Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
SNS: Orbán sa správa ako Hitler. Hrozí vojna - chelemendik.sk

 

SNS: Orbán sa správa ako Hitler. Hrozí vojna

2020-03-30  (00:49)

 - SNS: Orbán sa správa ako Hitler. Hrozí vojna

14:17 | 7.5.2010

Bratislava - "Ak nebude SNS v budúcej vláde, budú tam Maďari. A keď tam budú Maďari, je to začiatok konca Slovenskej republiky", povedal to predseda SNS Ján Slota po programovej konferencii strany pred júnovými parlamentnými voľbami v Bratislave.

Zároveň odporučil zástupcom médií, aby si išli "povíkendovať" do niektorej z osád, keď sa tak zastávajú Rómov.

Slota síce zakázal médiám, aby si vypočuli "zásadný prejav" na programovej konferencii, no na tlačovej besede len opakoval to, čo už viackrát povedal. Cigáni, fašizujúci sa Maďari a zahraničný kapitál.

Rasistické bilboardy SNS by mali zmiznúť

To všetko predstavuje podľa SNS nebezpečenstvo pre Slovákov a Slovenskú suverenitu.

Orbán ako Hitler

"Môžeme byť šťastní, môžeme mať plné žalúdky, ale keď budeme pod maďarskou čižmou, tak asi nám to trávenie až tak dobre nebude fungovať," povedal Slota.

Bilbord SNS

Tento bilbord s tmavším mužom vyvolal jednozančne najkontroverznejšiu odozvu politikov. Autor: SITA

Najviac si treba podľa Slotu treba dávať pozor na budúceho maďarského premiéra Viktora Orbána, ktorý chce ponúknuť dvojité občianstvo pre obyvateľov maďarskej národnosti žijúcich za hranicami nášho južného suseda.

"Dvojité občianstvo vyhlásené maďarským parlamentom je začiatok vojenského konfliktu. Takto začala druhá svetová vojna. Hitler dal dvojité občianstvo Rakúšanom, sudetským Nemcom žijúcim v Poľsku," povedal Slota.

Rovnako ako Orbán aj Hitler sa podľa SNS snažil ochrániť menšiny v okolitých krajinách, no pokračovalo to anšlusom Rakúska a napadnutím Poľska.

SNS: Na bilborde je Slovák, nie Cigán. Ste rasisti

SNS takisto znepokojuje zvýšené aktivity ohľadne zbrojenia v Maďarsku.  SNS by preto po vstupe do vlády v každom prípade požadovalo jedno silové ministerstvo.

Ak by SNS získala po voľbách rezort vnútra, príp. obrany, zamerali by sa na prešetrenie počtu spravodajských dôstojníkov Maďarskej tajnej služby pôsobiacich na území Slovenska.

Podľa Slotu slovenská diplomacia na čele s ministrom Miroslavom Lajčákom "bagatelizuje" aktivity víťazov volieb v Maďarsku - Fideszu a radikálneho Jobbiku.

"Bude to mať obrovské a nedozierne dopady a potom som zvedavý, čo budú tzv. slovenské, tzv. demokratické médiá potom hovoriť," povedal Slota.

belousovová o bilborde

Nový bilbord SNS bude mať nápis Cenzurované. Autor: TASR/Martin Baumann

Dobrovoľná nezamestnanosť

Upozornil, že až 80 percent produkcie slovenského hospodárstva je viazaných na zahraničný kapitál, resp. export a to preto, že zahraničné korporácie získavajú investičné stimuly na úkor slovenských firiem.

Slota: Jedinou aktivitou Cigánov je rozmnožovanie sa

Z volebného programu SNS sú zaujímavé tzv. "zákonné opatrenia na zamedzenie dobrovoľnej nezamestnanosti", čo pripomína komunistický zákon, podľa ktorého musel byť každý občan zamestnaný.

To využívali pohlavári najmä proti disentu, ktorého členovia mali problémy zamestnať sa.

Vyplácanie sociálnych dávok a podpôr by malo byť viazané na odpracovanie určitého počtu hodín mesačne, asi tridsať, v prospech obce, prípadne komunity.

Zdroj: aktualne.sk


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |