Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Snowdenove dokumenty vraj dokazujú, že Ameriku riadia mimozemšťania - TO TVRDI AJ DAVID ICKE - chelemendik.sk

 

Snowdenove dokumenty vraj dokazujú, že Ameriku riadia mimozemšťania - TO TVRDI AJ DAVID ICKE

2020-05-28  (14:48)

 - Snowdenove dokumenty vraj dokazujú, že Ameriku riadia mimozemšťania - TO TVRDI AJ DAVID ICKE
Aspoň tak to tvrdí iránska pološtátna (a občas úplne šialená) informačná agentúra Fars. Ameriku od roku 1945 vraj kontrolujú tajní prišelci, ktorých nazývajú „vysokí bieli“ a je riadená príkazmi „mimozemských špiónov“, ktorí v minulosti pomáhali Adolfovi Hitlerovi. Niektorí ľudia tieto „objavy“ označujú za úžasné, šokujúce, za ozajstnú bombu, čo by bolo celkom na mieste, ak by aspoň niečo z toho zodpovedalo skutočnosti.

Východiskovú informáciu uverejnila konšpirologická webová stránka Whatdoesitmean.com,, ktorá priniesla správu o akejsi správe ruskej Federálnej bezpečnostnej služby (FSB). Táto správa vraj bola na založená na dokumentoch, ktoré poskytol Edward Snowden a ktoré, ako uvádza webová stránka, obsahovala senzačné informácie o spolupráci medzi prišelcami – „vysokými bielymi“ – a vládou USA. Navyše, práve „vysokí  bieli“ vraj mali stáť za „fantastickým“ vzostupom nacistov v Nemecku pred druhou svetovou vojnou.

Stránka uvádza „iba jeden príklad z množstva , ktoré obsahuje správa FSB: práve „vysokí bieli“ pomohli Nemecku prudko zvýšiť koncom 30. rokov počet ponoriek – z 57 na 1163. O niekoľko desaťročí – v roku 1954, tí istí bieli radili prezidentovi Dwightovi Eisenhowerovi. Podľa predpokladanej správy, títo prišelci vytvorili tajný režim, ktorý teraz riadi USA. Článok Whatdoesitmean.com tvrdí, že dokumenty, ktoré Snowden poskytol, odhaľujú tento režim. Výraz „tajný režim“ metaforicky využil časopis Rolling Stone v článku o Snowdenovi na opísanie rozdielu medzi opatreniami, schválenými občanmi pri volebných urnách a tajnými programami sledovania. Whatdoesitmean.com sa odvoláva na podivné vyhlásenie bývalého kanadského ministra obrany Paula Hellyera, ktorý minulý týždeň vo vysielaní ruskej televízie vyhlásil, že mimozemšťania žijú na Zemi, ale nechcú sa s ľuďmi deliť o svoje technológie, pokým sa ľudia medzi sebou nezmieria. Podľa Whatdoesitmean.com Hellyer to vyhlásil, keď získal prístup k daným dokumentom.

Agentúra Fars je známa tým, že uverejňuje zvláštne príbehy z pochybných webových stránok, ale Whatdoesitmean.com to už je príliš. O tejto stránke sa prakticky nikde nedajú nájsť nijaké reálne informácie. Stačí však pozrieť  na jej titulky, aby sme pochopili, že pred sebou máme zdroj teórií sprisahaní. Dajú sa tu nájsť články o svetových vodcoch, ktorí nariaďujú likvidovať celé krajiny, o Obamom plánovanej masovej genocíde, o tom, že všetky informácie Obamacare sa dostali do rúk tajného ruského hackera. Na internetových fórach sa píše, že tí nemnohí ľudia, ktorá sa na tejto stránke rozhodli kúpiť si knihu, buď nič nedostali, alebo dostali iba spakruky prefotené články z webu. Čo je však ešte horšie, agentúra Fars sa už neraz odvolala na Whatdoesitmean.com. konkrétne práve s odvolaním sa na túto stránku sa nedávno písalo o podzemnej explózii v Japonsku a takisto tento a minulý rok o príkaze Putina zasadiť Saudskej Arábii úder, ktorý pravdepodobne zničí túto krajinu.

A tak, pokým sa časť iránskej vlády snaží uzavrieť s USA dohodu o jadrovom probléme, druhá časť sa uspokojuje so šírením  krikľavých  teórií sprisahania. Je to ďalší príklad, ktorá názorne ukazuje, do akej miery je spoločnosť tejto krajiny rozdelená.


Zdroj: inosmi.ru


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |