Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Sloobodomurárske čipy - „ program identifikácie detí a mládeže“ sleduje tajné a do budúcnosti siahajúce ciele a starostlivosť o deti je iba zámienka - chelemendik.sk

 

Sloobodomurárske čipy - „ program identifikácie detí a mládeže“ sleduje tajné a do budúcnosti siahajúce ciele a starostlivosť o deti je iba zámienka

2021-09-15  (05:50)

 - Sloobodomurárske čipy  -  „ program identifikácie detí a mládeže“ sleduje tajné a do budúcnosti siahajúce ciele a starostlivosť o deti je iba zámienkaZačiatkom októbra americká televízna stanica Fox News odvysielala dokument o tom, že v USA sa ročne strácajú tisíce detí. Istá spoločenská organizácia už vraj roky úspešne vyvíja iniciatívu, ktorá umožňuje identifkovať a nachádzať stratené deti. V Amerike sa začala rozpočtová kríza a táto nová správa bola podaná rodičom so zámerom, aby sa postarali o bezpečnosť svojich detí, pretože onedlho môžu prísť ťažké časy.
Ukázalo sa, že za iniciatívou pomoci pri hľadaní stratených detí stoja slobodomurári. Skratka MYCHIP, ktorá označuje tento program a ktorý sa na prvý pohľad smôže prečítať ako môj čip sa v sktočnosti rozšifrováva ako Slobodomurárska identifikácia detí a mládeže – Masonic Youth Child Program.
Ako sa uvádza na oficiálnej internetovej stránke tohto programu, organizácia začala svoju činnosť v roku  1988 a už v prvej fáze  podchytila 300-tisíc detí. Program vznikol s cieľom pomôcť orgánom činným v trestnom konaní pri hľadaní a identifikácii stratených detí. Autorom programu je veľká slobodomurárska lóža v Massachusetts a program sa realizuje spolu s národným centrom vyľadávania stratených detí a stomatologickou asociáciou.
Ako tento program funguje? Podľa informácií na sttránke mlaádežníckeho fondu slobodomurárov Pennsylvanie program v jednotlivých štátoch vedie Veľký Majster miestnej lóže a robí tréningy pre dobrovoľníkov. Od dieťaťa sa v rozhovore vyžaduje odpovedať na otázky, pri tom vzor  jeho hlasu bude nahrávaný a odovzdávaný do banky údajov; navyše sa žiadajú fotografie dieťaťa fotografované z rôznych uhlov, berú sa otlačky prstov a zubov. Nedávno sa začali brať aj vzorky DNA. Tento program sa často označuje aj aj ako čipovanie, pretože skratka obsahuje slovo a súbor údajov súvisí so systémovou identifikáciou.
Masonic Youth Child Identification Program pôsobí nielen v Spojených štátoch. Existuje aj medzinárodný program slobodomurárskeho čipovania. Teda americkí slobodomurári majú k dispozícii údaje o deťoch a dospievajúcich iných štátov. Nie je známe, či ich zaujímajú obavatelia Ázie a Afriky, ale to, že americká slobodomurárska sieť zhromaďovania  údajov o deťoch zachytáva Európu a Rusko je nepochybná skutočnosť, tým viac, že USA majú bohaté skúsenosti adpocie ruských detí.
V samotnej americkej spoločnosti  zareagovali na túto iniciatívu nejednoznačne. Možno preto, že iniciatíva si nezískala široký ohlas. Slobodomurári uprednostňujú chodiť od dverí k dverám a zapájať do svojho programu ľudí prostredníctvom osobných rozhovorov, a nie širokú reklamu alebo médiá. A odporcov tohto programu je v USA nemálo. Mnohí americkí konzervatívci tejto slobodomurárskej iniciatíve prisúdili „pečať satana“ a vnímajú to ako prípravu na vytvoreniu univerzálneho čipového implantátu, umožňujúceho nasadiť na človeka totálne sledovanie, kdekoľvek by sa nachádzal. Popri tom sa zdôrazňuje, že pri zbieraní údajov slobodomurári spolupracujú s rôznymi štátnymi rezortmi. Vznikla tu už svojho druhu istá symbióza. Pritom ak  americké spravodajské služby  môžu zbierať osobné údaje o amerických občanoch pod rúskom štátneho tajomstva neinformujúc o tom samotných  občanov, slobodomurári to tobia otvorene.
Zaujímavé je, že do americkej slobodomurárskej lóže môže vstúpiť iba muž. V krajine, kde rodová rovnosť bola vyhlásená div nie za oficiálnu ideológiu, to pôsobí trochu zvláštne. Kandidátom na slobodomurára môže byť každý Američan, ktorý dosiahol 18 rokov, nezávisle od jeho národnej príslušnosti a vierovyznania. Ako sa uvádza na  stránke Veľkej lóže štátu Maine (severovýchod USA – oblasť  zahŕňajúca Massachusetts, Pennsylvaniu, Connectitut a New York a je centrom amerického slobodomurárstva), v slobodomurársku organizáciu tohto štátu tvoria kresťania (katolíci, protestanti, mormóni), židia, budhisti a moslimovia.
V USA už bol vyslovený predpoklad, že „slobodomurársky program identifikácie detí a mládeže“ sleduje tajné a do budúdcnosti siahajúce ciele a starostlivosť o deti je iba zámienka.
Autor: Leonid Savin
Zdroj: Fondsk.ru


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |