Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Sergej Chelemendik: Mäkká sila – to je naše všetko! Strategické poznámky. - Časť 6. - Mäkkú silu je treba prirovnať k vytvoreniu jadrovej bomby - chelemendik.sk

 

Sergej Chelemendik: Mäkká sila – to je naše všetko! Strategické poznámky. - Časť 6. - Mäkkú silu je treba prirovnať k vytvoreniu jadrovej bomby

2020-06-02  (10:01)

 - Sergej Chelemendik: Mäkká sila – to je naše všetko! Strategické poznámky. - Časť 6. - Mäkkú silu je treba prirovnať k vytvoreniu jadrovej bomby

21.7.2015

Čo konkrétne robiť pre úderné budovanie ruskej mäkkej sily?
Nesporne, pomôžu metodické odporúčania vojakov, pomôže zapojenie armády a jej agentúrnych štruktúr a tu im netreba nič radiť.


Ale predsa len vymenujem to, čo sa mi zdá viac-menej nevyhnutné, bez čoho vybudovanie našej armády mäkkej sily je nemožné.
Zápas so zradcovstvom musí byť na prvom mieste, to je absolútna priorita – nepriateľ spraví všetko, aby dostal našu „farebnú kontrarevolúciu“ pod svoju kontrolu.
To je oblasť zodpovednosti špeciálnych služieb, to samé politické sledovanie, о ktorom zrazu začali teraz všetci hovoriť a ktoré má v Rusku bohatú históriu veľkých víťazstiev a katastrofických porážok.
Vytvorenie mimoriadneho orgánu na spôsob ŠKO (Štátna komisia obrany), ktorý nebude koordinovať, ale práve veliť, pretože je to vojna.
Hnutie Antimajdan, ktoré vzniklo v Rusku, to je dobrý správny začiatok  zospodu, včasná iniciatíva verejnosti, je treba ho rozvíjať a robiť masovým. Ale proti nám prebieha vojna s pomocou zbraní mäkkej sily, na vojne velenie sa odohráva zhora nadol a rozhodujúce bude konanie plukovníkov, stratégov.
Tento mimoriadny orgán môžeme dokonca nemenovať, môžeme ho utajiť, aby to pre nepriateľov bolo ťažšie, ale je treba zjednotiť všetkých, od poctivých nadšencov až po inštitúcie, fondy, agentúry, ktoré už chvalabohu boli vytvorené a zapojené do tejto činnosti.
Takéto centrá velenia mäkkej vojne proti celému ľudstvu naraz Yankeeovia narobili veľa už pred desiatkami rokov, ANB je najznámejšie z nich, pretože bojuje naozaj proti všetkým, majú globálne spektrum dominovania.
Naše úlohy sú zatiaľ oveľa skromnejšie – skrotiť ich dychtivosť tam, kde to môžeme urobiť a kde je to pre nás životne nevyhnutné: na Ukrajine, v postsovietskom priestore, v Európe.
Ale predovšetkým v samotnom Rusku, pretože ich hlavný sen a cieľ je nová krvavá revolúcia u nás, v Rusku!
Nech sa u nás objaví jeden, ale dobrý mimoriadny orgán globálneho pôsobenia, pretože majdánové technológie sú globálne.
Mäkkú silu je treba prirovnať k vytvoreniu jadrovej bomby, hľadať a nachádzať nových Kurčatovych a Sacharovych.
Na tom už dnes nie je žiadne zveličovanie. Mäkkou silou a vojnami, genocídami, jatkami, ktoré nevyhnutne nasledovali jej použitie už bolo zlikvidovaných neporovnateľne viac ľudí než zatiaľ jediným použitím jadrových zbraní v Japonsku.
Vytvoriť pre bojovníkov armády mäkkej sily kvalitnú motiváciu. Bojovníci mäkkej sily sa musia stať reálnou gardou, ktorá môže byť vrhnutá do paľby a v tejto paľbe nezhorí, ale zvíťazí.
Vybudovať systém médií a bojový vojenský poriadok. Od začiatku ukrajinskej avantúry sa tento proces viditeľne zrýchlil.
Dôsledne, systematicky vypaľovať osie hniezda liberálov v médiách, nerobiť si ťažkú hlavu z toho, čo si o tom myslia.
A trpezlivo vysvetľovať ruským ľuďom jednoduché a pochopiteľné, to, čo už dávno znie, ale začalo dochádzať až spolu s ukrajinskou tragédiou. A mnohým ešte nedošlo.
Teraz podpaľujú, možno že už podpálili Arménsko, potom zahorí celý Kaukaz, potom podpália Strednú Áziu, všetko s pomocou nepriateľskej mäkkej sily. 
Netreba sa ukľudňovať, vraj nechajme tieto bývalé periférie ZSSR na pokoji, nech si sami vyberajú svoj osud. Vyberú namiesto nich a tá voľba bude taká ako na Ukrajine.
Vyberať si teraz musíme my a musíme to robiť rýchlo.
Pretože inak nás najprv nás najprv vyčerpajú farebnými prevratmi a hybridnými vojnami, potom ožobráčia, potom zlikvidujú.


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |