Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Slota a Belousovova sa poklonili vierozvestcom na streche - chelemendik.sk

 

Slota a Belousovova sa poklonili vierozvestcom na streche

2020-02-24  (04:58)

 - Slota a Belousovova sa poklonili vierozvestcom na streche

Slota: Riaditelia škôl, ktorí odmietajú vlastenecký zákon, sú asi satanisti


Slovenská národná strana oslávi v nedeľu dvadsiate výročie od obnovenia činnosti. Na tlačovej konferencii sa však šéf strany Ján Slota venoval najmä maďarskej politickej scéne, SMK, Mostu-Híd, svätému Štefanovi a vlasteneckému zákonu. V sobotu sa k výročiu konala v Komárne aj slávnostná konferencia, po ktorej položili Slota s Belousovovou vence pred súsošie Cyrila a Metoda - na streche Domu Matice slovenskej.

Predseda SNS Ján Slota a podpredsedníčka strany Anna Belousovová sa v Komárne vyšplahli po rebríku na strechu, aby sa poklonili vierozvestcom Cyrilovi a Metodovi.

Na strechu sa dostali oknom a po rebríku. V silnom vetre a pri nebezpečenstve pádu Slota označil tento čin ako hanbu Komárna, pretože sochu Svätého Štefana majú na čestnom mieste, no sochy vierozvestcov a patrónov Európy len na streche.

"Je to nechutné a dehonestujúce, ako sa chová samospráva k takto významným osobnostiam,” vyhlásil Slota. "Nemám nič proti tomu, že tu nejaký Maďar pobehuje na koni a pristál tam, kde pristál – na tom námestí. Niektorí tvrdia, že bol dokonca svätý. V poriadku, ani to mu neberiem, len chcem zdôrazniť, keď už si všetci tí Maďari búchajú do pŕs, akí sú veľkí Maďari, čo urobil kráľ Štefan starým Maďarom. Spojil sa so slovanskými kniežatami a franskými rytiermi a vyvraždil všetkých príslušníkov staromaďarských kmeňov. Tí Maďari, ktorí teraz v Maďarsku žijú, nech sa volajú aj Eskimáci, veď ja si ich všetkých vážim, ale oni majú z maďarskej krvi a maďarských génov maximálne päť percent,” vyhlásil Slota.

Týmto úkonom chceli podľa Slotových slov zobudiť slovenský národ. Šéf národniarov tvrdí, že miestni členovia strany majú vybraté tri alebo štyri miesta pre sochu a miestne zastupiteľstvo klame, ak tvrdí opak. Nakoniec spomenul, že Cyril a Metod sú aj patrónmi Maďarska, pretože Maďarsko patrí do Európy.

Slota opakovane vyhlásil, že suverenitu Slovenska spochybňujú najmä ľudia z juhu Slovenska. Navyše podľa jeho slov predstavitelia strán SMK a Most-Híd hovoria o politickej autonómii územia. Oba politické subjekty navyše riadia "ľudia z Budapešti, predstavitelia strany FIDES, pán Viktor Orbán a strana Jobbik”, vysvetlil Slota.

V Maďarsku sa niečo chystá, straší opäť Slota

Práve tieto dve strany Slota označil za nepochybných víťazov májových parlamentných volieb v Maďarsku, čo predstavuje pre Slovensko veľké nebezpečenstvo. "Výroky Orbána o tom, že Maďarsko nehraničí so žiadnym Slovenskom, ale hraničí s Poľskou republikou, sú aj pre mentálne postihnutého človeka úplne jasné,” podotkol Slota. "V Maďarsku sa niečo chystá,” podozrieva južných susedov šéf národniarov.

"Všetci do nás bijú, všetci nás vykresľujú v hrôzostrašných farbách,” posťažoval sa Slota s tým, že najnovšiu vlnu nepriateľov vyvolal vlastenecký zákon. To, že proti zákonu sú aj niektorí riaditelia škôl, Slota vôbec nechápe. "Títo ľudia sú asi nejakí satanisti," vyhlásil Slota. Na nedávnych olympijských hrách sa za slovenské symboly nehanbil nikto, pripomenul Slota. "Nejaký riaditeľ, ktorý má vychovávať naše budúce pokolenie, ktoré by malo riadiť tento štát, sa vysmieva z týchto symbolov. To je hanba. Zdvíha sa mi žalúdok z takýchto ľudí,” dodal Slota.

Slota s Belousovovou sa poklonili vierozvestcom na streche

Zdroj: SITA • 9,32 MB • zaznamenané: 6. 3. 2010

"Je ohromne veľa otázok a máme pocit, že už v nich je dehonestácia,” vyhlásil minister školstva Ján Mikolaj (SNS) a ako niekoľko prípadov uviedol otázky, či bude visieť preambula aj v telocvični alebo na materských školách. Dodal, že k zákonu pripravia do 1. apríla, kedy nadobudne právoplatnosť, aj vyhlášku, v ktorej uvedú všetky podrobnosti.

Takmer na deň presne si Slovenská národná strana pripomína dvadsiate výročie znovuobnovenia strany. Pôvodná SNS vznikla 6. júna 1871. V roku 1990 sa 7. marca rozhodli obnoviť činnosť. 

Za Slovensko, za národ, inovovala heslo SNS Belousovová

Belousovová pripomenula heslá strany za posledných dvadsať rokov, ktoré považuje za stále aktuálne. Medzi najznámejšie patria: Na Slovensku po slovensky či Cudzie nechceme, svoje si nedáme či Slováci, na nohy. Všetky však Belousovová spojila do jediného hesla: Za Slovensko, za národ.

Slota by chcel v nadchádzajúcich voľbách dosiahnuť minimálne taký výsledok ako pri posledných voľbách, kedy si strana získala 11,4 percenta voličov. "V kandidátke, o ktorej budú rokovať najneskôr vo štvrtok, budú mať aj mladých a perspektívnych ľudí, čelo budú tvoriť známe tváre," vyhlásil Slota.

Most-Híd inštrukcie z Maďarska nedostáva, reaguje Bugár

Strana Most-Híd žiadne inštrukcie z Maďarska nedostáva ani neberie, zareagoval na slová predsedu Slovenskej národnej strany Jána Slotu predseda Mostu Béla Bugár. "Mohol by som zareagovať tak, že kedy to povedal a či bol triezvy, ale toto dôležité nie je. Treba vedieť jednu vec – Slovenská národná strana fakticky ukázala, že to nevie robiť. V tých rezortoch, ktoré mali, sú veľké problémy. Je to o korupcii, je to o neschopnostiach, je to o tom, že Slovenská národná strana dostala šancu a túto šancu nevyužila,” vyhlásil Bugár. "No tak ako chce získať voličov? Tak, že bude upozorňovať na problém, ktorý ani neexistuje,” podotkol.

Zdroj: SITA


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |