Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Sergej Chelemendik odpovedá na otázky čitateľov: Fico prestane spať - chelemendik.sk

 

Sergej Chelemendik odpovedá na otázky čitateľov: Fico prestane spať

2020-02-14  (06:53)

 - Sergej Chelemendik odpovedá na otázky čitateľov: Fico prestane spať

 

 

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


miky   |   2011-06-07  (21:52)
62%  
mínus plus
  Robíte to dobre, pán Chelemendik, ste skutočná alternatíva k ostatným portálom na Slovensku a držím Vám palce!


strelec   |   2011-06-08  (08:00)
55%  
mínus plus
  Alternatíva k portálom áno, ale článok má titulok, že Fico prestane spať. Od vstúpenia do politiky, vytvorenia alternatívy, je ešte hróóózne ďaleko. Netvrdím, že to nemá šancu, netvrdím, že do volieb sa to nedá stihnúť, želám si to a som ochotný sa pridať. Je to nakoniec jediný možný nenásilný postup. To ale už mali byť prepierané tézy smerovania, body (kostra) programu, kam takú stranu posadiť, kde medzi akými voličmi získať podporu. Titulok by mohol znamenať aj špatné nasmerovanie, a to proti Ficovi - to by bolo veľké sústo. Žiadna nová strana nikdy nebude schopná nahradiť a zjednotiť celú pravicu a "nahradiť" Fica, na to nemá ambície nikto. Za určitých okolností vývoja by Fico naopak spával lepšie, a to keby strana regrutovala členov a sympatie od Slotu a Belousovovej, prvovoličov, nerozhodnutých a opakovane nevoliacich, pravicou na tretí pokus sklamaných a okradnutých. Nenarušili by sa "jeho kruhy" a mal by partnera po voľbách. Je to na dlhú úvahu.


Sergej Chelemendik   |   2011-06-08  (09:35)
58%  
mínus plus
  NEPRESTANE SPAT - MA VYSOKE PREFERENCIE


Sheelagh   |   2011-06-08  (09:53)
55%  
mínus plus
  Všetci sú jedna banda. Či je pri moci Fico, alebo Zradičová a jej sionistický klub. Rozdiel je možno len ten, že kým Fico okráda Slovensko, tak to robí inteligentne a tak, aby Slovensko nerozložil, zachoval jeho integritu, lebo je Slovák takisto. Snaží sa o jeho prosperitu, lebo permanentné a trvalé príjmy do štátnej pokladnice zabezpečia rovnaký režim aj pre jeho peňažné konto a konto jeho sympatizantov. Zradičová so svojím "tímom" sa Slovensko snaží úplne zmiesť zo sveta, vykradnúť ho až do dna, aby neostal kameň na kameni. Uchmatnúť čo sa dá (kým sa dá) a potom vyskočiť z potápajúcej sa lode.

Jediné, čo mi nesedí je, že ak Ficovi tak záleži na budúcnosti Slovenska, tak, ako to hrá navonok, prečo sa po voľbách stiahol do úzadia a jediné čo robí je, že občas skritizuje kroky koalície a to je tak všetko. Mal by využiť situáciu sklamania voličov Zradičovej a spol a konať. Presne niečo na spôsob, ako písal strelec. Takto čo? Prídu nové voľby. Tesne pred nimi sa vyrobí ďalší vykonštruovaný škandál Smeru-SD a koalícii sa znova podarí stiahnuť na svoju stranu nejakých blbcov voličov, ktorí prispejú k ich opätovnej výhre.


Sergej Chelemendik   |   2011-06-08  (12:06)
55%  
mínus plus
  
Sheelagh
Jediné, čo mi nesedí je, že ak Ficovi tak záleži na budúcnosti Slovenska, tak, ako to hrá navonok, prečo sa po voľbách stiahol do úzadia a jediné čo robí je, že občas skritizuje kroky koalície a to je tak všetko.

SAMI STE ODPOVEDALI NA SVOJU OTAZKU


juri   |   2011-06-08  (13:14)
58%  
mínus plus
  Chce to akciu, a to nehovorím preto, že chcem byť podpredseda alebo pokladník. Len robte už voľačo, tí, čo môžete.


strelec   |   2011-06-09  (08:27)
55%  
mínus plus
  Urobiť niečo môžeme všetci. Zmena politického usporiadania štátu, smerovania štátu atď. sa nerobí za večer. Každý má napr. fúrik príležitostí denne dať najavo svoj nesúhlas. Spomeňme len pár dní nazad, kedy sme mohli vyjadriť svoju nespokojnosť. Sčítanie, prejav maďara v HN v ČR-žiadna demonštrácia pred ambasádou, dúhový pochod-žiadny veľký antipochod, podpora a účasť veľvyslancov-nesúhlas s ich zasahovaním len 20 ľudí, pripravované zmeny 2. piliera-Miháľovi ešte nikto nerozbil gebuľu. Toto musí niekto organizovať a takéto nepokoje musia mať konečný cieľ a prerásť v zmenu vlády. Nemyslím tým teraz len jednej figúrky za iného zlodeja, zmenu zásadnú. Myslel som, že tento web sa časom ujme tejto úlohy a mal by.


Davo   |   2011-06-10  (15:58)
50%  
mínus plus
  A čo by mal ?
Nemá medialnych kamošov, spomeňte si na Mečiara, dodnes je Slovensku postihnuté touto honbou na čarodejnice a koniec koncov to nekonečné bo Fico počas jeho vlády.
Takže informácie, media, voľby čo iné ???

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |