Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/web/chelemendik.sk/www/debug.php on line 10

Chelemendik.sk
Словацко-русский портал Сергея Хелемендика    
Словакия        Клуб ROSSIJA       Сергей Хелемендик       Dobrá sila       Kontaktujte nás       Prihláste sa    Zaregistrujte sa    
Rozkol v americkej elite - krok Ruska berie jastrabom guráž - PROSIME ZDIELAT - IBA TAK PORAZIME MAINSTREAM - chelemendik.sk

 

Rozkol v americkej elite - krok Ruska berie jastrabom guráž - PROSIME ZDIELAT - IBA TAK PORAZIME MAINSTREAM

2020-02-23  (04:13)

 - Rozkol v americkej elite - krok Ruska berie jastrabom guráž - PROSIME ZDIELAT - IBA TAK PORAZIME MAINSTREAM


 
 
John Kerry včera oznámil, že USA odstúpia od vojenského útoku, ak sýrske vedenie odovzdá chemické zbrane pod medzinárodnú kontrolu. Výpočet je absolútne presný. Asad to odmietne, a tak sa bude môcť bombardovať.
Tu sa začína prejavovať rozkol v americkej elite. Jedni nechcú obracať pozornosť na G20, ale pokračovať v svojej línii. Iní zase chcú pauzu. Zdá sa, že k  prvým patrí Kerry, k druhým Obama. Hoci, ako to už s bábkami býva, môžu sa meniť.
Krok Ruska berie jastrabom guráž. Rusko vystupuje ZA odovzdanie chemických zbraní pod medzinárodnú kontrolu, ak sýrske vedenie nebude proti. Minister zahraničných vecí Lavrov to vyhlasuje tak rýchlo, že jastrabi sa nemajú ani o čo zachytiť. Navyše, sýrska vláda, čo je normálne, ak uvážime priamu líniu Asad-ruské Ministerstvo zahraničia, potvrdzuje, že súhlasí s pozíciou Moskvy a návrhom Kerryho. „Chemické zbrane odovzdáme pod medzinárodnú kontrolu,“ vyhlasujú.
Mimochodom, aj toto je veľmi dvojaké, Na jednej strane, medzinárodná kontrola, je kontrola schválená OSN. Ale ako NATO, tak aj CSTO dostalo štatút medzinárodných organizácií od OSN, a teda obidve organizácie môžu vziať chemické zbrane pod svoju kontrolu. Čo myslíte, čo si vyberie Asad?
Pokračujme však ďalej. Len čo vo Washingtone svitlo ráno, Obama urobil vyhlásenie, že podporuje vyhlásenie Asada a Ruska a vôbec je rád, že sa záležitosť darí riešiť mierovou cestou. Zdá sa, že ani hlasovať v Kongrese nebude treba.
Ešte predtým riešenie Ruska podporili európske krajiny a Angela Merkelová priam skákala od radosti. Chlapíci, našli ste spôsob dohody. Veru tak. Nemecko je medzi dvoma mlynskými kameňmi a je mu obzvlášť ťažko.
Zobúdza sa mafia, fuj, Kerry. A vyhlasuje, že všetko je lož. Asad nič neodovzdá, treba bombardovať. A veď práve Kerry navrhol odovzdať tieto zbrane! Navyše Štátny department vyhlasuje, že treba čo najrýchlejšie bombardovať, lebo čo keď stihnú chemické  zbrane odovzdať kontrole.
Cítite to? Kedy ste naposledy videli takýto rozkol v americkej elite?
Čistá panika. Je to pocit, že všetky tvoje kroky sú spočítané. Že na všetky tvoje činy sú pripravené reakcie. Na tom však nie je  nič zarážajúce, ak sa postupuje podľa manuálu 90. rokov.

 

TELEGRAFIST.ORG


 

 

VIDEO seriál Moskva očami Sergeja Chelemendika


 - Pravda o 2. svetovej vojne

Seriál Pravda o 2. svetovej vojne -

úryvky zo životopisu Adolfa Hitlera


 - Seriál klimatická katastrofa

Analytický seriál Klimatická katastrofa
 - Sen žobrákov o dome za 500 tisíc Eur

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

Nešťastné a okradnuté deti 


Analytický seriál Michaila Leonťjeva:

Veľká americká diera

 

http://tmp.aktualne.centrum.sk/soumar/img/1041/76/10417632-peter-stanek.jpg Cyklus televíznych dialógov s Petrom Staněkom                      VIDEO seriál Poliny Chelemendikovej:
               Magický Nepál, Neuveriteľná India


 - VOĽBY 2010 - Ako to bolo naozaj?


VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:

VOĽBY 2010 - AKO TO BOLO NAOZAJ?


 - Rusko a budúcnosť Slovanov

VIDEO seriál Sergeja Chelemendika:
Rusko a budúcnosť Slovanov


 -  Serial Národná idea

 Seriál Sergeja Chelemendika:
 Národna idea

chelemendik.sk


  

Všetky články z tejto rubriky nájdete tu...

Do fóra môžu prispeivať iba členovia so zaplateným predplatným.


Сергей Хелемендик – книги, статьи, видео, дискуссииСловакия – страна, люди, бизнесСловацко-русский клуб предпринимателей ROSSIJASergej Chelemendik - knihy, články, videá, diskusieHnutie Dobrá sila – projektySlovensko-ruský klub podnikateľov ROSSIJAДеловые предложенияObchodné ponuky
 ZÁBAVAKNIŽNICA - TEXTY, VIDEÁNOVINKY PORTÁLUDiskusie
Blogy

| chelemendik.sk | chelemendik.tv | chelemendik.ru | ruské knihy, knihkupectvo, matriošky, filmy | handmade |