Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Slota: Ja a sedem miliárd? Hlúposť, nemám nič - chelemendik.sk

 

Slota: Ja a sedem miliárd? Hlúposť, nemám nič

2020-06-02  (04:53)

 - Slota: Ja a sedem miliárd? Hlúposť, nemám nič

16.10.2010


Za absolútnu hlúposť považuje predseda SNS Ján Slota informácie českého týždenníka Týden, ktorý jeho majetok odhadol na sedem až osem miliárd českých korún a zaradil ho medzi najbohatších Slovákov. "Je obdivuhodné, ako rýchlo pracuje mediálna mafia. Neviem, či sa mám smiať alebo plakať.

Smiať by som sa mal z toho titulu, že by som bol veľmi rád, keby som si mohol niekde vyzdvihnúť sedem, osem miliárd," reagoval líder SNS. "Ja si myslím, že to je absolútna hlúposť. Keby už to malo byť aspoň čiastočne pravdivé, mali by tam byť konkrétne listy vlastníctva, konkrétne sumy, a tak ďalej," dodal.

Na otázku, že by potom išlo o celú knihu odvetil: "To by nebola celá kniha, pretože ja nemám nič." Zároveň vylúčil, že by vlastnil jachtu, podľa neho ide len o domnienky. Výšku svojho majetku odmietol konkretizovať s tým, že svoje majetkové priznanie zverejnil.

Ako dôvod Slotovho zbohatnutia Týden uviedol "reality, hotely, priemysel, politika". Podľa časopisu je Slotov majetok utajovaný, "prepojenie na rôzne firmy ide hlavne cez jeho synov a nevlastnú dcéru". O predsedovi SNS sa podľa týždenníka hovorí, že každú zarobenú miliardu oslávi veľkolepým večierkom. Slota sa v nedeľu v televízii Markíza so smiechom sťažoval, že nechápe, prečo sa ho každý pýta na jeho majetok, keď sa nikdy neobjavil v nijakom rebríčku milionárov.

Zdroj: SITA


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |