Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
So Slotom nechce byť nikto v televízii - chelemendik.sk

 

So Slotom nechce byť nikto v televízii

2020-06-01  (23:29)

 - So Slotom nechce byť nikto v televízii

Predseda SNS sa sťažuje, že ho nevolajú do televíznych debát. Televízie majú záujem, no politici s ním odmietajú diskutovať.

BRATISLAVA. „Ja som po trištvrte roku prvý raz v televízii, aby som mohol povedať niečo slovenskému voličovi alebo slovenskému divákovi. Viete, z akého dôvodu proste ma nechcú pustiť do televízie, aby som povedal aj svoj názor, aby som sa trošku bránil?“ pýtal sa v nedeľu moderátorky TA3 šéf SNS Ján Slota. Odpovedala, že „ísť s vami do diskusie je ochotných veľmi málo politikov“. Za desať mesiacov sa totiž nenašiel nik, kto by s ním šiel do duelu.

Slota bol naposledy v televíznom dueli 23. novembra 2008. Diskutoval v STV a v TA3 s vtedajším podpredsedom KDH Martinom Froncom. Odvtedy bol Slota s iným politikom v jednom štúdiu len raz - v rozhlase pri okrúhlom stole k plynovej kríze spolu so šéfmi ostatných strán.

Sám bol potom trikrát v TA3, ktorá má ako jediná formát jeden politik verzus moderátor. Manžel Ľuby Oravovej, moderátorky relácie V politike Branislav Orava, pritom so Slotom spolupracuje.

Desať mesiacov s ním do relácie nešlo ani KDH, ktoré ako jediná opozičná strana svojich zástupcov k Slotovi posielala.

„Máme inú predstavu robenia vlasteneckej politiky ako SNS, ktorá je plná nenávisti proti druhým,“ vysvetlil SME šéf klubu poslancov KDH Pavol Hrušovský.

„Do duelu s Jánom Slotom politici nechcú chodiť a už ani KDH, ktoré s ním ako jediné do diskusií chodilo,“ povedala Zlatica Puškárová z Markízy. Je podľa nej aj škoda, že mu iní politici nechcú do očí povedať svoje výhrady.

To, že so Slotom do relácií nikto nechce, potvrdil aj moderátor Slovenského rozhlasu Braňo Dobšinský. „Dokonca je problém zohnať oponenta aj k iným politikom SNS.“

Diskusie so Slotom podľa informácií SME reláciám zvyšujú sledovanosť. Rovnakú skúsenosť má aj portál sme.sk. Videá, v ktorých titulku je meno Slota, si ľudia spúšťajú častejšie ako tie s inými politikmi vrátane Roberta Fica.

Priamu konfrontáciu s redaktormi v rozhovore pre SME šéf SNS dva roky odmieta.

 

sme.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |