Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Rusko má západných nepriateľov, nie partnerov - chelemendik.sk

 

Rusko má západných nepriateľov, nie partnerov

2019-11-14  (22:09)

 - Rusko má západných nepriateľov, nie partnerov

8.12.2014


Americká snemovňa sa pripojila ku Hillary Clintonovej, Obamovi, neokonzervatívcom, washingtonským vazalom a presstitútom po celom svete, v démonizácii Ruska a prezidenta Putina. Uznesenie snemu proti Rusku je plné lží, avšak to nezabránilo jeho odsúhlaseniu v pomere 411 pre a 10 proti. Celý svet by mal vziať na vedomie, že americký ľud si je schopný zvoliť iba 10 inteligentných zástupcov. 10 ľudí zo 435 sú dve percentá. A napriek tomu sa Washington prehlasuje za "výnimočný" a "nepostrádateľný", oprávnený vládnuť nad svetom!

Obsah rezolúcie 758 v článku Nie vojne, horúcej alebo studenej, s Ruskom

Odhlasovanie v článku Rezolúcia prešla! Dáva "zelenú" Obamovi pre "vojnu s Ruskom"

Nikto by nemal zostať prekvapený, keď vidí Washington, jeho presstitútov a európske vazalské štáty vyhlasovať rovnaké propagandistické lži proti Rusku a Putinovi, aké vyhlasovali proti Iraku a Saddámovi Husajnovi, Líbyi a Kaddáfímu, Sýrii a Assádovi, Afganistanu a Talibanu, a Iránu. Washington sa obáva rastu Ruska a Číny, líderstva demonštrovaného Vladimirom Putinom, tvorby nových organizácií nezávislých na Spojených štátoch, ako je napr. BRICS. Zatiaľ čo režim Busha mladšieho si na 6 týždňov "odskočil" na vojnu za 70 miliárd dolárov, ktorá sa nakoniec ukázala ako 13 rokov trvajúca multi-triliónová prehra, Putin "vykopol" z krajiny niektorých amerických agentov, ktorí podkopávali ruskú zvrchovanosť a začal Rusko budovať.

Keď Putin zastavil plánovanú americkú inváziu do Sýrie a Iránu, Washington sa rozhodol, že niečo s Putinom a Ruskom musí urobiť. Washington investoval 50 miliárd dolárov na nákup ukrajinských politikov a ich financovanie cez piatu kolónu mimovládnych organizácií. Kým Putinovu pozornosť pútala olympiáda, Washington udrel a zvrhol zvolenú ukrajinskú vládu, následne nainštaloval svoje bábky.

Bábky nastolili trend nepriateľstva voči ruskej populácii Ukrajiny v provinciách, ktoré predtým boli súčasťou Ruska, ale boli pripojené k Ukrajine sovietskymi lídrami, keď ešte Rusko a Ukrajina boli jedným štátom. Rusom sa vyhrážali smrťou a zákazom ich jazyka. Rusi sa samozrejme nechceli stať obeťou washingtonskej bábkovej vlády v Kyjeve. Krym si odhlasoval pripojenie k Rusku a vrátil sa odkiaľ prišiel.

http://www.islamicinvitationturkey.com/wp-content/uploads/2014/03/356487_Obama-Putin.jpg

Washington, jeho podriadení a presstitúti klamú a opisujú tento akt ako ruskú inváziu a násilnú anexiu. Rusko je takisto falošne obviňované z prítomnosti jeho vojakov v odtrhnutých východných provinciách.

Účelom falošných obvinení je destabilizácia Ruska a jeho vlády. Washington má veľa spôsobov, akými môže destabilizovať Rusko. Spojené štáty financujú mimovládky, ruské médiá v zahraničných rukách a snem teraz vyzýva prezidenta, aby propagandistické vysielanie do Ruska a v ruskom jazyku expandovalo. Washington si pestuje oligarchov, obchodné záujmy a ruských politikov, ktorí vidia svoje ekonomické a politické záujmy so šípkou na západ. K dispozícii je aj sklamaná ruská mládež, ktorá si myslí, že sloboda sídli na západe - napr. dievčatá z Pussy Riot, ktoré preferujú západný amoralizmus a špinia kresťanskú kultúru, ktorú ruská vláda podporuje.

Ak sa Washingtonu nepodarí destabilizovať Rusko, prípadne Putina zavraždiť, frustrácia môže mať za následok ešte viac bezohľadného správania, ktoré môže viesť k vojenskému konfliktu. Rezolúcia 758 vyzýva Obamu, aby poskytol Ukrajine zbrane pre dobytie separatistických provincií a spätné zabratie Krymu. Prítomné sú aj neustále výzvy pre viac vojenských síl NATO vo východnej Európe, prípadne vojenské cvičenia vykonávané v blízkosti ruských hraníc. Washington chce zahrnúť bývalú ruskú provinciu Gruzínsko a Ukrajinu do NATO - niečo, čo Rusko nemôže prijať.

Washington posiela svet rovno po ceste k zatrateniu, ako profesor Michel Chossudovsky ujasnil, "smerom k scenáru 3.svetovej vojny" (Global Research, 2012).

Ruská vláda bagatelizuje nebezpečenstvo a naďalej hovorí o "našich západných partneroch", s ktorými Rusi veria, že veci urovnajú. Ruská vláda a ruský ľud a vlastne všetky národy zeme by si mali uvedomiť, že Rusko už na západe nemá žiadnych partnerov. Rusko má len nepriateľov.

Washington dal úplne jasne najavo, že Rusko môže byť súčasťou západu len ako poddaný štát, nie ako suverén s vlastnými záujmami a nezávislou politikou. Washingtonský dopyt po hegemónii neumožňuje existenciu iných suverénnych štátov, ktoré by boli dostatočne silné brániť sa jeho vôli. Ideológia hegemónie sa drží Washingtonu veľmi mocne a je inštitucionalizovaná v neokonzervatívnej kontrole vládnych úradov a médií - vojna je takmer istý výsledok.

Washingtonskí bábkoví vládcovia Európy sú oporou "neokonov" a vojnových štváčov. V celej Európe nieje jediná vláda nezávislá od Washingtonu. Pešiaci ako Merkelová, Cameron a Hollande predávajú ľudské životy.

Členovia ruskej vlády ako Putin a Lavrov riešia skutočnosti, ktoré pre Washington a európskych vazalov niesú dôležité. Čo je dôležité, je destabilizovať Rusko.

Washington vedel, že Saddám Husajn nemal zbrane hromadného ničenia a žiadne spojenie s al-Kájdou. Washington vedel, že Assád nepoužil chemické zbrane. Washington vedel, že Kaddáfí bol zvrhnutý a zabitý kopou klamstiev. Washington vie, že Irán nemá jadrové zbrane. Čo bolo dôležité pre Washington nebola pravda, ale zvrhnutie týchto vlád.

Arogancia a nadutosť zvyčajne končí prehmatmi a prehmat by mohol rozbiť washingtonské impérium. Ale vo Washingtone si to nemyslia. Tak ako Washington umiestnil svoje mimovládne organizácie do ulíc Kyjeva pri akcii nazvanej "majdan", dal do pohybu "mimovládky" aj v uliciach Hong-Kongu s nádejou, že sa protesty a nepokoje rozšíria aj do ďalších čínskych miest.

Rusko a Čína sú voči západu otvorení viac ako je pre nich dobré. Cár Mikuláš II. nepredpokladal, že jeho vláda bude zvrhnutá. Kerensky tak však učinil vo februárovej revolúcii, aby bol zase on zvrhnutý Leninom v októbrovej revolúcii. Číňania neočakávajú, že by bola ich vládna garnitúra zvrhnutá, ale to nečakal ani Viktor Janukovyč.

Politický život je plný ambicióznych ľudí a agendy. Putin čelí takýmto ambíciám v Rusku. Washington vie, že nemôže Rusko zmeniť vo vazalský štát, kým bude Putin pri moci. Preto démonizácia Putina a sprisahania voči nemu budú pokračovať.

Autor : Paul Craig Roberts (Zdroj: paulcraigroberts.org)

Zdroj: http://maat.sk/clanok/80/rusko-ma-zapadnych-nepriate-ov-nie-partnerov/


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |