Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Strelec († 48) dôchodkyni: Zatvor dvere, lebo ti odstrelím hlavu! - chelemendik.sk

 

Strelec († 48) dôchodkyni: Zatvor dvere, lebo ti odstrelím hlavu!

2020-07-14  (00:04)

 - Strelec († 48) dôchodkyni: Zatvor dvere, lebo ti odstrelím hlavu!

Ľudia, ktorí sa v pondelok ocitli v blízkosti miesta útoku strelca v Devínskej Novej Vsi, sú stále otrasení, ochotne však rozprávajú, čo zažili.

Zvedavá dôchodkyňa otvorila dvere, za nimi stál strelec! Autor: TIP
 

Mrazivé video: Posledné minúty šialenca z Devínskej >>
Profil kata († 48) z Devínskej: Slobodný, bez práce a vyzbrojený! >>

Nové fakty o masakre: Strelca zabil policajt, umrel aj 12-ročný chlapec! >>

Kým však vedenie polície a ministerstvo vnútra hovoria

o hrdinskom zásahu, viacerí z obyvateľov mestskej časti sa zhodujú na tom, že polícia nezasiahla dostatočne rýchlo a razantne.

"Ten muž stál opretý o dvere tohto salónu, keby nemal

slúchadlá, počul by, že zamykám a možno by otočil zbraň
proti mne
," povedala ČTK zamestnankyňa štúdia krásy
, ktoré je len pár metrov od miesta, kde sa útočník napokon strelil do hlavy. "Volala som na políciu, že som tu uväznená len pár metrov od neho, no povedali mi len to, že už o ňom vedia," uviedla.

Suseda zo zvedavosti otvorila dvere

Mladá žena dodala, že muž sa pred jej dverami pohyboval voľne bez ohrozenia aspoň dvadsať minút a pritom strieľal na všetko, čo sa pohlo. Policajti sa podľa nej k miestu vyčíňania násilníka priblížili až niekoľko minút po tom, ako sa zastrelil. Prvé hliadky dorazili podľa polície na miesto vyčíňania dve minúty po tom, ako prijali prvé hlásenie o streľbe, čo bolo krátko po 9:45, muža sa podľa polície podarilo zneškodniť asi o pol hodinu.

Masaker si okrem ôsmich mŕtvych vyžiadal aj 15 zranených, z ktorých traja sú stále vo vážnom stave v nemocnici

. Šesť obetí patrilo k jednej rodine. Žena, ktorá býva
na treťom poschodí, rovnako ako strelec a obete, ČTK povedala, že keď počula streľbu, zo zvedavosti otvorila dvere na chodbu. Zastihla tam stáť útočníka v oblaku dymu. "Otočil sa na mňa, povedal mi len toľko, že 'zatvor dvere, lebo ti odpálim hlavu', tak som zavrela dvere," povedala dôchodkyňa.

Strelec bol samotár

O strelcovi nevedela veľa, nebol vraj veľmi prívetivý. "Bol strašne čudný, on sa s nikým nebavil, proste samotár, taký divný typ," povedala o mužovi. Nevedela si však predstaviť, čo by ho mohlo viesť k tomu, aby celú rodinu vystrieľal. "Neviem, či mu liezli tak na nervy, že sa tam zgrupovali, že stále tam tá rodina chodila hore, dole schodmi," povedala. Dodala, že neboli ani veľmi hluční, vzorne sa vraj starali o syna

.

Muž, ktorý žije v Devínskej Novej Vsi 20 rokov a poznal strelca len z videnia, tiež povedal, že pôsobil zvláštne. Členov zavraždenej rodiny zas často vídal ako postávajú pred neďalekým obchodným

domom.

Motív muža zatiaľ nie je známy. Polícia dnes informovala, že pôsobil aktívne v klube

vojakov v zálohe, kde sa zúčastňoval rôznych
streleckých súťaží a schôdzí. Minister vnútra Daniel Lipšic (KDH) zároveň oznámil, že mužovi, ktorý vraždil, spôsobila smrteľné zranenie už policajná guľka, až potom podľa neho spáchal samovraždu.

Autor:  ČTK

CAS.SK

 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


Sergej Chelemendik   |   2010-09-01  (12:34)
55%  
mínus plus
  Ako podľa Vás informujú verejnosť o krvavom masakri v Bratislave vláda a médiá? - NASA ANKETA NA TITULKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sergej Chelemendik   |   2010-09-01  (13:49)
55%  
mínus plus
  Tu je prispevok z mojej stranky na facebook:


Miloš Dean Riedl

Ja vidím dosť viny na tom čo sa stalo,na nečinnosti súdov,tá rodina roky terorizovala svoje okolie,každý sa ich bál,obyvateľia toho domu kde tá rodina bývala písali jednu petíciu za druhou proti nim,navyše dostali výpoveď z nájmu od mesta …ako dlhodobý neplatiči a čo sa proti nim urobilo?Veľké nič,stať sa to mne,či vám sme tak za 4 mesiace hoci na ulici, tu sa povie,že boli neprispôsobivá rodina a hotovo, nič viac sa neurobilo.Nedá sa to riešiť tak ako ten pán,nie sme na divokom západe,ale ruku na srdce, kto z nás by vedel s tou rodinou existovať v jednom paneláku,kde rozbíjali schránky,kopali do dverí atd?


Marian Minarik   |   2010-09-01  (14:17)
50%  
mínus plus
   Trocha iný pohľad na tragickú udalosť spoza Moravy:

frantisekmatejka.blog.idnes.cz

Za tragédii v Bratislavě může také stát. Roky nechránil své občany


Marian Minarik   |   2010-09-01  (14:30)
50%  
mínus plus
   A ďalší aktualizovaný triezvy pohľad:

frantisekmatejka.blog.idnes.cz

Bratislavská tragedie? Strach z pravdy, mlžení a další vládní chyby


Ján Molnár   |   2010-09-01  (15:12)
50%  
mínus plus
  včera Markíza odvysielala Lampáreň o tej zabitej rodine z roku 2005, to by si mali ľudia pozrieť, ako terorizovali celý panelák


mjmr   |   2010-09-01  (19:49)
50%  
mínus plus
  Od Goebbelsa slúžia médiá hlavne na prekrúcanie a prefarbovanie skutočnosti.A vždy budú.Dovtedy,kým ich polopravdy a klamstvá presvedčia dostatok ľudí.A k tomuto článku:Človek,ktorý sa nemôže poriadne vyspať,pôsobí niekedy zvláštne.


mjmr   |   2010-09-01  (19:51)
50%  
mínus plus
  Od Goebbelsa slúžia médiá hlavne na prekrúcanie a prefarbovanie skutočnosti.A vždy budú.Dovtedy,kým ich polopravdy a klamstvá presvedčia dostatok ľudí.A k tomuto článku:Človek,ktorý sa nemôže poriadne vyspať,pôsobí niekedy zvláštne.


protopartorg   |   2010-09-01  (22:46)
50%  
mínus plus
  Ja len dodám nepríjemný fakt:

ZVYKAJME SI NA TAKÉTO UDALOSTÍ, pokiaľ veci pôjdu aj naďalej tak ako doteraz, bude podobných tragédií čoraz viac. Vydali sme sa smerom na Západ, podľa známeho pokriku "To je ono!!! Ideme do Európy!!!". A v Európe, a ešte viac v USA sú podobné veci už pomaly na dennom poriadku.

Príčinou je samozrejme všestranný rozklad spoločnosti. A to sa ešte v prípade USA a EÚ jedná o veľmi BOHATÉ spoločnosti, ako to bude vyzerať u nás, chudobných príbuzných, lepšie asi nevedieť. Možno podobne ako v Latinskej Amerike, veď my sme vlastne vo vzťahu k EÚ asi tak ako Latinská Amerika vo vzťahu k USA - "zadný dvor", chudobný prídavok. Odporúčam prečítať si niečo o situácii v spomínaných krajinách, aby sme vedeli čo nás zhruba čaká.

Ale aj tak je už najvyšší čas s tým niečo robiť. Opäť nemám na mysli primárne "cigánsky problém". Ten je totiž skôr dôsledkom než príčinou. Treba odstraňovať príčiny neutešeného stavu našej spoločnosti, t.j. zmeniť celé jej chybné smerovanie.
Ak nás nezobudí ani táto udal,osť, tak nás už asi nezobudí NIČ.


strelec   |   2010-09-02  (10:04)
50%  
mínus plus
  Zobudenie je ťažké, niektorí to ani nechcú - nebude. Komu vadí, že sa takto strieľa napr. v Mexiku ? Noviny majú senzácie, mimovládky príjem financií, politici sa predvádzajú (síce vo vlastnej neznalosti a blbosti, viď naši pri DNV) ale nevádíííí. Masy ľudí by sa mohli prebudiť, vola sa to revolúcia, takéto prebudenie vyžaduje podmienky. Podmienky pre revolúciu dlho nebudú, vládci sveta to cez médiá majú v rukách. Keby sa aj niečo šustlo, tak len akási parevolúcia ktorá sa im hodí, napr.1989 ČSFR, Ukrajina aj 2x.....

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |