Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Sprostredkovateľstvo pod bombami - prolongáciu operácie diktuje nutnosť splniť mandát OSN a ochrániť líbyjský národ - chelemendik.sk

 

Sprostredkovateľstvo pod bombami - prolongáciu operácie diktuje nutnosť splniť mandát OSN a ochrániť líbyjský národ

2020-02-18  (16:10)

 - Sprostredkovateľstvo pod bombami - prolongáciu operácie diktuje nutnosť splniť mandát OSN a ochrániť líbyjský národ


Nehladiac na pokračujúce sprostredkovateľské úsilia v Líbyi západná koalícia chce pokračovať vo vojenskej operácii minimálne do konca septembra. Vyhlásil to generálny tajomník NATO Anders Fogh Rasmussen. Podľa neho prolongáciu operácie diktuje nutnosť splniť mandát OSN a ochrániť líbyjský národ....

zTento článok alebo toto video sú prístupné iba pre registrovaných používateľov platenej zóny Internetového klubu Chelemendik.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


strelec   |   2011-06-03  (12:03)
55%  
mínus plus
  A všetky národy sú spolupáchateľ, všade sa mlčí a prizerá ako NATO vraždí, žiadne demonštrácie. Je mi z ľudstva na zvracanie.


nika   |   2011-06-03  (12:41)
55%  
mínus plus
  Aj mne je zle. A keď mi má byť ešte ďalších 90 dní, tak neviem, ako to zvládnem.
Zabíjame ľudí, ktorých nepoznáme, ktorí majú smolu že žijú v oblasti bohatej na ropu, rozvraciame krajinu, ktorá sa mala omnoho lepšie ako okolitý svet a "rozvinuté západné krajiny", sme ticho.

Keď sa bombardoval Irak, boli vo svete demonštrácie, teraz nie sú. Plukovníka tak západní vrahovia démonizovali, že je každý posratý. Hlavná vec, že my sme v pohode, čo tam po druhých!
Je to hnus. Najradšej by som som sa nechala vystreliť na Mars. Som zhnusená z tohto sveta, a neviem čo robiť...Deje sa vôbec nejaký posun, je aspoň nejaká podpisovka /hoci tá prt vyrieši/, alebo niečo? Alebo nič? Všetci čakáme, čo sa stane?
V podstate teraz má zločinecká organizácia ktorá sa volá OSN - a tiež NATO - voľné ruky, pretože dnes môže západ napadnúť hocijaký štát, beztrestne. Vymyslí si zámienku a vie, že im to prejde. Že budeme čučať, ako vši pod chrastou.

Na rade je Pakistan a jeho "vraj jadrový reaktor". Ladin je mŕtvy 10 rokov a hollywoodské divadlo, zinscenované americkými celebritami bolo vlastne o tom, aby si amíci mohli rozšíriť svoje bojové polia aj v tejto krajine a pokračovať v tom, čo si v detsve natrénovali na PC, rôzne doomovky a bojovky....
protopartorg   |   2011-06-03  (16:13)
50%  
mínus plus
  Nika: ak Vás to zaujíma, demonštrácia proti vojne v Líbyi sa robila i na Slovensku, prišlo na ňu - podľa očakávania - zhruba 4 a pol človeka, a to aj vrátane ľudí ktorí pochádzajú z tej oblasti (Arabi). Nie že by to zastavilo bombardovanie, aj keby tam bolo prišlo 10 000 ľudí - len ostuda (a s ňou aj morálna spoluzodpovednosť) by boli menšie.


anton47   |   2011-06-03  (17:08)
50%  
mínus plus
  Napíšem trochu " rebelský " príspevok. Celosvetove sa presadzuje taký materializmus (mamonárstvo) za aký by sa nemusel hanbiť ani ideológ KSSZ z 50.rokov.Ani by ho nedokázal presadiť. Propaganda vychováva ľudí k sebectvu !
Otázky národného povedomia a spolupatričnosti (napr. Slovanov) sú odsúvané na posledné miesto. Preto aj NEreakcia Slovákov na vojny. Nech to nazývajú akokoľvek, Srbsko, Lýbia, Sýria, či Jemen, sú to vojny !!! Na tie treba 3 veci : peniaze, peníze a peňeži.
Ľudia sa začnú ozývať - protestovať, až keď sa to bytostne dotýka ich peňaženiek ! V rôznych krajinách je z tohto pohľadu situácia rôzna. Iste však "dozrieva" .


nika   |   2011-06-03  (21:17)
50%  
mínus plus
  No tak navrhnite, vážení, čo by malo aj odozvu?
Ale ako naznačil Anton a ako som aj ja načrtla, čučíme a čučať budeme, hlavne že my sme v teplúčku. Neviem však, či by sme tak čučali, či by čučali kompetentní, keby sa ich táto vojna nejak dotýkala...taký krásavec Obama,špičkovo vycvičený manipulátor s falošným rodným listom, keby tam mal tetu alebo brachu, či nejaký ten ropný vrtík....


Oracle 911   |   2011-06-04  (12:02)
50%  
mínus plus
  Poviem vám toto, v Európe sa riešia proti-systémové protesty s názvom Demokraciu teraz!, vyšlo to zo Španielska a na mainstreame o tom nedočítate, ani sa na tým nečudujem, protesty boli aj v Česku aj na Slovensku.
V súvislosti s európskymi protestmi viem dve veci:
1) nesplnia svoje deklarované ciele (čo je napísané v tej petícií), nezvrhne systém, a to je dobré, ktovie čo by sa stalo keby sa im to podarilo,
2) síce nesplní deklarovaný účel, ale splní iný-skutočný účel, a to je prosím vás primäť masy aby uvideli skutočnú tvár systému (neviem kto tento plán vymyslel a dal k všetkému impulz, ale tí dotyční sú géniovia).
Keď masy zistia že politici nie sú tu aby sa o nich starali, ale aby chránili záujmy "elít" a oblbovali ich; keď zistia že úradníci nie sú tu aby starali o chod štátu, ale aby ich komandovali nezmyselnými predpismi; keď zistia že polícia nie je tu preto aby ich chránili, ale preto aby ich mlátili a chránili vrchnosť a keď zistia, že protestmi a prevratmi nič nezmenia, tak vtedy máme šancu niečo zmeniť, skôr nie.


nika   |   2011-06-04  (19:22)
50%  
mínus plus
  Čítala som o tom, a v kútiku duše dúfam, že tieto protesty zachvátia celý svet a spolu zvrhneme všetku tú skorumpovanú bandu odporných slizkých politikov!


Oracle 911   |   2011-06-04  (23:59)
50%  
mínus plus
  Čo myslíte pod tým výrazom "zvrhneme"?

Urobíme to čo Francúzi počas ich veľkej revolúcie? Zvrhli krutovládu(?) a dosadili hrôzovládu, alebo vykašleme sa na politikov a tento prehnitý systém a vybudujeme spolčone niečo pre seba a necháme ich odísť tam kde patria, na smetisko dejín.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |