Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Sulík chce hospodárstvo - chelemendik.sk

 

Sulík chce hospodárstvo

2020-05-25  (14:42)

 - Sulík chce hospodárstvo

Sulík: Nemienime ustupovať, chceme hospodárstvo

28.6.2010


Bratislava - Predseda strany Sloboda a Solidarita Richard Sulík si myslí, že by bolo oveľa vhodnejšie, ak by rezort hospodárstva, o ktorý sa podľa zverejnených informácií v prebiehajúcich koaličných rokovaniach politický subjekt sporí s KDH, obsadila práve SaS.

"Sme strana, ktorá sa profiluje v tejto oblasti, ktorá má potrebnú kompetenciu, aj personálne zázemie, preto si myslím, že je ďaleko vhodnejšie, aby sme mali tento rezort obsadený," uviedol Sulík.

Podľa jeho slov sa medializované informácie denníka Sme, podľa ktorých si KDH môže nárokovať post ministra hospodárstva na výmenu za presadenie ďalších bodov z programu SaS, ako napríklad dekriminalizáciu marihuany, nezakladajú na pravde. "Marihuana za post ministra hospodárstva určite nie. Neviem, kto to napísal, ale o takom niečom ja neviem," podotkol predseda SaS.

Sulík zdôraznil, že strana nemieni v pokračujúcich rokovania zľaviť zo svojich požiadaviek. "Nevidím dôvod ustupovať, máme 22 mandátov a to, čo požadujeme, je tomu primerané," konštatoval.

Ako ďalej uviedol, za hlavné priority pri obsadzovaní jednotlivých rezortov považuje ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny, ministerstvo hospodárstva a post predsedu Národnej rady (NR) SR. "Na obrane netrváme, ale tieto tri áno, takto to je," podčiarkol, s tým, že je zatiaľ predčasné hovoriť o tom, čo by sa stalo, ak KDH neustúpi od svojej požiadavky získať rezort hospodárstva pre svojho predsedu Jána Figeľa.

Rokovania pravicových strán o zostavení novej vládnej koalície pokračujú dnes o 15.00 h v sídle strany Most-Híd.

Zdroj: TASR


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |