Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Sergej Chelemendik: “Mimovláda” - vláda nastrčených osôb Časť prvá - Cyklus „Pravda o politike“ - chelemendik.sk

 

Sergej Chelemendik: “Mimovláda” - vláda nastrčených osôb Časť prvá - Cyklus „Pravda o politike“

2020-08-04  (10:33)

 - Sergej Chelemendik: “Mimovláda” -  vláda nastrčených osôb Časť prvá -  Cyklus „Pravda o politike“


Čo sa udialo po výmene moci? Prišiel dav ľudí, o ktorých nikto nič nevie, z profesionálnych dojičov je viditeľný iba Mikloš. Dav nastrčených figúrok, všetci v maskách ako na karnevale v Benátkach. Prišla „vláda“ mimovládnych organizácií, kde zase sedia davy nikomu neznámych nastrčených osôb. А pritom jeden múdry Američan už dávno povedal: bieda takej krajine, v ktorej vládnu mimovládne organizácie. Práve táto bieda na Slovensku aj nastala....

zTento článok alebo toto video sú prístupné iba pre registrovaných používateľov platenej zóny Internetového klubu Chelemendik.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...


Bublinka   |   2010-12-06  (21:47)
45%  
mínus plus
  jaaaj,tak toto je dobre napisane, alebo povedane.Clovek sa aj zasmial.


Ján Molnár   |   2010-12-07  (08:31)
45%  
mínus plus
  múdre, vtipné

všetci sa boja podojiť boháčov, tak si vymysleli dlh, pyramídku, tú stavajú


Chimera   |   2010-12-07  (18:17)
45%  
mínus plus
  Pán Chelemendik, je dobre že ste napísali tento článok, predstavuje totiž takú malú sondu do spôsobu Vášho uvažovania.
Korupciu považujete za príčinu demokracie a nie za jej dôsledok. Slovensko ale nie je demokracia ale republika.
Vo vašom článku kritizujete súčasnú vládu za to, že potláča korupciu. Absenciou korupcie zdôvodňujete súčasnú vládnu krízu. Ani si neuvedomujete, že kríza tejto vlády je vytváraná tými istými médiami, ktoré údajne túto vládu vyniesli k moci. Nezdá sa Vám to nelogické? Korupciu schvaľujete a navyše ju nazývate garantom stability.
V súčasnej vláde je veľká pluratita názorov na všetky oblasti riadenia štátu. To je príčina súčasnej "vládnej krízy", nie absenicia ich údajnej schopnosti korumpovať štátny rozpočet. Konflikt je ale prirodzenou súčasťou progresu.
Považujem za nie príliš šťastný názor, že my, občania, by sme mali nechať politikov slobodne korumpovať "len hlavne aby bol kľud". Neviedol práve tento postoj k ekonomickým a sociálnym problémom súčasného sveta?
Článok má podnadpis "Pravda o politike", ale nič nové v ňom neuvádzate. Mám pre Vás jednoduchý návrh: Napíšte menovitý zoznam tej 20tky "najdôstojnejších občanov" Smeru, napíšte menovite kto stojí za súčasnou vládou, premiérkou, Dzurindom, Miklošom, Mostom, Sas a KDH. Boli ste členom parlamentu za SNS, napíšte o pozadí Jána Slotu a ako "vypílil" túto krajinu a mesto Žilina.
Ak to viete ale nenapíšete, považujem existenciu tochto portálu za nezmyselnú ale naopak za opodstatnenú otázku: koho záujmy reprezentujete vy? Ak to neviete a Vaše články sú postavené na domýšlavosti tak ich čítanie je len stratou času a smrdí paranojou.
Bublinka   |   2010-12-07  (22:05)
50%  
mínus plus
  chimera,nuz tato reakcia je tiez tak sonda do sposobu uvazovania.A musim cestne povedat,ze pan Chelemendik ma vlemi, ale velmi navrch.Ale toto je tiez len taka sonda do sposobu uvazovania,ze? Alebo je to nieco viac?


igric   |   2010-12-08  (10:50)
55%  
mínus plus
  Chimera, sa mi zdá, že ste fatálne nepochopili myslenie p. Chelemendika. On určite neobhajuje korupciu. Podľa toho, ako ho sledujem už dlhšiu dobu, skôr iba popisuje fakty. Vykresľuje realitu takpovediac "bez servítky". V tomto prípade jednoducho poukazuje na skutočnosť, že korupcia je bytostne spätá so zástupnou demokraciou. De facto, každý, kto ide do politiky je motivovaný práve "rozpilovaním" štátneho, prípadne komunálneho rozpočtu. A zopár poctivých, s dobrými úmyslami, jednotlivcov rýchlo umlčí väčšina. Minimálne musia držať hubu a krok, ak už aj nechcú "rozpilovať". Je pravda, že nikto nie je celkom nestranný a každý je do istej miery zaujatý, aj z vášho príspevku cítiť, že sympatizujete so súčasnou vládou. Ja neobdivujem žiadneho politika a do budúcnosti som odhodlaný nevoliť, ako som tak urobil aj pri komunálnych voľbách.

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |