Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Sergej Chelemendik odpovedá na otázky čitateľov: O bioterorizme - chelemendik.sk

 

Sergej Chelemendik odpovedá na otázky čitateľov: O bioterorizme

2020-06-05  (07:23)

 - Sergej Chelemendik odpovedá na otázky čitateľov: O bioterorizme

 

 

 

 

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


Sheelagh   |   2011-06-08  (10:14)
50%  
mínus plus
  Neviem, prečo ľudia stále odmietajú uveriť dosť závažnému faktu. Všetky udalosti, ktoré sa dejú, sú plánované, dopredu veľmi premyslene pripravené. Sionisti vytvárajú pôdu pre zavedenie jednotnej globálnej svetovlády. Na to ale potrebujú vyprodukovať taký stav vo svete, aby táto potreba bola v očiach ľudí skutočne nevyhnutná, aby samotní ľudia bez prostestu a dobrovoľne uznali, že iné východisko nie je. K tomu slúži umelo vytvorená hospodárska kríza vo svete, terorizmus, rôzne epidémie, choroby, národné krízy a nepokoje a nakoniec prídu aj vojny nielen na Východe. Zatrašené obyvatľstvo, ktoré bude mať čo robiť, aby prežilo nebude mať totiž čas bojovať proti svetovláde, proti stále väčšiemu okliešťovaniu ich práv a slobôd. Veľmi rado sa ich vzdá, ak im niekto vyhlási a zaručí, že na oplátku za to všetko nastane vo svete mier a stabilita, ak sa ľudia podriadia absolútnej kontrole.

Baktéria ecoli JE umelo vyprodukovaná a bola úmyselne a plánovane vypustená do sveta. Neviem či viete, že Španieli a Nemci odmietli GMO potraviny. Toto je odplata USA za ich rozhodnutie. GMO potraviny sú mimoriadne nebezpečné. Spôsobujú okrem iných závažných zdravotných problémov neplodnosť a teda neschopnosť reprodukcie.

Očkovania, smrteľné zmutované vírusy slúžia k depopulácii obyvateľstva. A bude to ešte horšie. Toto je iba začiatok, skúška do akej miery ľudia stratili zdravý rozum a prestali rozmýšlať. Nie sme ďaleko od toho, aby sa aj v Európe zaviedli reštriktívne opatrenia proti biopotravinám tak, ako je tomu v USA, kde FDA na farmárov posiela jednotky rýchleho nasadenia a kde sa predajcovia surového kravského mlieka zatvárajú do väzenia.

Vynikajúci článok na margo baktérie ecoli je na stránke www.naturalnews.com od Mikea Adamsa. Preložený do češtiny je na stránke www.orgonet.com pod názvom "Vynořují se lékařské soudní důkazy o bioinženýrském původu superbaktérie E.coli." Je to výborné čítanie založené na racionálnych argumentoch. Žiadna konšpirácia.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |