Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Rusko a Čína sa dohodli na spoločnom postupe proti takzvaným "farebným revolúciám" - chelemendik.sk

 

Rusko a Čína sa dohodli na spoločnom postupe proti takzvaným "farebným revolúciám"

2020-07-01  (17:07)

 - Rusko a Čína sa dohodli na spoločnom postupe proti takzvaným "farebným revolúciám"

Moskva 19. novembra 2014 (HSP/Ria Novosti/Foto:TASR)

Farebné revolúcie - tieto experimenty západných politechnológov môžu ohroziť vládu ktorejkoľvek krajiny

Farebné revolúcie ohrozujú Rusko aj Čínu, preto čeliť tejto výzve musia spoločne, povedal novinárom zástupca ministra obrany Ruskej federácie Anatolij Antonov. Farebné revolúcie však neohrozujú len tieto dve krajiny. Bezpečná pred nimi nie je žiadna. Momentálne sa o takejto revolúcii hovorí v súvislosti s práve prebiehajúcimi protestami v Maďarsku. Podozrenie, že sa práve používa rovnaká schéma organizovaná rovnakým organizátorom, existuje aj v Čechách a na Slovensku.

Na konci septembra sa v Hongkongu, jednom z najväčších finančných centier Ázie ale i celého sveta, začali masové protestné akcie Occupy Central. V rámci protestov aktivisti blokovali obchodné centrum mesta a pokúšali sa vniknúť do komplexu miestnej vlády, desiatky ľudí boli zadržaní, niekoľko ich utrpelo ľahké zranenia v potýčkach s políciou.

Hongkong október 2014Hongkong október 2014

"Venovali sme pozornosť udalostiam, ktoré nedávno prebehli v Hongkongu a obaja ministri sa zhodli, že pred farebnými revolúciami nie v bezpečí ani jedna krajina," - povedal Antonov v súvislosti s rozhovormi ruského ministra obrany Sergeja Šojgu a čínskeho ministra toho istého rezortu Changom Wanquanom.

"Ukazuje sa, že tieto "farebné revolúcie", tieto experimenty západných politechnológov, v tomto prípade amerických, sa uskutočňujú nie niekde ďaleko od Ruska a Číny, ale úplne blízko a my veríme, že Rusko a Čína musia spolupracovať, aby čelili týmto novým výzvam a zabezpečili bezpečnosť svojich krajín," povedal Antonov.

Maďarsko október 2014Maďarsko október 2014

Podľa jeho slov, problém farebných revolúcii pozná Rusko aj Čína prostredníctvom udalostí, ktoré prebehli na Ukrajine "kde došlo k štátnemu prevratu a vidíme ako teraz táto bratská krajina prežíva ťažkosti a skúšky".

O neprimeranom tlaku zo strany USA však otvorene hovorí aj maďarský premiér Orbán a ďalší oficiálni maďarskí politici. Predseda maďarského parlamentu László Kövér hovorí v súvislosti s práve prebiehajúcimi protestami o zasahovaní do vecí Maďarska a o treste za samostatnú maďarskú politiku.

Česká republika november 2014Česká republika november 2014

V Čechách sa prezidenta Miloša Zemana zastal politik, sociálny demokrat Jaroslav Foldyna, ktorý na margo protestov v Prahe na svojom facebookovom profile napísal: "Tu nie sme v Chile. A ak chcú v Prahe Majdan, tak tu nie je Ukrajina!" Severočeský politik ďalej na facebooku naznačil, že protesty proti Zemanovi sú súčasťou pripraveného plánu, ktorý má podľa neho odvrátiť pozornosť od iných a veľmi dôležitých problémov nie len Českej republiky. 

Bezprecedentná mediálna kampaň voči prezidentovi Zemanovi v posledných týždňoch bola podľa českého senátora Jána Velebu vrcholom, za ktorý by sa nemuseli hanbiť ani totalitné médiá. "Zdá sa, že naša demokracia má svojich majiteľov, ale tým majiteľom nie je ľud Českej republiky, ako je napísané v ústave" tvrdil na protidemonštrácii Veleba.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/rusko-a-cina-sa-dohodli-na-spolocnom-postupe-proti-takzvanym-farebnym-revoluciam/441133/


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |