Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Sergej Aksionov: Všetko sa schyľuje k zavedeniu ruských vojsk na Ukrajinu - chelemendik.sk

 

Sergej Aksionov: Všetko sa schyľuje k zavedeniu ruských vojsk na Ukrajinu

2020-08-12  (20:59)

 - Sergej Aksionov: Všetko sa schyľuje k zavedeniu ruských vojsk na Ukrajinu

28.4.2014


Plniaci povinnosti hlavy republiky Krym Sergej Aksionov si myslí, že Rusku  nezostáva iná možnosť ako zaviesť vojská na juhovýchod Ukrajiny. Napísal o tom na svojej stránke na Facebooku.

„Nesporne teraz táto ťažko skúšaná krajina neprežíva svoje najlepšie časy. Krajina, ktorá bola vystavená úplnej degradácii, sa teraz nachádza na hranici rozpadu. Obviňovať z toho iba súčasnú samovyhlásenú vládu netreba, keďže takú istú politiku mala aj predchádzajúca legitímna vláda. Chunta iba urýchlila tento proces.


Pokúšajúc sa zbaviť národ Ukrajiny všetkých morálnych a duchovných hodnôt, našich, slovanských hodnôt, chcú sa stať kompletne prozápadnou krajinou. Kompletne. Zabudnúc na celú našu spoločnú veľkú históriu, na históriu slovanského národa. Kedysi bola veľkou, bohatou republikou v rámci Sovietskeho zväzu, a teraz sa premenila na ruiny. Republika, ktorá bola živiteľkou celej našej vtedy ešte obrovskej krajiny, ten Kyjev, ktorý bol matkou ruských miest, teraz je riadený banderovcami a zbavenou akéhokoľvek rozumu takzvanou „vládou“.

Chcem ich vopred varovať: váš plán stroskotá. Nič sa im nepodarí. Pretože táto veľká krajina, nasiaknutá hrdinstvom našich predkov nebude dlho znášať morálnych netvorov, ktorým nie je nič sväté.
Ťažká situácia je teraz aj v Slavjansku. Mesto, obkľúčené vojenskou technikou zo všetkých strán, môže byť vymazané z povrchu zemského za pár sekúnd. Treba nato len rozhodnutie takzvaného „prezidenta  Ukrajiny“, ktorý, nemajúc vlastný rozum, plní všetky príkazy Západu. Mesto so symbolickým názvom stojí na hranici fyzickej likvidácie.

Teraz obyvateľstvo juhovýchodu Ukrajiny, vrátane pána Gubareva, ktorého si vážim, prosí zaviesť ozbrojené sily Ruska na Ukrajinu. Myslím si, že sa k tomu schyľuje. Ženevská dohoda sa nedodržiava, názory ľudu juhovýchodu sa naďalej ignorujú. Dôvody tu sú. No   osobne Vladimir Vladimirovič Putin zatiaľ iba rozmýšľa  o zavedení ozbrojených síl Rukej federácie na Ukrajinu a mnohonásobne sa uisťuje o nevyhnutnosti daného rozhodnutia.

Jedna vec je však jasná zo všetkých udalostí: viac už nebude tak, ako bolo. Nebude. Národ, ktorý má rôznu mentalitu, rôzne pohľady na život svojho štátu v budúcnosti sa už viac nejednotí  do jednej krajiny  Ukrajina. Juhovýchod  bude časťou Ruska. USA už nebudú diktátorom celého  sveta. Svet už viac nebude jednopólový. Táto takzvaná „krajina“, ktorá uviazla  v obrovských hriechoch  sa bude zodpovedať za všetko.

Pokus zlikvidovať vzťahy medzi slovanskými národmi skončí ako obrovské fiasko a to s stane poslednou bodkou za celou históriou činnosti americkej vlády. Pretože siahaj na to najposvätnejšie, čo existuje na tejto Zemi. Siahajú na slovenský svet. Napoleon a Hitler tiež sa pokúšali o čosi podobné. Ale ich koniec je jasný. Nečudo, že to isté čaká aj Spojené štáty.“

Zdroj: http://regnum.ru/news/polit/1796178.html#ixzz30BNVi3eG


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |