ich legálnymi.

Schwarzenberg podporil vybudovanie amerického radaru v Českej republike. To jasne ukazuje na to, ako chce Schwarzenberg zabezpečovať suverenitu a neutralitu krajiny.

Schwarzenberg podporil nezákonný vznik teroristického „štátu“ Kosovo, čím jednoznačne odhalil, koho záujmom slúži.

Schwarzenberg ako kresťan podporil zákon o registrovanom partnerstve a adopcii detí takýmito „pármi“.

Schwarzenberg podporil zvrátené výtržníčky zo skupiny Pussy Riot, ktoré vo februári minulého roku svojím „vystúpením“ zdehonestovali Katedrálu Krista Spasiteľa - najposvätnejší chrám ruskej pravoslávnej cirkvi.

Schwarzenberg spochybnil Benešove dekréty. Nielen že vyvolal paniku v Českej republike, ale rovnako zhoršil diplomatické vzťahy so Slovenskom.

Len to nie!

Toto je krátky sumár aktivít Karla Schwarzenberga. Každý rozumne uvažujúci človek, každý kresťan, každý národovec, ktorý miluje svoju vlasť, musí vidieť, že Karel Schwarzenberg je vrcholne nebezpečný človek. Je to prototyp nemorálneho, kolaborantského agenta Nového svetového poriadku. Na jednej strane vyhlasuje sám o sebe že je kresťan a na strane druhej svojimi krokmi priamo schvaľuje a podporuje agresívne aktivity zamerané proti samotným základom tradičných princípov kresťanstva. Deklaruje svoju oddanosť Českej republike a pritom on sám je genetický Nemec s manželkou, ktorá ani nehovorí po česky. Spochybňuje Benešove dekréty a rád by videl na území Českej republiky americké radary. Nuž takýto je to Čech. Nie nadarmo sa súčasný prezident ČR Václav Klaus vyjadril, že ak vyhrá Schwarzenberg, tak zváži emigráciu z krajiny.

Ak sa stane tento priateľ humanitárneho bombardéra Havla prezidentom Českej republiky, tak Pán Boh pomáhaj našim slovanským bratom Čechom.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |