Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Slovensko si vraj musí obhájiť štátnosť proti maďarskej ofenzíve - chelemendik.sk

 

Slovensko si vraj musí obhájiť štátnosť proti maďarskej ofenzíve

2020-08-04  (10:35)

 - Slovensko si vraj musí obhájiť štátnosť proti maďarskej ofenzíve

27.9.2010

Slovensko sa musí podľa bývalého predsedu KDH Jána Čarnogurského pripraviť na to, že svoju štátnosť v širšom slova zmysle si musí potvrdiť až teraz tým, že vydrží maďarskú zahranično-politickú ofenzívu.

"Pokiaľ mám informácie, tak Maďarsko zatiaľ žiadne ústretové kroky voči Slovensku nerobí a z rôznych vyjadrení politikov súčasnej maďarskej vládnej koalície sa javí, že Maďarsko si vybralo Slovensko ako cieľ číslo jedna svojej zahranično-politickej ofenzívy," povedal Čarnogurský.

Čarnogurský tvrdí, že jeden maďarský politik mu pred 15 rokmi povedal, že Maďari si sľubovali po páde komunizmu v okolitých štátoch dosiahnutie územnej autonómie pre maďarské menšiny. Zatiaľ sa im nič také nikde nepodarilo.

"Maďari sú z toho pomerne sklamaní. Všade, kde Maďarská politická reprezentácia, povedzme aj tu SMK niekedy získala moc, čo aj len typu komunálnej, tak Slováci mali problémy. Čiže ten zápas nepôjde o štátnosť ako takú, ale o takéto výdobytky pre maďarskú menšinu," uviedol Čarnogurský.

 

Zdroj: pravda.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


bodliak   |   2010-09-28  (18:23)
50%  
mínus plus
  Pán Čarnogurský nehovorí nič nové, alebo neznáme. Asi "zabudol" spomenúť, že Maďari sú iba Trójskym koňom.


strelec   |   2010-09-28  (19:39)
58%  
mínus plus
  Nehovorí nič nové, ale tí čo to vedia nereagujú (ani politici ani čitatelia a občania) a tí čo by to mali počúvať sa robia že nepočujú. V Maďarsku lezú do análu a sľubujú a v Kosove tak isto, v Bruseli a inde robia ostudu. Postavenie našej diplomacie miki prudko dehonestuje (až po zamestnávanie nekompetentných cipušiek). Už keby bol zlepenec preč je neskoro a niektoré ich rošády bude SR ťažko naprávať. Všade nastupujú na funkcie Maďari, slovenské povedomie je potláčané (viď. Svätopluk)atď. Bugár vo vláde je smrteľné nebezpečie pre SR, čo potvrdil za 8 rokov. Slovač je v tomto smere taká hlúpučká, prispatá, prebudí sa keď bude autonómia?


rocnik70   |   2010-09-29  (10:49)
55%  
mínus plus
   Slovensko je nádherná zem, která má právo žít svojim životem. Slovensko je však zároveň zemí, která byla v roce 1993 připravena o minulost i budoucnost. Občané SR byli oklamáni, zem vykradena, dětem byla předučena úloha námezních dělníkú. Čekal někdo z Vás něco jiného? Všichni. NO jak hluboce se mýlili. Samostatné Slovensko ... podvod se jmény Slota, mečiar, Havel, Klaus ...


bodliak   |   2010-09-29  (12:17)
50%  
mínus plus
  Ročník70 - Slovensko je a vždy bola krásna zem s bohatou históriou. V minulosti sa naši predkovia úspešne rozvíjali a po niekoľko storočí určovali smer vývoja na územiach kde žili a vytvárali základ národa, ktorý aj napriek ťažkým obdobiam pretrval až do dnešných dní. Slovenky a Sloveni - Slováci určite majú právo žiť svojim životom na území kde žijú odpradávna, časťou ktorého je dnes i samostatné Slovensko.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |