Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Tipovacia horúčka na výsledky volieb sa začala - chelemendik.sk

 

Tipovacia horúčka na výsledky volieb sa začala

2020-08-04  (23:55)

 - Tipovacia horúčka na výsledky volieb sa začala

18:02 | 20.5.2010

Bratislava - Kto si chce tipnúť na volebné výsledky, má od tohto týždňa šancu vsadiť si. Zo stávkových kancelárií zaradila do ponuky stávky na parlamentné voľby Victory Tip.

Práve z nasadenia kurzov sa pritom dá vyčítať názor bookmakerov, ako voľby dopadnú. Stávková kancelária predpokladá volebnú účasť 55 percent, kto si vsadí menej alebo viac získa rovnaký kurz 1,8. Do parlamentu sa dostane len sedem strán, kurz na túto stávku je 1,70.

Takisto sa očakáva, že SMK sa do parlamentu nedostane, keďže na kurz vyšší ako päť percent zisku vo voľbách získa tipujúci dvojnásobok sumy.

Naopak, stávková kancelária viac verí Mostu-Híd a Bélovi Bugárovi. Kto si vsadí, že táto strana získa viac ako šesť percent, zarobí na stávke len štyridsať percent.

Na druhej strane, kto dá menej ako šesť percent pre Most-Híd, získa kurz 2,15.

Smer menej ako 35 percent, SDKÚ-DS nad dvanásť

Na vážkach je ĽS-HZDS. Kto verí, že sa mečiarovci nedostanú do parlamentu, získa kurz 1:1,75, o desatinu viac zase tí, čo očakávajú pre túto stranu aj ďalšie volebné obdobie.

Stávková kancelária ponúka aj čisté tutovky. Kto verí, že Smer-SD získa menej ako 35 percent, získa len desatinu z vkladu. Naopak za to, že SDKÚ-DS dostane viac ako dvanásť percent, dostane tipujúci len osem percent navyše z vkladu.

voľby

Práve takéto tipy je vhodné kombinovať s inými, keďže ku každému vkladu treba počítať desaťpercentný manipulačný poplatok. Rovnakú tutovku má ten, kto vsadí na zisk KDH vyšší ako 7,5 percenta, získa sedem percent vkladu navyše.

Kto si vsadí, že SaS získa viac ako osem percent, získa kurz 1:91.

Lepší z dvojice

Stávková kancelária takisto ponúka tzv. lepšieho z dvojice strán, jasný favorit volieb Smer-SD je len v jedinej a to s SDKÚ-DS. Kurz je však 1:1,02 a je vhodný len do kombinácie.

Rovnako sa dá tipnúť aj na stranu s najvyšším počtom hlasov.

Kurz je jednoznačný pre Smer-SD s piatimi percentami navyše za vklad. Na druhej strane sú strany bez šance na výhru. Pri nich ponúka stávková kancelária jedna ku 999.

Zdroj: aktualne.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |