Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Slota: Maďarsko chce zrušenie niektorých štátov - chelemendik.sk

 

Slota: Maďarsko chce zrušenie niektorých štátov

2021-11-26  (20:27)

 - Slota: Maďarsko chce zrušenie niektorých štátov

Slota: Maďarsko chce zrušenie niektorých štátov

BRATISLAVA. Ján Slota v nedeľnej diskusnej relácii televízie TA3 V politike vyhlásil, že Maďarsku ide nielen o zrušenie Benešových dekrétov a Trianonských dohôd, ale o zrušenie niektorých štátov.

Naznačil, že v Maďarsku sa konajú vojenské cvičenia s názvom "Smer útoku", ktoré sú smerované proti Slovensku. Ďalej vyhlási, že SMK a Miklós Duray pripravujú vyhlásenie autonómie. Podľa Slotu sa takto začala aj vojna v Juhoslávii.

Takzvaný "popolčekový" tender bol podľa predsedu Slotu absolútne čistý. "Košická firma, ktorá neuspela v tendri a spustila to v médiách, teraz bez výberového konania, na priame zadanie, dostala veľkú zákazku v košickej teplárni," povedal Slota, ktorý však bližšie podrobnosti nechcel konkretizovať.

V relácii ďalej uviedol, že v pondelok 21. septembra odovzdá Výboru NR SR pre nezlučiteľnosť funkcii vyjadrenie k svojmu letu do Chorvátska. "Uvidíte ako tá bublina pekne praskne," povedal líder SNS a doplnil, že letel komerčným letom, za ktorý riadne zaplatil. Podľa medializovaných informácií sa pred letom Slota a posádka nepodrobili pasovej kontrole a hovorilo sa aj o vysokej cene prenájmu lietadla.

K nedávnym výrokom, ktoré Slota adresoval lídrovi HZDS Vladimírovi Mečiarovi týkajúcich sa jeho zdravotného stavu, šéf SNS uviedol, že to nemyslel v zlom. "Tie tvrdé slová, nebolo to tak myslené, to sú skutočnosti, ktoré mi povedali lekári," vysvetľoval Slota a Mečiarovi poprial veľa zdravia a zisk aspoň piatich percent v najbližších parlamentných voľbách. Po nich má SNS ambíciu znova sa dostať do vlády. S výnimkou SMK a Most-Híd nevylúčil spoluprácu so žiadnou inou parlamentnou stranou.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |