Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Sa nepáčili raňajky - zastrelil ženu - chelemendik.sk

 

Sa nepáčili raňajky - zastrelil ženu

2020-05-25  (13:44)

 - Sa nepáčili raňajky -  zastrelil ženu

USA: Mužovi sa nepáčili raňajky, zastrelil ženu, ďalších štyroch ľudí a potom i seba


12. septembra 2010  8:06


Muž z amerického štátu Kentucky nebol spokojný s vajíčkami, ktoré mu manželka v sobotu pripravila na raňajky, rozzúril sa a zastrelil ju, svoju nevlastnú dcéru, troch susedov a nakoniec sám seba.

Podľa Jodyho Simsa z kentuckej štátnej polície zastrelil 47-ročný Stanley Neace spolu päť ľudí v dvoch karavanoch približne o 11:30 miestneho času, potom šiel domov a obrátil zbraň sám na seba. Muž mal súdny príkaz na vysťahovanie kvôli svojej nepriateľskej povahe.

Susedia, ktorí boli svedkami incidentu opísali, ako sa Neace prechádzal po trávniku medzi karavanmi v pyžame, so zbraňou v ruke a vypálil desiatky striel. Podľa svedkov začal byť zúrivý, keď mu manželka nepripravila raňajky podľa jeho predstáv. Žena ušla, manžel ju naháňal okolo auta a strieľal na ňu. Keď sa ukryla do karavanu susedov, manžel ju dostihol, zastrelil a neušetril ani ich.

Poslednou obeťou bola žena, ktorá si stúpla na lavičku, aby videla, čo sa deje. Strelec ju zabil pred očami jej 7-ročnej dcéry, ktorá ho oslovila: "Prosím, prosím, nezastreľ ma." On odpovedal: "V poriadku, ty môžeš ísť." Dievčatko ušlo, povedalo susedom, čo sa deje a tí privolali políciu. Polícia dorazila na miesto asi hodinu po začiatku streľby, počuli už len jeden výstrel a našli útočníka mŕtveho. Jeho obeťami sa stali štyri ženy vo veku 54, 28, 30 a 40 rokov a jeden 31-ročný muž.

Príbuzná dvoch zastrelených povedala, že Neace na ňu nikdy nepôsobil ako hrozba, ale bolo o ňom známe, že má násilnícku minulosť. Nevedela však potvrdiť, či mal aj záznam v trestnom registri.

Zdroj: TASR

 


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |